LaRedoute.fr - 71 - Всичко за поръчката! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 87 411
  • 1 788
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 170
Случвало ли се е да получите поръчка, без да са изтеглени парите? Аз имам от 06.07 и досега стои само блокирана сумата. А толкова ми се искаше да я получа преди морето...   Tired

Цитат от 1-ви пост
За поръчката:
Едно от най-важните неща, което трябва да знаете е, че Ла Редут не теглят парите за направената поръчка на секундата. Те могат да ги изтеглят до 45 дни от заявяването им. Това, че не са ги изтеглили 2-3 или 5 дни след като сте поръчали, НЕ значи, че няма да си получите нещата. Освен това, напоследък не винаги изпращат и потвърждение по електронната поща, както правеха доскоро.

Освен това поръчка от 6.07 още никой не е получил  Peace

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Няма връзка.
Може пратката да пътува вече.
Щом са блокирани, ще си ги вземат.

# 47
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета имам една голяма молба - без да искам съм си дублирала една поръчка от 11.07.2008 г. Може ли някой да ми помогне с написването на писмо за анулирането на едната? Ще съм ви много благодарна. Може и нищо да не стане, но да се пробвам.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 575
Момичета имам една голяма молба - без да искам съм си дублирала една поръчка от 11.07.2008 г. Може ли някой да ми помогне с написването на писмо за анулирането на едната? Ще съм ви много благодарна. Може и нищо да не стане, но да се пробвам.
Не може да я анулиат, може да я откажеш като дойде, а те ще ти върнат парите.

# 49
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Здравейте!  Когато видях намаленията, не се сдържахме с мъжо и си направихме една хубава поръчка. Получих потвърждение на e-mail-а и пише, че поръчката ще пристигне в рамките на 8-18 дни-до колкото разбрах  newsm78
За тези кодове имам въпросче: кога и къде се въвеждат? Извенете ме ако вече е обсъждан въпроса, но не намерих инфо!
Благодаря предварително   bouquet
Кодовете се въвеждат в бялото поленце (където пише Saisissez votre code offre spéciale) под артикулите в кошницата преди да направиш поръчка.
Някой поръчвал ли си е някои от тези сандали, много им се чудя:

# 50
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета имам една голяма молба - без да искам съм си дублирала една поръчка от 11.07.2008 г. Може ли някой да ми помогне с написването на писмо за анулирането на едната? Ще съм ви много благодарна. Може и нищо да не стане, но да се пробвам.
Не може да я анулиат, може да я откажеш като дойде, а те ще ти върнат парите.

Благодаря

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672

И за тези да питам отговарят ли на номера и ако имате реална снимка?

a на тези дънки как им беше талията? Май не беше от много ниската  newsm78
И да ми помогнете да се ориентирам за дължината - 80 или 85 да си взема  newsm78. Ако някой ги е поръчал ако може да измери крачола, да видим дали си отговаря точно.
Петя, твоите какъв цвят са?

# 52
  • Мнения: 526
Rosie-Posie - Сърдечно благодаря!   bouquet

# 53
  • Варна
  • Мнения: 966
Kora много ти благодаря!!! 38 ще си взема и аз.

Сутринта си взех и аз от митница, ето какво имаме:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=263518

# 54
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Аз имам следния въпрос.Ако прочета всички теми от първата до последната ,мислите ли ,че ще се ориентирам как да поръчвам ,без да знам френски. BlushВ смисъл ще намеря ли достатъчно инфо.
Като гледам  последните две теми ,все едно падам от Марс и не вдявам нищо( уж не съм безгранично проста ама.... баш тъй се чувствам).То едни кодове ,за намаляне едно чудо.Из самия сайт се ориентирах ,къде какво да гледам ,но нищо повече не вдянах. ooooh!

# 55
  • Мнения: 1 270
Аз имам следния въпрос.Ако прочета всички теми от първата до последната ,мислите ли ,че ще се ориентирам как да поръчвам ,без да знам френски. BlushВ смисъл ще намеря ли достатъчно инфо.
Като гледам  последните две теми ,все едно падам от Марс и не вдявам нищо( уж не съм безгранично проста ама.... баш тъй се чувствам).То едни кодове ,за намаляне едно чудо.Из самия сайт се ориентирах ,къде какво да гледам ,но нищо повече не вдянах. ooooh!

прочети първата тема
след това "сайта на финти" и ще си в час

# 56
  • Варна
  • Мнения: 616
я пак да попитам - понеже не ми се ходи до митницата да проверявам има ли нещо няма ли, а известия рядко стигат до вкъщи......Някой от варненци знае ли телефонния номер в митницата  Rolling Eyes Чакам 4  и всичките са големи, та ми се ще да проверявам преди д аходя до там - на справки никой не ми вдига, а в сайта на БГ пощи естествено няма такава информация  #Cussing out

lina6.3 от коя дата ти е поръчката  Embarassed

# 57
  • Мнения: 129
Случвало ли се е да получите поръчка, без да са изтеглени парите? Аз имам от 06.07 и досега стои само блокирана сумата. А толкова ми се искаше да я получа преди морето...   Tired

Цитат от 1-ви пост
За поръчката:
Едно от най-важните неща, което трябва да знаете е, че Ла Редут не теглят парите за направената поръчка на секундата. Те могат да ги изтеглят до 45 дни от заявяването им. Това, че не са ги изтеглили 2-3 или 5 дни след като сте поръчали, НЕ значи, че няма да си получите нещата. Освен това, напоследък не винаги изпращат и потвърждение по електронната поща, както правеха доскоро.

Освен това поръчка от 6.07 още никой не е получил  Peace
Попитах, тъй като досега изтегляха сумата до няколко дни след поръчката /наблюдавам в интернет движението на сумите по сметката си/. Моят извод е, че когато изтеглят сумата, тогава приблизително тръгва и колета от франция.

# 58
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
я пак да попитам - понеже не ми се ходи до митницата да проверявам има ли нещо няма ли, а известия рядко стигат до вкъщи......Някой от варненци знае ли телефонния номер в митницата  Rolling Eyes Чакам 4  и всичките са големи, та ми се ще да проверявам преди д аходя до там - на справки никой не ми вдига, а в сайта на БГ пощи естествено няма такава информация  #Cussing out

lina6.3 от коя дата ти е поръчката  Embarassed

В София не дават информация по телефона

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Да попитам и аз за щорите, че тези дни няма да мога да отида до новостроящия се апартамент  Embarassed

Значи прозорецът е целия с дограмата 180 см, само стъклата възможно ли е да са 2 по 60 см.  newsm78
Т.е. дали  ще ми стигнат такива щори. Нямам никъде ПВС дограма да измеря приблизително поне  Praynig
Ако на някой му се занимава, моля да ми премери  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт