LaRedoute.fr - 71 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 87 505
  • 1 788
  •   1
Отговори
# 1 650
  • София
  • Мнения: 1 740
А някой да има наблюдания за

Аз също го поръчвах за едно момиче. Факт е, че като дойде в първия момент чак не познах това кое от поръчваните неща е. А сравнение със снимката направо няма нищо общо  ooooh!

# 1 651
  • Мнения: 454
Тук носи 52-54.Като гледам баща ти,Алекс,предполагам,че н моя мъж ще трябва да поръчам долния номер newsm78

Баща ми си купува БГ сака №54 и са му точно. Взех това: http://www.laredoute.fr/vente-veste-destructuree-edeis-55-pource … e&pagesize=16
по тяхната номерация 54/56 и също му е точно. Висок е 1.96, около 95-100 кг, гр. му обиколка е 110 см.
Упс... сега видях, че твоят съпруг е малко по-нисък.
Ми той моя мъж е и по нисък и по-тежък, така че ще му взема следващия номер, но все пак се ориентирах. Иначе ако му бях взела 58 размер панталон / ако изобщо намеря такъв/ щеще да е голям смях.

# 1 652
  • Мнения: 83
Благодаря ви, значи няма да го поръчвам, аз затова първо питам  Rolling Eyes

# 1 653
  • София
  • Мнения: 3 787
Алекс,мъжа ми е с десетина см.по-нисък и тежи 87-89 кг.

Като гледам,за сака вярно ще се ориентирам към 52 номер и около LaughingОт сакото,което си взела на баща си,мисля,че 50/52/L-ka/трябва да е моя хубавец newsm78

# 1 654
  • Мнения: 5 790
Гледам по албумчетата - всички са купили мъжки ризи с къс ръкав от центовите цени... А аз - 7 с дълъг ръкав.  Laughing Ако някой иска да се отърве от мъжки ризи р-р 45/46 с къс ръкав - да свирукне.

# 1 655
  • Мнения: 733
Аз ли недовиждам или в детския сектор вече има намаление на новата колекция (на някои неща между 20 и 25%)  newsm78

http://www.laredoute.fr/achat-enfant-par-ici-la-rentree-primaire … mber=1&ps=asc

Французите да нямат сведения за подранила есен и отсега се заприготвят  Wink

# 1 656
  • Мнения: 39
Аз още не съм направила първата си поръчка, но може ли някой да ми каже как с поръчаните неща да си поръчам и техния каталог, т.к. съм супер фенка на всичко отпечатано на хартия. Пазя още от малка спомени как на съседчетата от махалата баща им, който работеше в чужбина все им донасяше некермани:)

# 1 657
  • Мнения: 5 790
Аз още не съм направила първата си поръчка, но може ли някой да ми каже как с поръчаните неща да си поръчам и техния каталог, т.к. съм супер фенка на всичко отпечатано на хартия. Пазя още от малка спомени как на съседчетата от махалата баща им, който работеше в чужбина все им донасяше некермани:)

Като се регистрираш в сайта, те сами ще ти го изпратят, без да си го поръчваш.
А може и някоя мама да ти подари пролет/лято 2008.  Laughing

# 1 658
  • Мнения: 454
Сега видях, че при мъжките панталони също има различни дължини, та за ръст 190 см каква дължина да взема? Тук гледам на едни на които пише Entrejambe 86 cm. Si vous mesurez plus de 1m76, като от преводача ми стана ясно, че е за ръст над 176. Ама то за мъж 176 не е кой знае какво, та за всички над 176 ли ще е ок или има и по дълги?
Някой може ли да ми отговори за дължината?

# 1 659
  • Мнения: 5 790
Сега видях, че при мъжките панталони също има различни дължини, та за ръст 190 см каква дължина да взема? Тук гледам на едни на които пише Entrejambe 86 cm. Si vous mesurez plus de 1m76, като от преводача ми стана ясно, че е за ръст над 176. Ама то за мъж 176 не е кой знае какво, та за всички над 176 ли ще е ок или има и по дълги?
Някой може ли да ми отговори за дължината?

Entrejambe 86 cm - дължина по вътрешния ръб 86 см. Просто премери на съпруга ти панталоните по вътрешния ръб и прецени кое ще му е точно. Предполагам, че 86 см ще е ок.

# 1 660
  • Мнения: 39
Алекс1, много благодаря за бързия отговор, ще си направя поръчката и като ми пристигне ако не са ми пратили с нея ще рева тогава:)

# 1 661
  • Мнения: 639
dibijo снимките ,които ти е дала kras8204 са от моето албумче,така че там можеш да видиш и трите лота на блузките.Аз взех 102 с идеята да ги носи на есен.Размерите на 102 са - рамене -27см,под мишниците - 31см,дължина - 39,5 см,дължина на ръкава - 37,5 см,дължина на ръкава от под мишницата - 29 см. - лично аз съм разочарована/без да ангажирам с моето мнение/,защото очакванията ми бяха най-малкото да са по-плътни,както и за биетата това ,че не са поръбени ме притесни-да видим какво ще стане след пране  newsm78

Грейката е 162 и е с размери - рамене - 39см,под мишниците - 52 см,дължина - 53 см.

silvi@ ето якето в лилаво и в зелено - размери за 94 - рамене - 29см,под мишниците - 38см,дължина - 44см,дължина на ръкава - 34см,дължина на ръкава от под мишницата - 25,5см.Дано се ориентираш

# 1 662
  • София
  • Мнения: 861
Това перде дали е ушито така както е на снимката  newsm78. В смисъл горе закачването по този начин ли трябва да бъде - "на пръчка"  Embarassed

http://www.laredoute.fr/vente-rideau-voilage-froisse-a-rabat-per … tegoryid=48583666

# 1 663
  • Мнения: 3 216
Кашарелската жилетка я мернах днес някъде из албанците, ама най-малкият номер е изчерпан, а другите номера щели да бъдат налични след 12 седмици, така че я подминах   Grinning

# 1 664
  • Мнения: 1 269
mamaB,много,много благодаря. Hug

Общи условия

Активация на акаунт