КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ -32

  • 20 708
  • 598
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 558
Танче, други май няма   newsm78
Всички си имат занимания... Joy  Joy  Joy
Пък аз нали съм сама....търся да чета,
но никой не пише, какво друго ми остава

Преди малко детето ми прати съобщения/то нали е в Щатско/,
та сега съм щастлива


ама утре като се видим... Hug  Hug  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 1 739
     Петък вечер тук е много самотно.Всички са по трапезите,само диетичните прехвърчаме от тема в тема...Обаче,ще взема да полегна вече.Хайде лека нощ и сладки сънища!

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 23:16 от baba iaga

# 32
  • Мнения: 1 558
     
Лека нощ и сладки сънища!

# 33
  • Мнения: 77
        МИЛИ МОМИЧЕТА, МИЛИ ДРУЖКИ, ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!

        ДО СРЕЩАТА НИ ОСТАНАХА ОСЕМНАДЕСЕТ ЧАСА И ТРИДЕСЕТ МИНУТИИИИИ
!

       

# 34
  • у нас
  • Мнения: 443
цоп и аз в новата тема,много хубаво оформена Зиче  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 77
      Добър ден, милички!

      Чак да не повярваш, че съм първа за деня! Къде сте, чаровнички!

       Много спите, или сте далееееече от мишката?

       Току що говорих с голямата щерка, идват на плаж в Аспарухово и ще ми донесат фотоапарата- дано да се справя довечера, че да има какво да покажем от срещата. И да видите, че аз съм направо за д-р Емилова, а не за лунни, за топчета, за Дюкан ли беше и т.н.
Ама нали гладувах март и април, смъкнах 7 кг.- чудесно, но май месец е пълен с празници и пак ги качих. На 1 май родих голямата дъщеря, на 4 май малката- та рожд.дни правихме, то Гергьовден ли не беше, то на майка ми рожд.ден, абитуриентска на племенника ми- все на маса. Установих и реших- ще си ходя дебела и това си е! 

       ДО СРЕЩАТА НИ ОСТАВАТ ОСЕМ ЧАСА И ПОЛОВИНА!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 739
    Добро утро Танче!Добро утро момичета!
Отдавна съм станала,обаче се помайвам в кухнята.Нали знаете ,в къщи все работиш и все не се вижда какво си свършил.
   Танче,не се вайкай ,аз съм по-дебела...
   Хайде на кафенце!

# 37
  • Мнения: 77
      Ехооооооооооооооо......

       Дето съм първа птичка, ами съм и сам самичка!!!!
       Ега ти скуката!
       И у нас съм сама- без да броим една баба и един дядо Стефчо, който си работи вън!
       Чувствам се, като генерал без армия и цар без царство!

       Къде сте момичета, мили,
       къде сте се всичките скрили,
       че мене ме мъчи веч самотата,
       чак ми идва да хвана гората!!!
     

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 11:02 от Танита60

# 38
  • Мнения: 77
       Яге, добре дошла! Много ти се зарадвах!

       Благодаря за закуската! Аз също си намирах работа из къщи, майками да закуса, да измия след нея, та за моята закуска не остана време. Но сега с удоволствие ще си хапна от това дето си приготвила! Пък и нали съм си ящничка!
       В събота явно не работиш, добре да си починеш, че само като чета колко си натоварена, се чудя как ти стига времето за нещо друго!
       
       Всички май са избягали сред природата, блазе им!

       Аз чакам внуците, след плаж да дойдат.

       А след СЕДЕМ часа ни е срещата! 
 
       

# 39
  • София
  • Мнения: 1 739
  Танитка,аз в събота и неделя винаги работя,защото имам допълнителна работа,несвързана с работно време.Но днес ще бъда с транспорт-сина ми ще ме разкарва с кола.Та сега малко се разтягам като този котарак и пия кафе.Но след 2 часа ще излизам.

# 40
  • Мнения: 77
        И на мен ми се ходи на работа, но годинките ми множко, а и нали съм алергична, та не ставам за всяка работа. Да не говорим, че с майка ми съм вързана- не мога да отсъствам продължително. Съдба!
        Между хората е добре, хем не мислиш за дертовете си, хем имаш стимул да си купиш нова дрешка, обувки, чанта.....да си навиеш някоя и друга ролка! А в къщи е по важно какво ще им сложиш на масата, не как изглеждаш! Аз не се оставям, но не е същото.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 739
    Така е ,права си.Но и едното и другото си имат и положителни и отрицателни страни.Радвай се на майка си и се грижи за нея.За мен това е най-ценното,защото загубих моята когато бях 17 годишна и цял живот ми е липсвала.Радвай се на съпруга си,защото самотата е страшна.Аз съм сама и знам.Работа в къщи има по-вече от където и да било.Така,че ако ви стигат парите си гледай къщата и не се депресирай.А дрешка все ще си купиш или ушиеш...Абе все сме си хубави,па макар и дебелички...

# 42
  • Мнения: 77
        Яге, права си, но моята майка е единайста година на легло, след инсулт е незрящя и няма оросяване на мозъка и непрекъснато лежи. Това си е живо наказание! Не е виждала внуците ми- освен най-голямата Миша,на годинка и полвина като беше. Лошо е да не виждаш!
         
        Моите внуци и дъщерята дойдоха, отстъпвам компа на тях. Когато си тръгнат, ще вляза пак или направо след срещата. 

        До срещата ни остават пет часа и половина!

# 43
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет момичета мили !
Къде сте се изпокрили!
Станах рано в зарана
светлинка докато няма,
очички щом ококорих
и за работа пришпорих.
Милички,мислих за всички,
но не останах, със свободни ръчички
мишчицата да захвана
и с КГБ-то само да остана.
Такава ме е завъртяла
чак срещичката във Варна
М И Р А Ж за мене остана.
Няма да плача сегичка,
защото чакам от Танчето шегичка.

На срещата внимавайте с ракията и  мезето,
да не ви боли после шкембето,
главата да не замайте и приказките да омотайте.
Че тука много зорко,ще чакаме приказки морски.
 
Сега цялата къща,чака на мен да я обръщам
отивам,че работа ме чака,а така ме болят краката
накрая от кълка на кълка ако взема да се объркам,
на болна да се направя и така ще му видя края.

Лек ден момичета ! Приятна среща ! Поздрави на всички баби !

Последна редакция: сб, 12 юли 2008, 16:37 от FURIQ_65

# 44
  • Мнения: 263
Здравейте КГБ!  Hug Влизам да се разпиша в новата темичка, много е хубава както винаги и много нови поетеси виждам. Браво!  bouquet
До срещата ни остана час и половина и след малко тръгвам. Много се вълнувам! Grinning
Чао!

Общи условия

Активация на акаунт