Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 10 -Тема 31

  • 29 548
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Сайта в момента е недостъпен!

# 676
  • София
  • Мнения: 3 581
Сайта в момента е недостъпен!
при мене се отваря, но е още старата информация

# 677
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Някакви отзиви за чадъра на Синтия Раули. Заслужава ли си парите и хубава ли му е материята?

# 678
  • София
  • Мнения: 3 581
Някакви отзиви за чадъра на Синтия Раули. Заслужава ли си парите и хубава ли му е материята?
в темата за обсъждане на продукти има цяла страница за този чадър - можеш да погледнеш

# 679
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Ако решите да не публикувате бланките за топа, много моля някой да ми прати на лични, пак са ми пратили стара бланка Praynig

# 680
  • Мнения: 63
Здравейте, днес се регистрирах в този форум и се натъкнах на тази и др свързани с Avon и Oriflame теми. Все още не съм запозната напълно с правилата на форума и съм представител и на 2-те фирми.От Шумен съм и видях,че все още няма никой вписан от този град. Бих искала да знам как да се впиша към списъка с предсташители? newsm78

# 681
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Здравейте, днес се регистрирах в този форум и се натъкнах на тази и др свързани с Avon и Oriflame теми. Все още не съм запозната напълно с правилата на форума и съм представител и на 2-те фирми.От Шумен съм и видях,че все още няма никой вписан от този град. Бих искала да знам как да се впиша към списъка с предсташители? newsm78

Добре дошла мила,за да те включим в списъка на представители в началото на темата трябва едно известно време да попишеш в нея като помагаш на колежки и такива неща...
Само ми направи впечатление, че аватара ти е прекалено голям и ми се струва, че товари малко темичката,ако имаш възможност го смали  Hug

# 682
  • Мнения: 60
И аз да помоля за същото, бланката за топ, която са ми пратили е за К09.

# 683
  • Мнения: 60
 Извинявам се май малко бавно действам. Имах предвид ако решите да няма информация относно офертата за топ, да ми я пратите на лични. Благодаря. Изпратиха ми за К09 на македонски.

# 684
  • София
  • Мнения: 4 179
Ако решите да не публикувате бланките за топа, много моля някой да ми прати на лични, пак са ми пратили стара бланка Praynig
То май всички ще я искаме-нали? Поне аз-ДА.

# 685
  • Мнения: 573
Чета си аз последните няколко странички от форума и се натъквам на клиентка, която настоява за отстъпка...И ми кипна. Не заради друго, ами защото и аз имам една такава позната. Дъщеря й много харесвала продуктите на Ейвън и много искала да си поръча 1-2 душ-гелчета, ама само при условие, че й направя 10 % поне отстъпка. И това бе сега-през последната кампания, когато знаете какви бяха цените точно на тези продукти. И понеже ми стана смешно, а в следващия момент направо обидно й казах, че точно тези продукти са ми с фиксирана отстъпка от 10 % и да искам да й дам (евентуално) повече-няма кака. Пък й отстъпката от двата прави 0.58 лв., което си е направо смешно. И тя смята, че 2 по 2.90 минус 0.60 лв.=5.20 лв. И ми вика-е, хайде, значи 5 лв...Познайте дали изобщо стана мой клиент...Заявих й в очите, че не работя за слава, пък и е малко неудобно да се пазариш за такава сума...И тя млъкна...Леле, какви хора има...И как само смятат...Затова-отстъпки не правя. Може да подаря мостра, да дам каталог...ама отстъпка-не!

# 686
  • София
  • Мнения: 3 581
Ако решите да не публикувате бланките за топа, много моля някой да ми прати на лични, пак са ми пратили стара бланка Praynig
То май всички ще я искаме-нали? Поне аз-ДА.
е защо на лични
качете си я тука
мен лично не ми дреме кой гледа и какви отстъпки иска
който иска отстъпка, пак казвам, да стане представител

# 687
  • София
  • Мнения: 4 179
В крайна сметка nellyr е права. Пък и никой друг, освен ако не е представител, не може да го ползва.
А тези клиентки, както ги описвате, боже, опази..... Дано да не ми се падат такива.

# 688
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Момичета, чантите и часовниците влизат ли в цената за определяне на съответния процент

# 689
  • София
  • Мнения: 4 179
Момичета, чантите и часовниците влизат ли в цената за определяне на съответния процент
Бижутата ми влязоха при определяне на %, но пък в Приложението пише, че няма да се включват. Часовникът се счита за бижу. Иди разбери-мисля че се включват, но не съм сигурна вече.  newsm78  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт