Клуб Голяма Буйна Грива

  • 7 431
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 053
RS, показвай се де, да помечтаем малко  Grinning

# 46
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
 Blush

................

незнам колко се вижда обаче, защото нямам такава, на която да съм снимала конкретно косата

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 11:33 от RS

# 47
  • Мнения: 4 053
малеее, какви са тия косища бе хора  Crazy
RS, много ти е хубава косата  newsm81

# 48
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
 Blush
Благодаря Hug

# 49
  • Мнения: 4 496
*Биа*, RS, страхотни коси!
Ееех, как ви завиждам...И не на 100 % благородно. Crossing Arms Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 492
Момичета , луди сте да си разреждате косите .
В един момент , когато най  неочаквате дали от хормони или след раждане може да постигнете целта си , но тогава едва ли ще ви е много приятно .
Сега ще ви пусна моята коса , не е най - хубава й снимка , но все пак искам да запазя самоличността си .

В момента ми пада по цели топки и на мен направо ми се реве ...
Пия витамини , пих приорин и пак нищо - пада си и това е .
Цял живот съм била с дълга , къдрва и гъста коса , но не се знае още колко дълго , ако не престане .  Cry

# 51
  • Мнения: 3 164
 Crazyколко много членки LaughingИдеята за снимки не е никак лоша, давайте смело Simple Smile.Аз в момента си качвам 2 снимки, по късно ще ги пусна.
Освен, че ми е  гъста косата, е и много суха-какво ли не съм ползвала ConfusedЕдинствено като е още влажна е във форма , която ми допада-изсъхне ли става грозна ConfusedНе ми е дълга, защото всеки път фриз. ми е подстригва с по 3-4см Closeи няма оправяне с нея Tired
И нямах предвид да съм с рехава косица, а по скоро да е нормална Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 5 738
Айде и аз да се запиша! Mr. Green
Добре е,че имам богато коса но пък за това я филирам и ходя постоянно на прав сешоар,че иначе съм ..................... Crazy Joy hahaha

# 53
  • Мнения: 3 164
В снимка.бг са направили някаква реформа и снимките ми не се виждат в албума- колко часа вече newsm78 Closeа уж са качени Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 4 496
Спамче: аз чакам по около 8 часа, докато се видят снимките в Снимка.бг. Нещо ги обработват май.  Thinking

# 55
  • Мнения: 3 294
По добре с гъста коса ... отколкото с рядка ... аз имах гъста коса и след 5 год. изрусяване и 3 год изправяне с преса изглежда доста добре ...е не е толкоа гъста колкото беше , но ако бях с рядка коса нямаше да мога да си позволя това третиране  Peace

# 56
  • Мнения: 3 164
http://media.snimka.bg/0100/006455988.jpg
http://media.snimka.bg/0100/006455984.jpg
Ето това е мойта грива, макар и средна дължина.Доста е филирана, но пак е грива Simple Smile

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 14:14 от kopche

# 57
  • Мнения: 52
И аз се записвам в клуба  Simple Smile!
Моята е къдрава, гъста и почти до средата на кръста. ОБОЖАВАМ Я!
Едно време като бях малка, баба ми само с гребен ме е преследвала  Joy. Ама това чудо реши ли се!?! Трябва да ви кажа, че изобщо не я третирам - освен с малко балсам. А най-много мразя да ходя на фризьор! Ей, тия хора като че ли нарочно режат повече...
Като разбера как да сложа снимка  newsm78, ще ви пусна една /поне/  Wink

Моля ви момичета, не си режете косите - после ще ви липсват много!

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 15:11 от Appetite

# 58
# 59
  • Мнения: 78
Моята също е гъста и с дебел косъм. Това я прави адски
неподатлива на нищо. Не бих я разредила ами
искам да чуя идеи какво да правя например сутрин
като се събудя след като съм спала с мокра коса  smile3511
А иначе преди доста време една фризьорка ми беше казала,
че имам коса за две глави  Joy

Общи условия

Активация на акаунт