Не мога да се справя и това е:)))

  • 2 782
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 731
Това винаги ми е било проблем.Незнам защо така се получи. newsm78 От малки им говоря да си прибират и настоявам и наказвам (особено сега каката).Ами трудна работа.То трябва да и стане навик да НЕ разхвърля,а не да почиства през 2-3 дена.Мисля ,че тя е основният елемент в тоя хаос.Преди година ли две ли беше я пратихме на 'Зелено училище' май за 5 дена беше.Та една седмица детската беше перфектна .Малкия се прибере ,вземе си една количка и си седи пред тв-то с нея .Нищо друго нямаше сутрин за оправяне,а сега и той ,и тя са ужас.Ядат в стаята всякакви гризинки,солети,филийте мъкнат там(особено като се гледат сами ).Вечер като се прибера ,направо ми се плаче.Като ме видят в такова унило състояние дето едвам гледам и на другия ден стаята се оправя.Похваля ги и айде пак старата песен. #Crazy Не сме педанти на тема чистота с мъжа ми.Просто искаме само нещата да са си по местата.Всеки месец правя ревизия на играчките и хвърлям и до другия месец пак същото количество се е събрало. #Cussing out #Cussing out
Незнам как да процедирам и аз . newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 468
 Ние и тримата подреждаме, но "подредено" е различно за всеки Mr. Green. Резултата често е смущаващ Crazy.

# 17
  • Мнения: 3 376
Като знам и ние какви бяхме със сестра ми навремето Mr. Green Мама само ходеше след нас и като си помисля колко работа сме и създавали,сега напълно я разбирам Whistling

Според мен с деца просто няма как да е подредено,освен ако нямаш домашна помощница 24 часа на разположение или не си някой деспот,който размахва камшика из къщата и яхва метлата като се разхвърля.

Всъщност се сещам за една приятелка на братовчедка ми когато бяхме малки.Майка и беше маниачка на тема чистота,но според мен си е било болестно състояние.Момичето изпадаше в истерия само ако изтърве и троха на земята/това буквално/ и бързаше да я почисти,защото майка и щяла да я набие Rolling EyesЗа разлята чаша вода я заключваше в тоалетната,представям си за по-голямо "провинение".Като имаха гости килима се застилаше,нищо,че гостите са се събули пред входната врата Rolling Eyes

Така че нашето май определено е за предпочитане Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 172
Мен пък ме мързи да оправям   Blush Но адски много мразя разхвърляно и най-противното ми е като стана да е разхвърляно и да не мога да си изпия сутришното кафе на идеално подредена маса в хола  ooooh! Затова к'во да правя-подреждам  Mr. Green А хлапето е все още на 8 месеца.Незнам какво ще е като стане по-голяма  Crazy  Crazy

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
здраве да има.
Другото са битовизми  Crazy

# 20
  • Мнения: 242
ей момичета......на това аз му викам "творчески хаос" и ако го няма,къщата не е жива!/поне аз така виждам нещата/стига да не се зарива с боклуци,които не понасям и да е що-годе чисто-кво от това,че е разхвърляно   smile3521

# 21
  • Мнения: 804
ей момичета......на това аз му викам "творчески хаос" и ако го няма,къщата не е жива!/поне аз така виждам нещата/стига да не се зарива с боклуци,които не понасям и да е що-годе чисто-кво от това,че е разхвърляно   smile3521
Или "артистичен безпорядък"!
Не харесвам домове в които всичко е подредено и блестящо. Няма живец в такива къщи, изглеждат ми някак студени и необитаеми. Приличат на снимка от списание. Домът трябва да носи духа на обитателите си.
Децата ми отдавна са пораснали, но у нас пак е пълно с играчки, столчета, топки. По стените висят произведенията на бабиното генийче заедно с истинските картини.

Общи условия

Активация на акаунт