Освен Мария....

  • 8 678
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
Мария/ана,Мариела,Марина,но по добре  Мария. Hug

Марина няма нищо общо с Мраия. Твоа си е съвсем отделна светица.

Колкото по темата - или Мария си я кръсти или нещо друго... наистина аз 3 Марии познавам - не съм им леки съдбите, но пък са силни жени с много дух Wink


Благодаря за информацията,повече няма да се бъркам. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 44 120
Мария/ана,Мариела,Марина,но по добре  Мария. Hug

Марина няма нищо общо с Мраия. Твоа си е съвсем отделна светица.

Колкото по темата - или Мария си я кръсти или нещо друго... наистина аз 3 Марии познавам - не съм им леки съдбите, но пък са силни жени с много дух Wink


Благодаря за информацията,повече няма да се бъркам. Hug

Аз съм Марина...та за това писах, марините имаме имен ден на 17 юли.
И е една от трите горещници по еретическите  вярвания - огнената Марина, сестрата на Илия гръмоотвержеца....
Иначе е великомъченица Мрина.
Също и Марина значи морска Wink За това и военните морски сили са марини Wink
Ей такива ти ми работи....освен, че е леко близко по буквички, няма нищо общо с девата Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
15 Август/петък/ - Голяма Богородица /Мария, Мика, Мара, Маша/ -ето няколко варианта, от едно календарче....като именници на Голяма Богородица са и Мариана, Марияна.

# 18
  • Мнения: 3 804
Мириам- старозаветния вариант на името Мария

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Мария е прекрасно име. Искрено вярвам, че съдбата човек сам си я кове и каквото и име да му дадат родителите му не това е основата за един щастлив  и лек живот.

Иначе познавам 3 Марии, чиито живот смея да твърдя никога не е бил труден, напротив живеят прекрасно, имат чудесни семейства и професии.

Леко раждане ти пожелавам и две прекрасни момиченца, които както и да избереш да кръстиш да са безкрайно щастливи.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 553
И моя позната имаше предубеждение за името Мария и кръсти детето Моника.А друго име подходящо е Мариета или само Мари , както си мислиш ти. Peace

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 2 802
Най- добре Мария и според мен. Дори да са производни, имената ще са на Богородица, така че запази цялото име. Все пак ще имат по още едно нали, разбрах, че ще са двойни, а с името Мария се връзват доста. Срещала съм Ана- Мария, Лиса- Мария, Мария- Антоанета и др.

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Не съм суеверна и не вярвам с такива неща. Името Мария е много красиво и лично аз го харесвам повече от производните му.

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Много харесвам Мария. Също и Мариела е хубаво.

# 25
  • Мнения: 1 174
Най- добре Мария и според мен. Дори да са производни, имената ще са на Богородица, така че запази цялото име. Все пак ще имат по още едно нали, разбрах, че ще са двойни, а с името Мария се връзват доста. Срещала съм Ана- Мария, Лиса- Мария, Мария- Антоанета и др.
Няма да е двойно името,а децата ще са две Wink

# 26
  • Мнения: 399
Най- добре Мария и според мен. Дори да са производни, имената ще са на Богородица, така че запази цялото име. Все пак ще имат по още едно нали, разбрах, че ще са двойни, а с името Мария се връзват доста. Срещала съм Ана- Мария, Лиса- Мария, Мария- Антоанета и др.
Няма да е двойно името,а децата ще са две Wink
Децата са две и ще имат двойни имена!Мамата писа,че води преговори с татито,само не разбрах,тя ли иска двойни или той! Wink

# 27
  • Мнения: 188
Мария е супер, харесвам и Милица

# 28
  • Мнения: 143
 Момичета, с по две имена ще са, живот и здраве, защото искам и на баща ми да има, и на свекървата, а съм обещала и пред Богородица. Най- вече ме интересуваше дали знаете и други имена, пак свързани с Богородица- например в Гърция има Деспина, Панайота, но те не ми допадат. Май ще си остане чуденката между Мари и Мария, а другото смятам да е Лора или Лаура на баща ми, който е Лало- Лора-Мария, нещо такова.

# 29
  • Мнения: 399
Маги,Лора-Мария ми звучи много добре,въпреки,че по принцип не съм фенка на двойните имена!  Peace Темата ми е много любопитна и я следя с интерес...как си намислила да е второто име на другата принцеса-разбрах,че едното е Емануила,а другото?  Grinning
Даже като се замисля и Мария -Лора е чудесно!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт