КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ -32

  • 20 789
  • 598
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 1 529
Жабче Hug
Аман от ядове! #2gunfire ЕЕЕЕЕ ,надявам се ,че чак след сватбата ще ставаш испанка. Пиши по често ,че ми липсваш и да бяга лошото...
 Габи и ти все нещо те тормози,сега пък зъб.
 На мен ми помага листо от живовляк прясно сложено на болния венец на зъба. И тези зъболекари... ,казала съм ,че вече само за чене ще ходя,от къде пари ?
 Зиче няма да пада Вики,тя толкова изстрада,че ще се пази и внимава. Пусни снимки от рождения ден на Здравунчо Praynig.

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ШПУНЦ -Ти не знаеш какво значи сапък дете  Joy Joy Joy Joy
Почти всеки ден пада ту на гръб ту по очи ту на гъз абе мани луда работа последното и падане беше снощи в банята докато я къпеше Миши така се излюска че свят да ти се завие.Оня ден пък  седнала на скута ми и докато се почеша и тя туп доло на земята по гръб та бая я боля гръбнака после и и викам ами то остана и в гипсово корито да те сложим вече  ooooh! ooooh! Joy Joy Излиза от Пиругов на изписването и пред входа като се заби по очи просна се като жаба . Whistling Абе пада на поразия пити не помагат правили сме  5 бр и сме раздавали,оня ден курбан и правихме и това май не действа защото пак пада след това ,ами сега съм се сетила да я водя на църква и поп да и пее някаква молитва та белким спре да пада. ooooh! Joy Joy
Снимки като се прибере Миши да пусне защото даже и аз не съм ги гледала .

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 16:35 от zi4e

# 527
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Зичка , току що изпратих твойте хора.  Heart Eyes
Викито е геройче.  Hug
Имаш клю-клю материал.  Wink 

Жаки и аз се над'ам да не съм затъпЕла много и да го науча.  Peace

Шпунц, приятелче. Hug Heart Eyes

Габче , а дано скоро и ти да излезеш от таз черна серия.  Praynig

# 528
  • Мнения: 23
Здрасти, Жабке!
От сърце се радвам, че сте взели решение да сте вече заедно с Краси! Знам , че сте хубаво семейство и много се обичате - просто е грешно да сте разделени. Годините минават и няма време за пилеене! На добър час да ви е начинанието!
А испанския ще научиш , няма къде да идеш!
Зиче, хем ми е смешно, хем ми е мъка за Вики( с хумор си го написала, ама като си я представя все падаща ми домъчнява)
Дано стане по-внимателна и свърши лошата серия падания!
Габи мисля , че няма да е лошо да жабуриш с лайка или смрадлика(ама лекичко) и пий обезболяващи. Бързо оздравяване!
Тук голяма жега ни затисна. Няма ли захлаждане някъде(обещаха по телевизора newsm78)

# 529
  • Видин
  • Мнения: 961
Имаш клю-клю материал.  Wink 
А на другите клюкарки- нищо ли?Crossing Arms
Така ще си останем без да разберем клюките Joy Joy Hug


Зиче, добре си решила Вики на църква да я водиш Peaceто верно нейните падания голяма работа Flutter

И тук е голям задух, хора  Crazy

# 530
  • Мнения: 7 446
                      Ей,момичета ,спирайте с тези неприятности ! Какво става та все нещо ни се сипе по главите? newsm78
                      Зиче,Вики ще се оправи.Каквото и да е при другите при вас нека е най-доброто.Всичко да се хване там където му е мястото и да няма проблеми повече малкото момиче!
                               Жабче,да не съм те чула да споменаваш за проблеми.Ти си ни веселото другрче  Laughing Да разказваш само хубави неща,я за Испания,я за сватбата и за малкия и големия Криско! Пък като не се видяхме тук може да ти дойдем на гости в Испания.Представяш ли си един автобус баби! Joy Joy Joy
                      Шпунц,и тук е задух,а Неда като е рекла "ънка" та ме е съсипала.Иска "джик" и докато разберем за какво става дума  Embarassed се изпотихме 100 пъти с дедито.А то по това време в Пазарджик я извеждат в една много хубава градинка с люлки.Та това ни бил зора,ама тук - няма такива екстри. Mr. GreenЗадух и мръсотия навсякъде. Sick

