Скара, бира, плаж, море - нямаш грижи лято е!!! /Шумен-18/

  • 19 881
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 128
Ани, виждам, че този път не си си забравила банския  newsm44 зад теб няма никой с тъмни слънчеви очила на всички снимки !!! newsm62
Това басейнче е страхотно - къде се намира?

# 16
  • Мнения: 4 370
В Слънчев бряг е басейнчето!  Mr. Green
ЕЕ, то все без бански не става номера.  Wink

# 17
  • където има любов
  • Мнения: 307
Най-готиния рожден ден на Алекс беше миналата година,на платото.Прекарахме си страхотно,децата се наиграха на воля,а после прибрахме пластмасовите чашки и чинийки и в коша.
Единствените ми притеснения бяха относно времето,ще завали ли ,или няма...

# 18
  • Мнения: 4 370
хайде още малко лятно настроение: http://www.vbox7.com/play:91c3b7dd

# 19
  • Мнения: 159
 Новата тема звучи страхотно. Хубаво заведение за празнуване на рожден ден е "Алиса", но се намира в кв. Тракия. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 12
Браво отново на Рали за темичката. HugНие в петък сме на РД на Аква свят незнам как ще е после ще ви кажа.Ако мога да изляза от басейна ще бъде добре

# 21
  • Мнения: 67
Темата за място за празнуване на рожден ден и мен ме вълнува.
Когато се събирахте на платото, на заслона празнуваха наши приятели,  освен срещата бяхме изтървали и рождения ден заради морето, там са си изкарали наистина чудесно, но факторът време е най-важен.

Тази година искам да направя рождения ден  на Алтайра и прощално парти за мен в едно, за това трябва да помисля за някое по-голямо заведение, че не искам сама да нося храна и напитки.

АЛИСА в тракийския е наистина приятно местенце, но забелязах, че люлките и пързалките са поостарели. Новата детска площадка до Томбул Джамия може да се съчетае със заведението Лагуна, не е нищо особено, но е приятно под дърветата, има и за хапване.
Другото съчетание може да  е  на Кьошковете - Орбита и детската площадка от страни.
Това са моите идеи, освен горе споменатите заведения.

# 22
  • Мнения: 4 370
Теди, разкажи за Аква свят!

# 23
  • Мнения: 112
Пльок, пльок, жабата излезе от гьола.. Laughing ммм ето ви и снимките: Пляс

# 24
  • Мнения: 67
Много весели снимки Рале, а ти някаква изненада ли имаш или от роклята така изглежда?
На такива бунгала и ние сме ходили, но честно казано забравих в кой курорт бяха  newsm78

# 25
  • Мнения: 4 370
Рале, много готин увеселителен парк. Къде бяхте на море, че забравих ,ако си писала!

# 26
  • Мнения: 112
..., а ти някаква изненада ли имаш или от роклята така изглежда?
Ъъъ .. просто си имам коремче, не че имам изненади в него... Blush
Ходихме на "Св.Константин и Елена"- почивна станция Енерго 1. Ние бяхме в бунгалата.
Ани парка е в Морската градина във Варна.

# 27
  • Мнения: 194

 Здравейте мами от Шумен,  отново имам въпросче към вас.  Simple Smile

 Някой може ли да ми препоръча майстор за поставяне на фаянс?  newsm78

 Благодаря ви предварително и ви желая усмихнати и весели летни дни!   bouquet

# 28
  • Мнения: 12
Ани на басейна си изкарахме страхотно,но има една подробност,че бях само с баткото и не тичах постоянно след него,както щеше да бъде ако бях взела и малката.Ние бяхме седнали на барчето,а децата се шляпаха в басейна.Беше много добре.За хапване имаше кебапчета,кюфтета,сандвичи.Бяха платени и входчетата на децата.Абе с големи деца е добре,но незнам какво ще стане ако е с малките.Инъче малкия басейн е доста плитък така,че ако са с пояс децата няма как да стане някоя беля.

# 29
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден, Елеонора!
Здраве, щастие и много любов!!!



Леле Рали, като гледам Дани край морето, ми се иска да се протегна и да се цопна и аз.   Mr. Green
Леми, роклята е дефектна нещо бе, Wink какво коремче споменаваш, я виж колко добре изглежда  на снимките по бански. Peace

А колкото до парка в морската, имат си варненци паркове /не като нас, да се чудят къде да си водят децата ooooh!/ и то не 1 и 2, а този наистина е с много забавления. Tired

Общи условия

Активация на акаунт