СЕПТЕМВРИ чакаме с протегнати ръце бебчета да раздаде!

  • 10 449
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 7 673
Асенце,  Praynig
Още малко трябва да издържите с Любчо така, както сте си в момента.  Heart Eyes Казала си му това, нали?  Hug

# 271
  • Мнения: 4 205
А между другото и аз се чудя за одеалото дали да взема поларено или памучно, знам че полареното топли повече но пък ставало на бабунки newsm78 ама ще взема някакво решение де няма да се чудя още много дълго.


Мъжът ми беше 2 нощи на работа и в нас стана олеле. Малкият ми син реши, че може да си прави каквото иска и аз трябваше да ходя постоянно след него, за да не изяде нещо, което не става за ядене.

За одеалата - аз взех следното решение - и двете Simple Smile Памучното е вече поръчано и го чакам, а тези дни ще купя и поларено. Мисля да използвам памучното за изписване, а полареното за разходки в кошницата за кола по-нататък.

# 272
  • Мнения: 2 123
Добрютро!
Димче, мерси за кафето!
Снощи с любимия нещо се разбърборихме по нощите  и така ... сега пак съм недоспала... smile3507 но имам програма и след 10 мин излизам. Стискайте палци да издиря заместничката на джи-пито и отраз да взема необходимия ми документ.

Аааа Асе, такива  контракции да си ги нямаме  Naughty В интерес на истината, тревожно ми става за теб. наистина питай док какво става... Ти с предната бременност изпитала ли си контракции, в смисъл, знаеш ли как болят продуктивните и как бодготвителните? Но 4 часа - да знаеш, че ако са истински не може да не дадат отражение на шийката.
Замислям се... какво ще направиш, ако нещо ти се случи докато си при вашите, или пък още по-лошо, ако си на път? Дали е добре да тръгваш на път  Embarassed Rolling Eyes

# 273
  • Мнения: 6
Ирини, това е един от кошмарните ми сънища, да ми оберат къщата, направо ще полудея, а ти дори не спомена снощи, завиждам ти на спокойствието, дано няма сериозни щети Praynig

Ирина Радева, а ти защо не се появи снощи Crossing Arms И Дидка се покри,  Thinking, дано всичко е наред с нея.

Асе,  ooooh!, дръж поне до август, дано това са само подготвителни контракции Praynig Като си помисля, че оттук нататък всички това ни чака и че може да  ни връхлети всеки един момент  Shocked, но каквото трябва да се случи, ще стане, само да сме здрави и ние и бебоците Praynig

# 274
  • Мнения: 3 926
Иринче Hug Не му го казах, ама му казах, ако е тръгнал да се ражда да ми даде по-сериозен сигнал - я тапа, я води... Grinning
Защото по ехографски данни вече влизам в 37-ма седмица Wink Ама наистина ми е важно да пътувам в края на седмицата и трябва да сме си още 2 в 1 Grinning Освен това вече си отглеждам упорито раче. Ще ми се да видя и друга зодия как ще е Wink При положение, че стартирах с мисълта за Дева (е, вече си е за Лъв категорично), ама да излезе Рак - малко множко ще ми дойде Wink
Между другото както си ги подкарала тез твоите мъже с хубави имена - как ще се казва новото попълнение Grinning

# 275
  • Мнения: 400
Добро утро,убавици HugВлезнах с мисълта да ви пожелая приятно изкарване довечера и видях,че срещата вече минала.. ooooh!А аз мисля,че днес е сряда....леле.........от голямото натоварване главата ми съвсем се е размътила CrazyАма,много сте хубави,бе-браво! Hug
Ириниии-голяма гадост това с обира #2gunfireДано наистина е за добро.........И-изглеждаш чудесно!да не вземеш пак да намалиш храната,ей! Naughty
Стел-много убава момата,бе мац!Ама на Иван прилича да знаеш FlutterНо  не заради бузите.Той твоя док не е кой знае какъв фотограф,та не си мисли,че е бузеста толкова JoyА като знам кво тръшкане беше за носа й и какво друго не помня... ooooh!Много си е хубава!
Поздрави за добри те прегледи на Деската Hugи другите.Ама споменавам само Деси,че нали се тревожеше за тоя гестационен диабет.
На Бубети-честито момченце  bouquet
Пак съм пропуснала нещо,ама ще ме прощавате,че съм гроги тази седмица...... Crazy
Хайде-лек ден,момичета и да направите хубави покупки Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 1 226
Уанда злато, само тази седмица ли ще работиш двойно  newsm78 По-полечка мило, по-полечка. Не пишеш как си?

