Колко често мъжете ви ритат футбол?

  • 10 185
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Последният ми спомен за организирано тичане след топка, проведено от мъжа ми и компанията в квартала, е от 2004 г. Помня, че се бях помъкнала да ги гледам, награбила учебниците, за да уча за държвен изпит.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 397
Моят мъж рита всяка събота следобяд и не всяка сряда . Тъй като мача в сряда им е от 22,30 , той ако е много уморен го пропуска . Но съботата не . И гледа по телевизията . Не ми пречи , дори напротив. Предпочитам да има някакво хоби , освен футбола обича и риболова , но по - трудно му се отдава да ходи за риба . Ходи на футбол , не защото е обещал или някакво задължение , а защото се забавлява , релаксира и се успокоява след тежката трудова седмица . Смятам , че един мъж трябва да спортува .

# 62
  • Мнения: 156
Всеки четвъртък. Понякога и неделя.

# 63
  • Мнения: 3 241
По-малко отколкото ми се иска рита. (Но виж доста гледа, добре, че и аз съм фен).  Simple Smile

Не виждам връзка с помощта вкъщи, каквото си му е задължение, си го прави.

# 64
  • Мнения: 3 316
всяка неделя  ooooh!  рита в един тукашен отбор  Crossing Arms

# 65
  • Мнения: 15
И моят играе в една местна лига ( разбирай селски отбор все едно в група, но с регистрации, съдии и на истински терен) това през лятото - един мач на седмица, гостувания по други села и семействата на играчите за публика . Много се забавляваме и после си организираме и купон обикновено, или пикник. През зимата пак са всяка седмица, със съдии и т.н., но на изкуствена трева и на закрито. Публиката пак сме ние. Отборът е предимно от българи, но имаме един другар от Бенин, един италианиц, един грък, португалец и т.н.
Много одобрявам тази занимания на мъжа ми - и аз обичам да гледам футбол. Записахме и дъщеря ни и тя също много харесва.

# 66
  • Мнения: 86
моичкият непонася футбол и съответно не рита!Но неговата страст са колите!

# 67
  • Мнения: 498
всяка сряда Peace

# 68
  • Мнения: 1 715
Ходи рядко да рита с големият и винаги е вратар,защото последните му два опита на футболист завършиха в Пирогов  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 027
моят рита всяка сряда вечер. понякога и в неделя сутринта Peace

# 70
  • Мнения: 209
аз съм по баскетбола и се разбрахме веднъж на две седмици със съпругата

# 71
  • Мнения: 285
Моят рита всяка събота сутрин.Вали дъжд, сняг почти не се пропуска ooooh!.не ми пречи,обикновено се захващам тогава да си направя седмичното почистване докато го няма.А иначе не го карам да върши домакинска работа никаква,всичко сама и от време на време-домашна помощница,когато съм заета.А за фуртбола-радвам се като ходи,защото знам, че му доставя удоволствие.

# 72
  • Мнения: 1 426
не рита, но щеше да е по-добре да рита, отколкото да седи под абсорбатора пуши Joy

# 73
  • Мнения: 5
всеки петък.Няма пропуск

# 74
  • Мнения: 238
Всеки понеделник и четвъртък с фирмения отбор. Не ми пречи, това си му е любимо занимание от малък Peace Ако и аз можех да се организирам за нещо 2 пъти в седмицата, щеше да е добре... ама пусти мързел  Mr. Green

П.П. Програмист е и да се надяваме, че няма да се стига до такива изцепки каквито четох по предните страници  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт