искам сьвет как да се справя с жена която ме преследва

  • 6 611
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 459
Напиши й писмо, като види колко си грамотен може да те забрави завинаги.
Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 6 700
Ако е вярно това, което пишеш трябва да се обърнеш към компетентните органи.
Явно мацката не е съвсем у ред и й е нужно лечение. Иначе няма обяснение как така ще преследва "любовта" от преди 20 години.
В тази държава има и полиция все пак, те са твоите хора. Подай оплакване, може и да не е толкова безопасно, колкото си го мислиш.  Аз определено ще се уплаша от подобна лудост.

# 17
  • София
  • Мнения: 344
Напиши й писмо, като види колко си грамотен може да те забрави завинаги.
Стахотен коментар. Wink
Все-пак да бъдем по-толерантни- човека вече е регистриран и пише на някаква кирилица, така че има напредък. Преди ден-два ни измъчваше в друга една интересна тема с латиница-шлоьокавица.
А иначе сериозно: не мога да повярвам, че има такива лепки.
Карай по-директно и ясно. Може пък да не си бил достатъчно убедителен когато си й казвал да те остави на спокойствие.

# 18
  • Мнения: 2 032
Ако не е сварила зайчето, не се притеснявай.
Работи над правописа, но и над повествованието.
Друг съвет не мога да ти там.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Намери й друго гадже, към което да насочи вниманието си. Или се оплачи в полицията.

# 20
Напиши й писмо, като види колко си грамотен може да те забрави завинаги.

 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy smile3521 smile3501 newsm62

# 21
  • Мнения: 2 792
 Вероятно не се очаква от  средно интелигентен човек да се приеме тази тема за сериозна.
 На автора бих препоръчала да поработи по-сериозно не само над правописа, но и над вероятното случващо се в главата на някой над 40-те (поне), разказът куца в сюжетните линии.
  Като пример мога да дам, че за пръв път чувам за путьо преследван от жена, интересно ми е как ще се доразвие разказа...

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Напиши й писмо, като види колко си грамотен може да те забрави завинаги.

 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy smile3521 smile3501 newsm62
Не му се смейте на момчето бе хора, макар че и аз доста се развеселих Joy Joy Joy
По темата - наистина, ако смяташ, че става опасна и неконтролируема, потърси полицията. Според мен всяка саморазправа още повече ще я настърви, макар че......... тая си налита просто да яде бой

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Вероятно не се очаква от  средно интелигентен човек да се приеме тази тема за сериозна.
 На автора бих препоръчала да поработи по-сериозно не само над правописа, но и над вероятното случващо се в главата на някой над 40-те (поне), разказът куца в сюжетните линии.
  Като пример мога да дам, че за пръв път чувам за путьо преследван от жена, интересно ми е как ще се доразвие разказа...
АААААААААА има, има, историята познава и по-тежки случаи newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 891
дааааааа,сещам се за филма "Фатално привличане"  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 604
Абе пич какви са тия филми "жена която ме преследва"¿
Винаги има начин да се справиш стига обаче да го искаш Mr. Green·
И аз съм на мнение, че жена ти в случая може много да ти помогне Peace·

# 26
  • Мнения: 539
Пусни я на жена си - тя ще я оправи Simple Smile
newsm10
И по-добре нищо не крий от нея, инак - лошо. А и като знае на какво те подлага оная скочубра, жена ти ще бъде по-безпощадна! Laughing
Майтап, гледай да ги свържеш по телефона, не лично, че... #2gunfire

# 27
  • София
  • Мнения: 1 735
Защо пък жена му да трябва да се оправя с тая досада,да не е куче пазач!?Той си е пил кафенце,той да се оправя.Аз вярвам,че има такива луди.Моя много свястна състудентка така се беше побъркала по един грозен,мухльо,че беше станала кожа и кости,беше на някакви хапчета,абе направо си изперка.Звънеше у тях и сигурно какво ли още не е правила.Веднъж я видях,но направо толкава се беше променила,че ми стана жал.А той женен,забил я на някаква командировка,а тя беше решила че това е най-страхотния мъж.

# 28
благодаря за сьветите тьи като имам шокиращо развитие по темата която няма да споделя защото ще вляза в люборитните новини на медиите смятам да се обьрна кьм полицията явно това е изхода и предполагам как ще се смеят с мен

# 29

Общи условия

Активация на акаунт