Моля за съвет - Майчин дом Варна

  • 4 845
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 746
Да кажа и аз - в Майчин дом условията и отношението са много добри.Виждала съм отделението, но не съм раждала там.Лошото е само в случай, ако бебето има нужда от реанимация не могат да направят много - водят го в АГ-то.
АГ-то също не е зле, на 7-мия етаж са се постарали да докарат нормални условия - намери си свестен лекар и смело в АГ, това е моят съвет!!!
И, момичета, стига сте размахвали трагичните случаи от двете болници, каквото е писано, това е, низ от нещастни стечения на обстоятелствата.Стига сте плашили бъдещите мами!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Еми Вива, и аз съм бъдеща мама и до гуша ми е дошло все Елвира да се спряга с Майчин дом и да ме плашат с това.Сякаш това е единствената болница, в която е станало нещо.Поне така се представяха нещата. Затова тази вечер реших да покажа че това го има навсякъде, и не е то фактора, който да ни влияе за избора на болница. Трябва да се примирим, че такива неща се случват, и се случват навсякъде.Защо да се говори навсякъде за Елвира, а случая със Жасмина остава потулен.
И мене ме е страх, много ме е страх, където и да раждам. В майчин дом обаче според мене са направили повече за Елвира, отколкото за Жасмина е направено в АГ. Всъщност там се оказва че не е направено нищо.Елвира поне има шанса да излезе от кома и детето й е живо, благодарение на реакцията на лекарите там. Но айде стига. Не искам да връщам историята за Елвира, защото и за нея мисля често и ме боли за семейството й и за нея.

# 17
  • Мнения: 36
Родих в Майчин дом и мога да кажа само хубави неща, както за организацията там (родих със спешно секцио, като часът на раждане на беболина е 40 минути след обаждането ми, че са ми изтекли водите) и условията като цяло, така и за проявеното човечно отношение.  Последно, но не и по важност, бях оперирана от д-р Бейлерян, която от дълго време считам за прекрасен професионалист и дълбоко уважавам като специалист и човек.

# 18
  • Мнения: 493
Аз родих в Майчин дом и ако забременея пак след време,ще отида да раждам отново там.Капка Атанасова ме оперира и съм много доволна.Болницата е страхотна.Всъщност където и да отида ще е по-добре от Бургаската Болница!

# 19
  • Мнения: 342
Аз също съм при Бейлерян в МД и живот и здраве тя ще ме изражда! Като лекари там познавам още д-р Яков, доц. Маркова и доц. Янкова - всички са добри професионалисти!

# 20
  • Мнения: 40
Гласувам с две ръце за д-р Капка Атанасова и Майчин дом. Супер съм доволна, страхотно отношение и професионализъм  Peace

# 21
  • Мнения: 345
Мерси! За нея чух доста добри отзиви.

# 22
здравейте отново,мисля че навсякъде лошите случаи са много,аз също бях при капка атанасова но въобще не съм доволна и не само аз но.....всеки си преценява,според мен в Източна България за жалост няма добри клиники или болници на нужното ниво,понеже в форума който си следя майките са софиянки еми просто няма база за сравнение,какви изследвания им бяха пуснати през брменоста и тн,а на нас уж в МД Варна е всичко супер,но казвам ви задкулисно има многоооо отрицателни неща ,все още имат доста нща за оправяне.Но в слачая пред Бургаската болница в която починаха много беб4ета да В МД по добре да родиш,за специалисти.........абсолютно се въздържам,в АГ ме изражда наш роднина и бях супер спокойна отколкото в клиниката,и за порден път се убедих че лукса не стружа пред човешкия живот Hug
лек ден на всички и недейте се провокиирайте къде е по хубаво-просто всеки си има различна гледна точка,и аз до последно бях на 100% сигурна че ще съм в МД но накрая родих другаде и съм предоволна,да са ми живи и здрави лекарите и екипа  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 960
Всъщност споровете за безмислени.Най-важното е да си намериш добрия лекар,твоя лекар -този на когото вярваш и като го погледнеш да ти вдъхва сигурност.Не по маловажно е да имаш и дозичка късмет!!!Това е!!!Гафове са ставали и ще ставан навсякъде.Както се разбра веднъж един доктор се е оказал супер на ниво ,но в следващ момент не дотам !!!

# 24
  • Мнения: 93
Моят съвет е ВИП етажа на АГ и д-р Танев.Аз живот и здраве  Praynig ще раждам при него Януари месец.На много мои близки и познати е помогнал в критични при раждането ситуации.

# 25
  • Мнения: 5 250
За секцио бих ти препоръчала д-р Яков или д-р Корновски.

доц. Янкова - всички са добри професионалисти!

Между другото, за да няма объркване се казва доц. Янева  Wink

# 26
  • Мнения: 265
За секцио бих ти препоръчала д-р Яков или д-р Корновски.

доц. Янкова - всички са добри професионалисти!

Между другото, за да няма объркване се казва доц. Янева  Wink
Не  Stop не са всички добри,доц. Янева въобще не я препоръчвам #2gunfire!
Толкова некомпетентно се отнесе с моя проблем #Cussing out #Cussing out!
1.Не изчака достатъчно за сърдечна дейност/бях в началото на 7г.с./и реши да прави абразио.
2.Направих след абразиото ендометрит,защото беше оставила плацента в матката ми.На прегледа ми каза,че нищо ми няма,а аз умирах от болки 2 седмици #Crazy.Добре,че отидох в АГ Варна и ме спасиха.Щях да си загубя матката. Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 5 250
Ами въпреки, че и аз останах леко разочарована от нея, не мога да кажа, че не е добра. При все, че има много доволни момичета. И най-добрите грешат, за съжаление  Confused

# 28
  • Мнения: 265
Ами въпреки, че и аз останах леко разочарована от нея, не мога да кажа, че не е добра. При все, че има много доволни момичета. И най-добрите грешат, за съжаление  Confused

Да така е,но тя не си призна грешката,а това въобще не и  прави чест.Освен това на епикризата,която ми дадоха от майчин дом,нейното име въобще не фигурираше,за оператор беше написано някакво съвсем непознато име-нито съм го чувала,нито виждала-това е престъпление!.Явно се е усетила,че има нещо и е решила да се презастрахова #2gunfire.
Между другото и аз бях много доволна от нея в началото и я препоръчвах на мои приятелки,но явно не съм имала големи проблеми.Когато ножът опре до кокала,тогава става ясно,кой какъв е.

# 29
  • Мнения: 4 422
Избора ти е много добър  Peace В Майчин дом ще получиш чудесни условия,добри специалисти и перфектно отношение към теб и бебето,никой няма да те третира като противен навлек за разлика от държавна болница  Close
Раждала съм в държ. болница с протекции,уговолка с много добър лекар,наша близка-е от лекарката съм доволна обаче всичко останало беше кошмар-мизерия,гадно и обидно отношение и т.н. не ми се пише роман сега..Втория път раждах в майчин дом пак нормално при д-р Яков-разликата беше от небето до земята..Пуканка и базилиск са го написали много добре, а случаи като Елвира в АГ и Окръжна са много повече ,но не се шуми за тях.
Моля се за Елвира и семейството и  Praynig
Аз лично като лекари ти препоръчвам д-р Яков-личев опит и на приятелки,д-р Халачева прави секцио на най-добрата ми приятелка всичко беше  чудесно,малко е "джаста -праста в отношенията с хората,но като професионалист е добра,др. ми приятелка пък ражда нормално при нея -доволна е.
Успех!

Моля по темата пишете ако имате лично наблюдение ,а не чули -недочули  Peace

Общи условия

Активация на акаунт