Косата ми се сгъсти!!!

  • 40 274
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 201
а аз си помислих че си намерила някакво златно чудо за сгъстяване   Hug
И аз така помислих. Rolling Eyes
Моята също през бременноста беше хубава,растеше бързо и не се омазняваше толкова.
След като родих единствено ми се омазняваше по-бързо,не е падала драстично. Grinning

# 16
  • Мнения: 384
Да и моята се сгъсти и то много, ама като родин ела да видиш на кичури си падаше, сега е в същото състояние от преди да родя

# 17
  • Мнения: 3 611
хехе, от заглавието ти рекох, Че Ще обадиш някой вълшебен трик за сгъстяване на коса... е, ти си обадила, ама на мен ми е иzвьн плановете да бременея втори път близките амнайсет години поне  Laughing

# 18
  • Мнения: 389
Дааааа,нормално е през бременността косата да е по-жива,здрава и гъста.При мен след ражданпята не ми е падала.Сега,след третото раждане минаха 2мес. и още не ми е почнала да пада(дано не почне)

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
За сгъстяване на косата - Фитовал...шампоан е това. Сериозно не съм виждала такова чудо. Моя близка го ползваше след химиотерапия, косата и падаше на снопове, ужас. Слава Богу, тя се оправи - косата и също се възстанови невероятно бързо - за два-три месеца и даже сега е по-красива отпреди. Не знам дали наистина се сгъстява или просто прави ефект такъв някакъв, но е страшна красота.
Да не се юрне някой да го купува сега  де, за всеки човек е различно, може на някои хора хич да не действа. Но като прочетох темата и се сетих. Успех на всички с косите! Simple Smile
Често след химиотерапия новата коса е по-хубава и гъста. Понякога може да израсне и къдрава коса  Tired

# 20
  • Мнения: 750
Дали като родя нещата ще се променят ? Как мислите?-разбира се,че ще се променят.Аз ли да ти го казвам.Ще започне да ти капе косата.Онази която не е падала през последните месеци от бременеенето ти ще окапе.Косата ти ще стане рядка.Суха.Ще има нужда от маски.Доста.След година ще започне да расте нова.Ще си като настръхнал таралеж в главата.Ще ти трябва солидна доза пяна и гел да 'замазваш'ситуацията.След още една година,ще се очовечиш.

# 21
  • Мнения: 288
Имам приятелка,която след втора бременост , "се сдоби "със страхотна коса.Много и се сгъсти косата .Не използва никакви маски. Дори шампоана и балсама са и някакви български.Явно всичко си е в организма.Снощи бяхме заедно и не можех да се нагледам на косата и.Притова напълно естествена.Вече са минали 2 год. от раждането.  Peace

# 22
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И при мен нещата бяха същите-първа бременост-страшен косопад, втора-невероятна коса, гъста, лъскава, дебел косъм. Абе направо чудо. Няколко месеца след като родих се почна големия косопад, но косата си остана хубава. Съсипах я  с друга процедура, ама това е друга тема.

# 23
  • Мнения: 396
Това звучи много добре!
Да се надяваме , че и аз ще се радвам на добро здраве на косата си!
А що се отнася до гела и пяната, мисля да ги избягвам и за в бъдеще.
Ще си помагам с маски ако се наложи...след няколко месеца ще стане ясно!

Общи условия

Активация на акаунт