Пляскат ли ви мъжете по дупето - петъчна

  • 25 380
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 851
Чудесно ми е винаги и всякак да ме шляпа по дупето. Плющенето си е як и качествен секс до скъсване, благодаря и дай боже всекиму Flutter

# 16
  • София
  • Мнения: 203
И тази сутрин бях изпроводена с шляпване - ама то с таз рокля никой не мой ми устоя Laughing

# 17
За всички самотни майки, а и не само - Професионални пошляпвания само при ЕТ "Добролюб Широкодлански"! Подобрява кръвообращението, придава класа на походката, натурален физиологичен афродизиак, гарантирано качество и ниски цени!

За контакти тел. 253423462, факс 234123234 или лично съобщение във форума. Пратете ксерокопие на вашето дупе, желан интензитет на пошляпване(удари в минута), вибрационни стойноисти и обработваема площ и ще разберете още днес вашата индидвидуална промоционална цена изчислена на базата на личните ви характеристики и желания! За повече екстри, уговорка на място с баце Добри!

 Wink

# 18
  • Мнения: 674
Да и като сме само двамата е много ГОТ Peace Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Попляскваше ме...някога Sad Сега го е страх от отката Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 164
Пошляпваме се взаимно Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 118
Камшици,белезнци ,кожа....Ехааааа...

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097

На едно друго "баце" ми напомняш... Whistling

По темата - моят много си пада като мина покрай него да ме шляпне по дупето. Колкото той обича, толкова аз мразя  Close
Все едно сме на мегдана на село и се заиграваме с ергените...
Обикновено след такова пошляпване изяжда едно яко шляпване от моя страна - загрявам му дупето направо, обаче не мога да го отуча и това си е... Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 2 448
Вие какво визирате под плющене?Аз щото секс.

Ми темата е за пляскането, не за плющенето, но явно всеки пише за каквото си мисли.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: X
Вие какво визирате под плющене?Аз щото секс.

Ми темата е за пляскането, не за плющенето, но явно всеки пише за каквото си мисли.  Mr. Green
Не, всеки го разбира,в зависимост от това,за какво си мисли Wink
За недоразбралите : изплющяването,освен секс е и звук от по-силно шляпане. Laughing
Човек може да шляпне плесничка , да изплющи шамар и да плющи жена (си) baby_neutral
синоними на плющя:Синоними
шумя
удрям, бия, пляскам
вея се, развявам се, пърполя (чудна думичка!)
изплющявам, щракам, изщраквам
махам, размахвам, вея, развявам, ветрея, люлея
ромоля  Thinking, бълбукам  newsm78, потраквам, шибам

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 14:57 от Анонимен

# 25
  • Мнения: 3 459
Само по време на секс, знае че направи ли го по друг повод аз ще го плясна, ама зад врата  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 750
Ей сега целят форум ще се изреди да разказва как обичат да ги пляскат по задниците.
Голямо хвалене пада.
Когато видя някой мъж да плясне жена си по дупето докато се разхождат ми се гади.Няма такава селяния.Бай Ганьо е жив!

# 27
  • Мнения: 2 401
Темата ми  за подритване на дупета ли те инспирира?  Laughing
 
Ние с моя се пошляпваме взаимно, не  при сех обаче.

# 28
  • Мнения: 32
Редовно се пошляпваме взаимно, а при кекс ми е любимо  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 118

FOR EVER!
Не успях да цитирам,имам предвид :'Бай Ганьо е жив!'

Общи условия

Активация на акаунт