Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 4

  • 31 083
  • 674
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 120
аз използвам ФДТ и руж, за лятото си взех ето този, с четчица:http://www.draka-bg.com/index.php?m=320&prodid=664 имам и този на Макс фактор :http://www.911.bg/a2/offers.asp?p=3130614&parent=3409&tm=1069.По-леки са. Слагах и руж преди, перли на Макс фактор,доста естествено стои, но сега имам тен и не ползвам. Слагам гланц за устни,рядко почти безцветен и леко спирала на горните мигли.

Аз съм с тъмна кожа,която е доста проблемна. Някакво изключение съм сигурно Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 386
Аз съм с тъмна кожа,която е доста проблемна. Някакво изключение съм сигурно Simple Smile
Станахме две изключенията. Не съм имала и една пъпчица през пубертета, а сега се чуди къде какво да ми избие. Затова и не ползвам мазила и гримове за кожата на лицето - положението се влошава така. Ако ви кажа, че се почиствам със салицилов спирт и пак на ми изсъхва кожата...едва ли ще ми повярвате. Но е факт. Иначе много харесвам едно овлажняващо кремче на Гарние с грозде, от което не се омазнява изобщо, но май и то (като всичко хубаво*) стана неоткриваемо по магазините.

* - зелената ролка на Виши,  плажните масла Пиз Бюин и т.н.

# 17
  • Мнения: 3 447

 Ако ви кажа, че се почиствам със салицилов спирт и пак на ми изсъхва кожата...едва ли ще ми повярвате.
Ако ти кажа, че сутрин се мия само с вода и кожата ми пак става суха като вестник, няма да ми повярваш  Wink
Погледни го от хубавата страна - мазната кожа по-трудно се сбръчква.

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 19:29 от Dona

# 18
  • Мнения: 5 877
Стига де, Доне, аз съм те виждала на живо еднаж и на снимка - дваж. Косата ти беше тъмна, почти черна, даже две черни плитки помня.  И хубава снага,   Grinning
Ох, ще ви разкажа какво направих, ама е по-скоро за мунестата тема.
Тъй като следобед писах от работа, междувременно си купих едни черни сенки, сложих си ги в чантичката и към къщи.
По пътя обаче си купих и една кутия английска блажна боя, че майсторите на банята не боядисаха вратата.
Така.
Прибрах се, пробвах го въпросния опушен грим, одобрих. След това се преоблякох и подхванах да боядисвам вратата с идеята ей сега я мацвам, обличам рокля и отивам да гледам кино.
Ако не знаете новите тенденции - опушен грим и лееееки капчици бяла боя най-вървят.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 753
Ева,Колкото повече се мажеш със спирт, толкова по-мазна ще става. Всъщност вече може да е дехидратирана, а след време изведнъж да почне да се бели. Спиртът не помага, много отдавна е отречен- вкл. за проблеми на мазна кожа. Peace
Това е просто съвет, който на мен лично много ми помогна преди няколко години, от тогава не ползвам тоници със спирт/акохол денат.

# 20
  • Мнения: 3 447
Стига де, Доне, аз съм те виждала на живо еднаж и на снимка - дваж. Косата ти беше тъмна, почти черна, даже две черни плитки помня. 
Така ме помниш, ама тогава бях боядисана  Grinning

# 21
  • Мнения: 5 877
И през ум не ми беше минала такава вероятност. Супер естествено изглежда.
Хайде, отивам да гледаме някакво кино, че тази седмица детето е в командировка.

# 22
  • Мнения: 2 386
Illy, на мен точно дерматолог ми препоръча спирта за проблемните зони. А откакто сменям климатичните пояси по няколко пъти годишно...цялото ми лице е проблемно. (От няма и месец се поизчисти и замених спирта с един тоник, но ме е страх да се похваля  Praynig).

# 23
  • Мнения: 4 120
аз ползвам този за мазната си кожа, като че ли действа добре:
http://www.refan.com/product_info.php?products_id=345

# 24
  • Мнения: 2 386
Благодаря за препоръката. Аз съм с това сега http://www.ivis-bg.com/images/pure%20zone%20po4istvasht%20losion%20copy.jpg , иначе уважавам трите стъпки на Клиник. Извинявам се, че два поредни поста са ми само по тази тема.

Каква спирала използвате? Аз открих, че черната Мастърпийс най-добре ми пасва. http://shinymedia.headshift.com/kissandmakeup/images/photos/unca … _max_factor_1.jpg

# 25
  • Мнения: 3 447
Трите стъпки на Клиник съм ползвала преди години, много добре ми действаха. За една седмица кожата ми видимо се разхубави.
Спирала - Мастърпийс кафява, една на Орифлейм черна, взех си и Волюм шокинг черна, ама май ми идва прекалена... все едно пърхам с пеперудени криле  Crazy

# 26
  • Мнения: 4 120
аз ползвам Телескопик на Лореал, а когато искам да пърхам ,една на Ревлон,прави ги кукленски.

# 27
  • Мнения: 5 710
Клиник имам почистващо нещо, май е първата от трите стъпки, не знам.
Спирала пак тяхна.

# 28
  • Мнения: 3 447
И пак да препоръчам чудодейната термална вода на Uriage, Ева, пробвай я, мисля, че ще ти се отрази добре.
А тези със сухите кожи - с какво се мажете? Аз започнах пролетта един Юсерин - хиалурон филър, много ми харесва, но за лятото ми идва тежък  Rolling Eyes В момента мажа едни израелски, с минерали от Мъртво море, не са лоши.

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не ползвам спирала.
Не ползвам декоративна козметика.
Други хора са ме гримирали (аз не умея да се гримирам), изглеждам ужасно с грим, плашило и половина.

Имам следният проблем, ще съм ви много благодарна, ако ми помогнете с инфо.

Ще ходя на сватба и искам да си купя някаква рокля.
Без пайети, ламета и други подобни дивотии по нея.
Ако е възможно да не струва едномесечната ми заплата.
Днес пообиколих разни магазини и съм, меко казано, в потрес от боклука, който се предлага.

Та, питането ми е, къде може да се намери елегантна прилична рокля (в София), подходяща за такова мероприятие? Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт