тъмни кръгове под очите

  • 11 487
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 618
Марката е Masters Colors ( http://www.masterscolors.com/main.php?lang=en ), но е професионална козметична марка за институти за красота. Аз си го купих директно от един такъв институт, никъде не съм виждала отделен магазин.

На мен ми е ясно, че може би в Бг. е трудно да се намери ( както и тук де ), но реших все пак да го препоръчам този коректор, кой знае, може пък някоя от вас да го намери някъде.
Търсих в Ибей няма го . Close

# 16
  • Мнения: 3 830
И аз имам едни виолетови дъгички отдолу, особено, когато не съм се наспала...

Прикривам с коректор.
Най-доброто средство срещу тях е пълноценният сън:) Peace

# 17
  • Мнения: 32
Препоръчайте някоя марка коректор, please   bouquet

# 18
  • Мнения: 4 447
Препоръчайте някоя марка коректор, please   bouquet

Можеш да си вземеш на Буржоа или на Максфактор.
Аз лично бих ти препоръчала да е течен, а не на стик.

И не забравяйте нещо много важно - винаги, ама винаги
нанасяйте на чиста и овлажнена кожа коректора, фдт...

# 19
  • Мнения: 32
Препоръчайте някоя марка коректор, please   bouquet

Можеш да си вземеш на Буржоа или на Максфактор.
Аз лично бих ти препоръчала да е течен, а не на стик.

И не забравяйте нещо много важно - винаги, ама винаги
нанасяйте на чиста и овлажнена кожа коректора, фдт...

 Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 105
И аз имам едни виолетови дъгички отдолу, особено, когато не съм се наспала...

Прикривам с коректор.
Най-доброто средство срещу тях е пълноценният сън:) Peace


 Peace

Сън и спокойствие му е цаката, само така се оправям! /като изключим случаите, когато пръв приятел е коректора/

# 21
  • Мнения: 134
Това можеш да пробваш:
Philosophy

За тъмни кръгове
С течение на времето, петънцата по кожата на лицето ни се увеличават, както и кръговете около очите стават все по-тъмни.
Изсветляващия балсам на Philosophy за очи и усни включващ силикон в състава си, със своята лека дифузна технология променя външния ни вид и успява да просветли тена ни.
Изпозва се всяка сутрин, за всеки тип кожа.


материала го взех от http://euro-woman.net/dark_eyes.html
обаче ако имаш някакъв здравословен проблем, например болни бъбреци няма да можеш да премахнеш тъмните кръгове а само може да ги прикриваш с коректор.

# 22
  • Мнения: 3 830
Препоръчайте някоя марка коректор, please   bouquet

Най-доволна съм от Radiant Illuminator. Нанася се с четчица и е перфектен! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 565
Mомичета, да ви похваля едни страхотни тампони за тъмни кръгове. Казват се "Eyes" и са.. български. Опаковката е бяла със зелени лентички, пише че имат екстракт от краставица и лимон. 4 тампона струват 1.70 лв. Страхотен ефект имат върху мен. Аз като я отворих тази тема имах все едни огромни лилави лентички под очите, все едно някой ме е бил. Сега започва да се усеща драстична разлика, макар че не са ми изчезнали напълно кръговете.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 778
ще ги потърся тези тампони, защото все ходя с едни кръгове под очите и  ooooh! струва ми се, обаче  че само добрият сън помага и липсата на стрес  Rolling Eyes дано това да е спасението

# 25
# 26
  • Мнения: 162
И аз имам същият проблем и не мога да се избавя от него Crossing Arms Много е досадно и стои доста грозно,ама кво да правя...заличавам го с най-различни коректори.Ползвала съм на Лореал,на Манхатън,на Буржоа и какви ли още не...Май с това ще се оправям още дълго време... ooooh!

# 27
  • Мнения: 256
Ммм, аз също имам този проблем и засега задържам положението по следния начин - Вечер мажа със съдържанието на половин капсула Герикапс около очите, държа половин час и почиствам, но не изцяло, а просто махам дебелия слой и оставям тънък за през нощта. До сутринта всичко е попило. Това НЕ премахва тъмните кръгове под очите, но пък промени пигментацията няколко тона към по-светло.
Желая ви успех.

# 28
  • София
  • Мнения: 565
а за коректор кой е по-добрият вариант? течен или стик?

# 29
  • Мнения: 2 907
Аз лично предпочитам течен. Което не означава, че няма ефикасни стикове. Но опитът ме кара да вярвам повече не течния.

Общи условия

Активация на акаунт