проблем с един кабел на съседи

  • 2 040
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
В такъв случай си трай и не се оплаквай. Не може хем така, хем иначе.

# 16
Не може така . От траене сме на това дереже българите...

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз имах един такъв кабел пред прозореца. Май го дръпнах малко по-силно (не беше чак опънат) и той се намести нейде под прозореца. Идеше ми да го кръцна с ножицата иначе. Не само, че ми седеше пред прозореца, но и непрекъснато се вееше и привличаше погледа.
Но май не е много възпитано да се прави така.  Wink

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Еми щом не можеш да говориш с тях и се страхуваш от отмъщение не знам какво да те посъветвам друго. Аз лично бих поговорила с тях.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 777
Мама имаше такъв кабел (по едно време станах и 3), които минаваха точно пред прозореца на хола, даже при вятър тропаха по перваза. Говори, говори... и нищо. Отряза ги  Joy
После кабелите си бяха пуснати нормално.

# 20
Оказа се,че кабела е на други съседи,които ми бяха симпатични.Престраших се говорих с тях бяха много любезни,обещаха да оправят кабела,който преди е минавал над нас,но са го разместили други на които им пречи.Това беше преди седмица,нищо не се е променило.Наскоро и мъжа ми им припомни.Много съм възмутена как може такова нехайство.Защо обещават,а нищо не предприемат.Детето вчера се пробва да го хване този кабел през прозореца,добре че бях до нея,че е само на 3 год. обезопасено е донякъде с голям перваз,но като нищо ако не бях до нея можеше да полети от 4 етаж.Незнам какво да правя не ми стига кураж да действам по грубо,но скоро ще събера,защото вече много ми е кипнало.

Общи условия

Активация на акаунт