# 531
  • Мнения: 2 017
Привет Жабке ! Hug
И аз като Марси се радвам за решението ви да заминете заедно! Hug
Хора ,които се обичат трябва да са заедно!
Ние с твоя мъж сме адаши - та ако не си разбрала - да ти кажа -  ние Красковците сме все хубави хора Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Успех в,това което сте решили! Hug

Един автобус бабки ама като тази:
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1690265207/tab_video

 Shocked Shocked

# 532
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Жабче видя ли че са минали нали ти казах.Като дойдат ще разправят. Peace PeaceЗнам че е геройче Висито то от 20.05 се мъчи горкото с тази ръчичка .

МАРСИ -Ми то да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли .Пусти спънати крачета където ги има също на майка си прилича и тя като малка рана върху рана ,тъкмо хване коричка и пак се пльосне и наново го ожули но тя поне нямаше такива сериозни наранявания ,а Вики за втори път си чупи ръката .А Миши само дето до сега си се пльоска чат пат по пътя да не забрави какво е падане  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Миналата седмица се изльопка пред нас тази дърта магарица . ooooh! ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyСтана изтупа се и си продължи все едно нищо не е станало но тя нали си е свикнала та не и пука. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Кажи ми как се живее с тези паважни екземи  ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 16:38 от zi4e

# 533
  • Мнения: 23
Зиче, искрени съчувствия за твоя летящ и падащ отбор! Hug Hug Hug
Да са ти живи и здрави , да оцеляват напук на всичкото падане!
Да си още по-здрава ти за да издържиш на всичките им изпълнения!!!!!!!!!!!! Hug Hug Hug

# 534
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320

 Тази сутрин тъкмо ви изчетох и ми изключи нета,та чак до сега!Цял ден!!!Аз един ден да имам по-.свободен и то...
 Зиче, радвам се за Вики! Дано всичко е наред!

 Жабче,да не си залегнала над испанския? Щото пак изчезна!Липсваш яко! И в Спаньолата да си вземеш компа,че какво ще правим едни без други!
Здравейте приятелки.   bouquet
Добре дошли на новите момичета.  Hug
Зичка , бе душо е що се необадиха твойте.  newsm78 Дойдоха до Рим па папата не минаха да ги види. Mr. Green Не се претеснявай , мисли позитивно и дай боже да е наред всичко с Викито.  Praynig
И мен ме е гепила една черна серия , ма не е за разправяне. За сега се оталожиха нещата. Това се случва за трети път от 25 год. и дано да е последния. Ма и това божа работа.
Другото ново около нас е, че Краси отиде до Испания да си закара багажа и да си вземе документите и в неделя или понеделник живи и здрави си идва. А на 9 авг. отлита за да бачка и решихме да вземе квартира и да ходя там и ако е рекъл Господ да се остановим там. Поне старините да сме заедно , че младините ни минаха по саме и само в нерви.  Praynig
Имам бойната задача да почна да уча испански. На дърти години , ма няма начин.  Crazy
Та това е ЛЕК И ХУБАВ ДЕН.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Альоуу ,кои са ти дъртите години! Недей така,моме,че като знам ти на колко си и аз на колко съм получавам комплекси!
 

