Отпушване на канали - с какво???

  • 48 918
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 734
Във всички препарати за отпушване има сода каустик. Така че аз направо си купих течна сода каустик. Бях си купувала и на едни листовидни парчета, но никак не съм доволна и минах на течна. Но все пак който и препарат да се купи, той разтваря органичниматериали. Ако са попаднали например строителни материали в сифона - няма панс да се разядад със содата...  Sad

# 16
  • Мнения: 4 916
Най-обикновен каналин върши идеална работа. Ако не намериш, вземи ТубОфло за гореща вода.

# 17
  • Мнения: 163
Аз съм най - доволна от Stura Facile нa Madel, върши чудеса Peace Laughing
Имах такъв упорит проблем  Mr. Greenс канала на кухненската мивка, с този препарат просто не ми се наложи повече да отпушвам вече 2-ра година, а и миризмите от каналите премахва Naughty

# 18
  • Мнения: 606
Що ли си мисля, че за да се запушва постоянно има някакъв механичен дефект, който няма да се оправи с органични разтворители....

# 19
  • Мнения: 2 700
А аз последните пъти ползвах добре познатия и изпитан каналин (оказа се, че все още се продава) и май той действа най-добре. Peace

# 20
  • Мнения: 72
С гумен вакум или тел, щом си пробвала с препарат и не става няма смисъл да сменяш препарати Peace

# 21
  • Мнения: 1 322
Каналин, Мистър Мускуло, Тубофло-без значения всички действат.

# 22
  • Мнения: 214
Пускам в канала 4-5 лъжички сода за хляб и после150 гр. оцет. Действа  без проблем а и  не замърсява околната среда.

# 23
  • Мнения: 140
И аз съм за сода каустик на кристали,това отпушва канала много добре,пък и е два лева.Другият вариант освен тел е  с маркуч ,със силна струя в сифона, отпушването е сигурно.

# 24
  • Мнения: 9 776
Момичета, а всички изброени препарати стават ли за отпушване на мивки? Бях си купила някакъв, който ми казаха да излея в канала и да оставя да действа цяла нощ, а на сутринта да пусна силно водата, но ефекта беше почти никакъв.

# 25
  • Мнения: 140
Стават ,разбира се,сипваш препарата и в зависимост каквото пише, след малко-обилно количество топла или студена вода.За содата каустик ме предупредиха да не я използвам ако съм изсипвала мазнини в мивката.

Общи условия

Активация на акаунт