Suomi - 2ра тема

  • 17 962
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 312
 Weary лелеее, даже не предполагах,че съм толкова зле.Хиляди благодарности щастлива . Аз докато намеря къде е това В и снимката ......ти си успяла да го направиш. Та това са моите котета като бебета  smile3503

# 46
  • Мнения: 312
 
Може и да ви писнах с моите котки, но сега поставям една по-скорошна снимка (повече с цел упражнение  Embarassed)

# 47
  • Мнения: 2 786
Браво, рали.
Ама и аз как го описах това с В-то ... говорих за форума, постовете и В-то вляво в менюто над полето, дето пишеш поста  Wink
Гледам си се справила отлично  newsm10

# 48
  • Мнения: 6 993
Ау, шушки милички  Grinning
И ние си имахме котанче, но го занесохме на село.
И нашето беше много възпитано, от центъра на София Laughing
Сега имаме само две прасета и хамстер  Grinning

# 49
  • Мнения: 35
Момичета, като гледам, май малко ще попроменим темата на "Финландски и други котки....", ама наистина толкова са милички! Нашето малко диване си е абсолютно бебе и моя мъж ми се смее, че само ходя след него и той вече ме мисли за майка си сигурно.

Щастлива, казва се Тути! Laughing Синът ми го реши, защото братовчед му / на 2 год./ си казва така, като го питаш "как му е името?". На мен ми е много смешно, защото на финландски tutti е "биберон", ама то и много си му подхожда, де......

Рали, котетата ти са страхотни сладури! И ние много се чудехме дали да не вземем още едно, за да си играят, ама решихме, че това за сега е достатъчно, пък по-нататък - ще видим!

# 50
  • Мнения: 2 786
Марги, мисля, че Тути е много подходящо име, особено щом синът го е избрал  Wink
Ако ще си взимате второ, съветвам те да е по-рано, докато Тути е още мъниче, за да израснат заедно и да свикнат едно с друго.

# 51
  • Мнения: 35
 Laughing, щастлива , мерси мила, ама за сега смятам да се въздържим от второ коте! То,  малкия,още като взимахме това искаше да вземем и още едно, ама както казах, нали се сещаш на кой се паднаха всичките "приятни" задължения по котарака - хранене, обучение, чистене и т.н...... baby все едно имам бебе! Много е миличък и направо съм влюбена в него, ама си иска внимание, а нещо свободното време хич го няма напоследък.....

Кажи, до къде стигна подготовката на сватбата? Дано времето да е хубаво, настроението ти страхотно и да изживееш най-вълнуващия ден от живота си!

sweet_puppy1103, а с твоите документи уредиха ли се нещата? Надявам се, всичко да се оправи бързо и по-скоро да се похвалиш, че си вече г-жа! newsm10

# 52
  • Мнения: 2 786
Марги, дни останаха  Heart Eyes
Всичко е готово, чакаме денят Х.
Получихме и писмо-потвърждение, че датата и часа са запазени и вече няма мърдане  Laughing

# 53
  • Мнения: 1 017

Привет сладурки  Hug

Аз чАк не повярвах, чЕ втора финска тема има  Flutter Ама то и не може да се разчита на мене за участие, пуста заетост  Crazy Embarassed

Гледам поне да чЕта и да ви се радвам на приказките  Grinning

Да обеЩая публично, че Ще се появявам по честичко от сега нататък.

