Какво направихте с брачната халка след развода?

  • 15 197
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
У нас са и двете , стоят си. Даже и незнам къде са. Някой ден ще ги продам - или ще направя нещо на детето, или... ще му направя парти, знам ли, не ми е зор в момента за тях.

# 46
  • Мнения: 800
стои си на пръста ми Embarassed , много отдавна е изгубила значението си

# 47
  • Мнения: 54
и двете халки ни ги откраднаха след развода \всеки си я държеше в своята стая, а крадци разбиха апартамента\ .  То това щеше да ми единственото материално нещо от този брак - да ми служи за урок какво съм дала в брака и какво съм получила, но и то замина...

# 48
  • Мнения: 264
Моята я продадох, не исках нищо да купувам с парите от нея. Дори не знам за какво отидоха. Иначе майка му си поиска една златна паричка, дето и 1/2 грам нямаше ... сигурно за следващата снаха ....  smile3532

# 49
  • Мнения: 251
Моята съм я прибрала в една кутия с годежния пръстен!
Мисля да ги дам на дъщеря си, когато порасне, а тя да ги прави каквото иска!

# 50
  • Мнения: 640
Оставих си я на бившата свкърва да си я даде на следващата снаха (ако не я изпие преди да се яви новата  Mr. Green). Там е и годежния пръстен.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Иначе майка му си поиска една златна паричка, дето и 1/2 грам нямаше ... сигурно за следващата снаха ....  smile3532

Ох, такива изпълнения винаги ме хвърлят в тъч ooooh! Кви са тези хора, които подаряват, пък после си искат подаръка обратно! Сещам се за една моя приятелка. Мъжът и почина, лека му пръст, и една негова позната си поиска обратно от приятелката ми сватбения подарък, защото бил голяма ценност. Ми що си го подарявала мари...

# 52
  • Мнения: 251
Като се разведа, ще споделя  newsm78  Мисля ,че бих я претопила и си направила пръстенче. Беше ми интересно да чета какво са направили другите.

# 53
  • Мнения: 303
Аз я върнах на златар за обратно изкупуване, иначе щеше да ми навява спомени цял живот, пък така и някой лев взех.

# 54
  • Мнения: 52
ехехе още се смея като се сетя,
годежния ми пръстен беше от тенекия които позеленя и отиде на боклука,а халката я глътна пералнята а след това доиде и развода. Joy Joy

# 55
  • Мнения: 20
когато си тръгнах тои ми я свали от пръста и си я прибра,ама не ми е хич дерт за нея.Да я продаде и да си плати разноските по бъдещия развод ако иска.

# 56
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Моята стои при бижутата, по принцип не нося много бижута и си стоят прибрани.
Един ден ще я използвам,за да направя нещо от нея за дъщеря ми-тя е кокона-като баща си, така че ще има приложение все пак  Wink

# 57
  • Русе
  • Мнения: 57
Чувала съм,че не е хубаво да продадеш халката си,но аз направих точно това с моята на излизане от адвокатската кантора.В този момент след всичките му изневери и пренебрежение на които ме беше подложил това ми се стори най-правилното решение,а и сега мисля така.С парите направо отидох във фризьорският салон и от там излязох с нова прическа и цвят на косата,нова визия в чест на новата страница от живота ми,която отварях тогава...

# 58
  • Мнения: 6 709
В никакъв случай не бих я подарила на сина ми или снаха ми след време. Халката символизира обвързаността между мен и моя бивш съпруг и като се има предвид несполучливия край не бих я дала на сина ми, т.е. тя би му донесла само негативи. И годежния ми пръстен и халката си стоят в кутийка за бижута и не съм решила още какво да ги правя. Може да ги претопя и да си направя друго бижу. Само че аз не обичам злато, но може и да ги продам , не знам... Но няма да ги запазя в сегашния им вид:))

# 59
  • Мнения: 157
При една от караниците с бившия ми съпруг оставих халката си на бар плота в кухнята... И повече не я видях.. подозирам, че беше продадена много преди да се разведем официално... Или пък е отишла при следващата булка- халал да й е!!!

Общи условия

Активация на акаунт