# 535
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дидка , що па да не дойдете. Вместо да си топите гъзетата в тукашната вода , ще си ги топите в барселонска водица.  Joy Само живи и здрави да стане как сме го замислили.  Praynig
 
Марси , крайно време е. То срамота да кажа , че се изпокарахме вече и .... бе срамота , немога и да го напиша.  Blush Ма не е побой де. Peace

Гъбка , готини , готини , ма вчера що беше Красимир ми беше черен, без малкото Краско. Crazy Не за писане.  Mr. Green

Зиче , не дойдоха ли вече бе.  Hug А па Миша не ми се види спъната бре. Малееее и тя се била изтърсила....  hahaha Аз  тамън отворих сайта дето гъбка е дала и после теб те чета и познай.... разбрах че стриптийзьорката минала и паднала пред вас.  Joy Joy Joy ПолудЕвам бавно , но сигурно.  Joy Joy Joy

Жаки то кая клюка не е за писане. Ма не ми издържаха нервите и си фанах колата и да ме нЕма. А да видиш мъжки сълзи...  Blush Без бабка може , ма без жабка не може.  hahaha

Ааааа Яне днес откриха до нас Фантастико , та ходих да го разгледам и познай отупах стотина лева.  hahaha
А испанския от другия месец ще залЕгам над учебниците.  hahaha
Еееее Яне , млади , Убави , кога ни да ни утрепа човек все е закъснел. Ми одъртех бе , ужас 41 напраих , а бЕхме млади.  Hug

# 536
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Я да ви пусна храста , нали го помните кЪФ беше , ма са вижте кво стана от него.   Hug
http://media.snimka.bg/0159/006573258.jpg
http://media.snimka.bg/0159/006573263.jpg
http://media.snimka.bg/0159/006573266.jpg

А за тез дето не са запознати , ето първа фаза: Joy
http://images25.snimka.bg/005649358.jpg
http://images25.snimka.bg/005649360.jpg
http://images25.snimka.bg/005649363.jpg

Ето и втора фаза:  Crazy
http://images26.snimka.bg/006068146.jpg
http://images26.snimka.bg/006068148.jpg
http://images26.snimka.bg/006068150.jpg

# 537
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320

 Жабче,дип си е хортензия!Ама от най-хубавите!

# 538
  • Мнения: 77
            Здравейте момичета! От вчера след обяд имаше проблем с някаква програма,  и дойде племенника/ Пламен- кандидат-студента/, че до 16.00ч. се занимава с компа. После чаках внука да се наиграе, та чак сега ми дойде реда!   

            А сега най-хубавата  новина за нас:

            Племенника ми, на изпита в четвъртък е изкарал ШЕСТИЦА!!!!!! Честито, Пламе! 

            Боже, колко се радвам! Да е жив и здрав и да постига мечтите си! Днес бяхме заедно, но още ги нямаше резултатите и поръчах на сестра ми, да нацелува детето си от мен!
           
            След обяд ми се обади Мастерчето- във Варна е, радват и се мама и тате, и тя на тях и чака срещата утре с нетърпение.
     
            Пожелавам на Вики и Габи бързо оздравяване! Поздрави на Вики от Бори! И да пише!


           

# 539
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Ех,бабетки,да ме извините,ама днес силите ми стигат само да ви чета.Снощи втора,а днес първа
смяна и като е една лудница при нас.Кой как се е събудил и командва и иска/по вечето глупости/,ама преживях до три часа следобед.Мисля да лягам рано,че в пет трябва да съм на крак,дано пълнолудието да не ме грабне тази вечер. Радвам се,на всички успехи,най вече на децата,които изкарват шестици на изпити.От това по голяма радост за родителите,здраве му кажи.

Зичка,направо ти съчувствам мила,за падащата банда около теб.Аз и сега така се ръся по земята,че немога да си обясня от къде ми идва.Дъщеря ми и тя е също като мен.Мъж ми като се върна претрепана винаги казва:Ако се прибереш без глава някой ден,няма да се учудя,
но това е ,защото бързаш ,като цунами.Помисли малко повече,преди да включиш и дадеш пълна газ."
Танитка,знам,че срещата ще мине успешно,а аз ще чакам отзиви.Поздрави на Мастерчето.

Жабче,не се коси бе мила,няма значение как се казва: Краси или Васил идва момент да ти е черен.

Лека вечер от мен. Няма да казвам нощ,защото не са заспали кокошките още.

Общи условия

Активация на акаунт