Пожелавам на всички лятото да поостане този път по наШите Ширини  Wink

  bouquet И хубава седмица  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 2
Момичета,котаците са големи сладури!!!!!  smile3501 аз мога да се похваля,че почти през целия ми живот съм имала поне едно коте вкъщи.рекорда беше когато имахме мъжко и женско и женската роди малки (в гардероба между дрехите на майка ми  newsm62 smile3501 newsm62 ) та си имахме и две малки за известно време.помня че беше голям кеф,когато Матю (мъжкият) ми се сгушеше на врата преди лягане,а Магда и малките в краката.Няма нищо по-успокояващо от котешко мъркане преди сън.Предполагам, че и в котките е причината толкова да мразя да спя сама.Е, надявам се никога повече да не ми се наложи  newsm47
Що се отнася до сватбата,както ме посъветва щастлива помолих майка ми да погледне дали изобщо ще трябва това пълномощно.Тя обаче не могла да го вземе,искали и го.Та сега чакаме.Аз обаче нямам никакво търпение и направо откачам така  smile3511 А само как обичам да ходя до Хелзинки за глупости ако знаете.....  smile3512 Та предполагам пак ще кажа наум няколко мили думички за родната система и ще се примиря както винаги  smile3516
Mama B,добре дошла на борда отново  Hug  А другите мами къде избягаха????  smile3530

# 55
  • Мнения: 312
тук съм, тук съм, но минах само набързо. Ще пиша повече вечерта  newsm08

# 56
  • Мнения: 35
sweet_puppy1103 , търпение трябва, мила и това си е! smile3503 Като имам предвид, аз самата колко съм нетърпелива като искам нещо да стане......представям си колко те е яд на нашата "мила, родна, бюрократична система", ама наистина няма какво да се направи! Важното е, в кайна сметка всичко да стане така, както ти се иска! Стискам ти палци по-бързо да уредите документите! newsm10


щастлива , незабравимо прекарване на определения ден! newsm44

mama B , отдавна не се беше появявала! Много се радвам да те "видя"! newsm51
Само, да не забравиш, че си обещала по-чести включвания! Wink
Как вървят нещата при теб? Как изкара лятото, остана ли време за почивка някъде?

Наистина, много от предишните "настоящи и бъдещи фински мами" се губят напоследък! Много от момичетата не са се обаждали от доста време.....дали не е поради смяната на темата? newsm78

 newsm62, Рали, видях те! Хайде, до довечера.....


# 57
  • Мнения: 2 786
 newsm78
Напече ме слънцето и обърках мама Б с мама К (втората я знам от гръцката темичка).
И тъкмо щях да питам мама Б какво прави в тая темичка  doh

Както и да е - sweet_puppy1103, кофти че са й искали пълномощно, но поне го изгответе като хората с точното наименование на документа, за да няма после "Ама те така си помисли, ама то друго ми трябваше".
Моята майка просто казала, че й трябва документ, че не съм омъжена, защото ще се омъжвам в чужбина и толкоз.
Но знае ли се на каква служителка ще попадне твоята майка.
Та изготвяте си го коректно, с три имена, номер на лична карта и всичките подробности, и й го пращаш.
Аз винаги използвам препоръчана поща (от сайта на пощата мога да следя къде е писмото в момента по номера му).

Успех!

# 58
  • Мнения: 312
На такова хубаво време, как да му се работи на човек   Nature Sunny Днес си мислехме с моите пиятели да отскочиме за уикенда до Тампере.Имало хубав hostel на много приемливи цени,а и по мнение на доста хора вече заведенията в Тампере били на по-добро ниво от тези в Хелзинки  cheers Аз съм била веднъж през зимата и бях впечатлена колко красиво е,а казват,че през лятото е дори още по-хубаво да се отиде. sweet_puppy1103 ще каже дали е така.
Бъдещи финландски булки , да не забравите да ни покажете снимки  married

# 59
  • Мнения: 35
Рали, блазе ти! Така ми се ходи някъдеееееее!А, за това лято не ми се очертават повече "разходки"....
 smile3518
Ако отидете, после да разказваш и да покажеш снимки!

sweet_puppy1103 , ти ли беше в Тампере? Разкажи как е там, моля!
 newsm53

Ох, Еовин, моля те, прави тази карта по-бързо, че вече съвсем се обърках кой-къде е.....  newsm17

Общи условия

Активация на акаунт