Асе и ти не казваш днес как си?

Юник и Уанда имам въпросче  newsm78 за кой ли път   ако септрмври има слънце чадърчето за количката няма ли да трябва още сега  newsm78

Момочета спите ли бе? АЗ спя но се въртя като риба на сухо. Направо подскачам. Добре че беба е ок.'

Хубав ден миличкии спокоен   bouquet

# 277
  • София
  • Мнения: 7 673
Юник, аз се отчетох снощи защо не успях да мина, мило.  Hug
Ето, самоцитирам се  Hug
....Сонче, мислех да мина за малко с Павел, че той за повече вътре не става. Ама се оказа, че чавето не е спало следобяд и нямаше за кога да идваме. А нали го нямаше 2 седмици и още не съм му се нарадвала и не ми се искаше да го намеря заспал  Heart Eyes и така....Живот и здраве, следващия път ще гледам да не пропусна  Hug

# 278
  • Мнения: 3 926
Ами Стел, мерси, че питаш, но ако имаше нещо, нямаше да съм пред компа Wink Laughing (щото снощи вече видях, че като боли по-добре да ходиш, отколкото да седиш Peace)
Добре съм. Чакам да стане човешко време, за да звънна на моя док и да говоря с него аджеба това да ми се струва ли заплаштилно или може да се повтори десетина пъти до същинското раждане Wink
Честно да ви кажа между две контракции бях полегнала и идващата направо ме изправи в леглото Grinning Е те тогава си помислих, че сигурно ще се ражда ooooh!
Мире, да ти кажа, какиното Hug ако си имала силни менструални болки - е те това ми беше усещането снощи. Само дето менструалните не минават като ходиш, а като легнеш и се посвиеш. Ще видим като родя какви ще ги разказвам. Снощи определено ми беше забавно Sunglasses И знаете ли, кое е най-смешното - през цялото време през главата ми минаваха всички разкази за раждане, които съм чела и се чудех сега това случва ли се, или аз си го измислям newsm78 Laughing
и пак сядах, за да видя дали не си насосвам, че ме пристяга Laughing абе - смях голям. Честно казано ми се ще да не съм сама в предродилна, щото сигурно голям смях ще пада, ако се уцеля с някой непукяр като мен Laughing Ще си седим и ще си се чудим сега това контракция ли беше или вече ми се е дораждало и си го измислям ooooh!

Я да ви пусна нещо, на което се смяхме снощи с Иван http://www.rumen.org/post-99

# 279
  • Мнения: 16
Добро утро сладурани  Hug
Аз се поизгубих тези седмици..Имам много за наваксване.Ще се постарая да вляза в час, нали вече съм в отпуска  newsm44. Асе, братовчедка ми беше като теб- силни контракции от рано, но си го износи до деветтия, даже преноси с няколко дни Simple Smile. Надявам се ,че и при теб всичко ще е наред.
Хубав и прохладен ден от мен   Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 6
Ирина, Embarassed, не бях чела назад. Радвам се, че всичко е ок. Доскоро  bouquet

Стелла, аз изобщо не мисля да взимам чадърче, ще карам само със сенника, а и се надявам септемврийското слънце да не е толкова силно  Peace

