Колко често мъжете ви ритат футбол?

  • 10 163
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ходи всяка неделя да рита, а по-някога и в четвъртък football

# 16
  • Мнения: 396
Само ще кажа, че у дома първенствата ги следя аз.
Мисля от това да ви стане ясно!
Тати казва: " В джоба ми да играят, няма да ги гледам!"

# 17
  • Мнения: 2 960
Не е страстен почитател на футбола.Така ,че не ходи да "рита футбол".Предпочита с приятели -волейболче  !!!! bowuu А иначе гледаме избрани мачове ,понякога и в повечето случаи по моя инициатава.

# 18
  • Мнения: 5 940
Футбол не рита, но играе волейбол веднъж седмично.

# 19
  • Мнения: 1 520
Сега рита футбол всяка неделя. Преди риташе и в четвъртък и в неделя.

Положителен принос след това в къщи - няма. КПД-то му пада значително, винаги нещо се е контузил.

Но пък това го разтоварва. Нямам проблем, че ходи.
Изисквам същото отношение и към себе си, когато искам да отида някъде.
Така да се каже - не ме ограничава, не го ограничавам.

# 20
  • София
  • Мнения: 344
Не рита и изобщо не гледа футбол, не му харесва. Беше запален скиор, но последните две години не се е качвал на ските.
Гледа само формула 1. През останалото му свободно време разхожда детето из квартала.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Моят няма време за никакъв спорт. Иска да ходи на фитнес, ама още не е тръгнал Sad
Вярно е, че много работи, но би могъл да си организира по-добре времето.
Убедена съм, че човек ако има желание за нещо, ще намери време да го свърши. Другото са само оправдания Naughty

# 22
  • Мнения: 2 005
Моя обича футбола и да рита и да гледа. Напоследък категорично отказва да рита с колегите си, щото били големи дървари. Дори контузиха един негов колега, та му правиха операция на коляното после. Мъжа ми, след този случай, твърди, че парашутизма е по-безопасен спорт, от футбола с колегите.  Joy

# 23
  • Мнения: 15
Съпругът ми имат фирмен отбор Simple Smile Обаче нещо са мързеливи и не ритат. Миналата година успяха да си дигнат задниците от компс само 2-3 пъти. И нали програмисти... окапват бързо. Моя мъж даже го бяха цапардосали с топката. Посинен в окото. Оправдаваше се, че жена му го била Simple Smile
Тази година май няма да се правят на ритнитопковци.

И много хубаво правят. Футбола не е като програмирането Simple Smile))). Като малък много ритах и тази година май месец отидох да поритам, да си припомня отминалите времена. Скъсах сухожилие ->операция, гипс ... сега сме 25.07 и още ходя с патерици!!!
По-добре да не ритат Wink

# 24
  • Мнения: 2 803
Не рита и не играе футбол. Пада си по формулата.  car003

# 25
  • Варна
  • Мнения: 261
Сега през лятото ходи само един път седмично,ама като дойде есента и почне сезона.........вторник,четвъртък,понякога петък и задължително събота и неделя.Когато е и на работа се събират по 5-6 вечери в седмицата да не е вкъщи.
Ама си знаех,че е запален футболист, като се взимахме и сега нямам право да мрънкам. Simple Smile
Иначе,когато е свободен много ми помага и не се оплаквам.

# 26
  • София
  • Мнения: 232
моят съпруг дори не знае какво е футбол! Той просто е на Вие с всеки спорт освен голф и бокс Simple Smile

# 27
  • Мнения: 604
Моят мъж футбол не рита·

# 28
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Нито ходи да рита,нито мачове гледа,лов и риболов също.Обикновено дреме пред тв-то или седи на компа.Туй са му заниманията. Thinking
Много точно казано. Peace

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не рита.
Обича рибилова, но няма време и за него...
Гледа F1.

Общи условия

Активация на акаунт