Лесно ли забременяхте с второто дете?

  • 10 922
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 391
Забременях по-лесно от колкото ми се щеше. Разбирай - неочаквано.  Laughing
При теб вероятно ще стане когато най-малко очакваш, както често се получава. Не се притеснявай и успех!  Hug


И аз така Mr. Green. Успокой се, дайте си малко почивка и ще стане Peace

# 16
  • Мнения: X
Много лесно, всъщност планирахме го за следващия месец и чаках да ми дойде, то взе, че ни изненада случайно. Общо взето и двата пъти забременях случайно, но много желано.

# 17
  • Мнения: 4 053
на 6-ия месец

# 18
  • Мнения: 1 674
Забременях от "първия път"
И при мен беше така /и с двете деца/

# 19
  • Мнения: 1 131
От първия път.

# 20
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Забременях от "първия път"
И аз така, хем бмеше планирано, но някякси не очаквах веднага да стане Embarassed Wink

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
След 8 месеца опити.

# 22
  • София
  • Мнения: 607
Ами веднага, дори доста неочаквано, защото уж си мислехме за догодина да е.  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 5 566
МамчеHug радвам се да те видя! Не, не забременях лесно с второто. Първото просто си стана, не го бяхме планирали, а второто стана след повече от 1 година опити. Не съм правила никакви специални изследвания. Просто си знаех, че ще стане един ден. Късмет и не си навивай глупости!  Hug

# 24
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
С първото забременях от раз, буквално веднага, абсолютно безпроблемна бременност и раждане.
С второто се измъчихме - близо 7 месеца опити, после се получи бебе, но за кратко - в 10г.с. развитието беше спряло и нямаше сърдечна дейност. След аборта ми трябваха още 4 месеца, докато забременях отново и най-сетне се роди дъщеря ми.
Така че не винаги става веднага и това, че първия път е било безпроблемно, не гарантира липса на проблеми и по-дългичко време за чакане втория път Confused
Късмет - и още следващия цикъл да те пропусне... за поне 9 месеца Laughing

# 25
  • Мнения: 592
С второто и аз забременях от първи път

# 26
  • Мнения: 1 671
Стана от първия път, почти непорочно  Mr. Green.

# 27
  • Мнения: 399
И аз забременях от "първия път" - спрях таблетките анти-бебе и след 2 седмици бях бременна!  Grinning
И аз ти желая повече късмет и скоро да се похвалиш с тумбаче!  Peace

# 28
  • Мнения: 4 784
Втората ми бременност се получи много бързо, но пък беше първо раждане. Може би това също е от значение.

# 29
  • BG
  • Мнения: 1 900
Да,още на втория месец.

Общи условия

Активация на акаунт