# 281
  • Мнения: 3 926
Ирини, наистина предния път пак веднъж ми се случи да имам болезнени контракции, но тогава бяха и регулярни Peace Но пак отшумяха за два часа. Но така или иначе с планово секцио никой не ме е бъркал за разкритие.
Но мисля, че май мога да направя разлика между потготвителни и продуктивни newsm78 Защото от 6-тия месец си имам контракции, но само усещам стягане и тежест. А сега дори не усещах стягането, а една обръчовидна болка ниско в поясната област. Болката вървеше надолу към таза и опъваше... И минаваше само като вървя. Клекнала, на четири крака - нъц - болеше си. Но като ходех и ме успокояваше. Имах и газове (нали си говорехме снощи с теб за таз работа Wink), но като излизаха болката не минаваше.
Освен това при контракция (две хванах легнала по гръб) горната част на корема до пъпа ми се изпразваше и бебето се свиваше само ниско долу. А сега като си гледам корема отдолу има една корубка - станал е яйцевиден, като острото на яйцето е към пъпа, а дупето му към пубисната кост... НЕ бих казала, че се е смъкнал до степен да виси над бедрата, но опеделено има нещо, което вчера го нямаше (тази коруба, за която ти говоря от долната страна)...
А за пътя - еми то до там е 3 часа, тъй че ще има време да стигнем до София. Но днес ще говоря с док и ако се наложи само ще идем да свършим работата за ден и ще се върнем. А ще оставим дребната на нашите...
Абе да говоря с доктора е важно, защото може и майка да дойде направо... Честно казано сега съм смела, защото както се сещаш вече и помен няма от снощното приключение...
Но определено не съм притеснена, нито уплашена... и снощи така се чувствах - спокойна, нали това чакам Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 16
Добро утро на всички,
тъкмо малко се сащисах да прочета 2 странички и какво виждам. Асе аз бях с подобни "контракции" 1 нощ и 1 ден. Долу ниско болки, пристягане и едно ми се прикляква непрекъснато  #Crazy #Crazy. Обаче бяха придружени със силни ритници от малкия човек в ребрата ( непрекъснато 24 часа), така се бях шашнала и му викам  Laughing "Маме моля ти се стой вътре че още е рано" ( все пак съм чак за 27.09). Болките не бяха силни ( поне не като първото ми раждане) а тук няма да ми обърнат внимание толкова рано с леки болки та и аз чаках или тапа или водите ама нищо и тази нощ се успокоиха нещата. Днес съм си ОК.  newsm78 #Crazy Не знам какво стана . Интересно ми е да чуя какво ще каже твоя Док.
Лек ден Hug

# 283
  • Мнения: 133
Айде, добро утро и от мен  Hug
Асенце, радвам се, че всичко сега е наред, миличка  Hug Задължително да кажеш как е минал предгледа при доки, пък аз стискам палци да не се повтаря и да дойде лъвче Wink
Деси, браво за добрите резултати от гест. диабет  Hug
Момичетата с mutsy  може ли малко инфо за цената и къде мога да я в идя на живо?   Praynig
Мен днес ме чака яко обикаляне отново и след малко излитам  Laughing В този ред на мисли, сега се чух с бъдещото свеки и тя ме разпитва какво съм правила вчера, къде съм била ... Та, казвам и аз, че сме били на бременна среща и коментара отсреща е: "Ааааа, няма така да се учите да си плюете мъжете"  Shocked Joy Joy Joy Не знам защо е решила жената, че затова сме се събрали  Joy Joy Joy

# 284
  • София
  • Мнения: 1 364
Здравейте !
Изпуснах Ви срещата...Вие не ме познавате,защото само чета и рядко пиша,пък и досега не бях в списъка на чакащите бебоци през септември.Тука много бавно става четенето и няма как да се включвам-не е като в чатовете виждаш всичко написано-реагираш веднага...
Аз вчера бях на визеозон и ми потвърдиха,че ще имаме момче-тежи 1384кг.-всичко с него и с мен е наред.Обърнат е с главата надолу.
Миналата седмица четох,че имате Бракстон контракции-е вече и аз имам,първо мислех,че бебо рита,но вчера вече се усетих,че не е той.
Ние купихме на бебо креватче Аделина лукс-/свътъл бук с бяло/-днес ще го получим.Ако някой го интересува знам всички места дето го продават и цените им-ще му дам данни.Само ми пишете на  e-mail stefina@abv.bg-защото тука докато открия кой ми е писал минават часове.
Търся и аз комплекти с чаршавчета,защото не ми харесват разцветките нещо.На мама BAE ще кажа,че най-хубавите са на Bebeto-165лв.-просто са перфектно хасе.Аз лично ще си купувам на Bertoni-те са около 50лв.Българските са същата цена и от много грубо хасе.
Аз също гледам Испанските одеалца,но не знам дали ми трябват след като ще имам олекотени завивки.Но мъжът ми иска да вземем.
Купила съм си и количка Maxi-Cosi sity- taxi-тя е с пълно легнало положение на гръбчето ,регулира се и на крачетата и е от памучен дънков плат-черно с червено.Има и UV защита.Само дето няма покривало и чанта,но аз след дълго търсене на същият плат намерих и сега ми шият-така,че ще стане всичко перфектно.Към количката продаваха чувалчета за 120лв,но те не бяха в тон, а черни шушлякови-хитреци не шиели покривала,за да им купуваш чувалчетата..
А колко дрехи съм купила ,ако взема да ги качвам във вашата страница да ги видите ще минат часове.Вчера му купих два  дънкови гащеризона-пролетен и летен-в тези категории имам дупки Simple Smile
Имаме буйки в 6 цвята.Имаме си и корито със стойка ,столче-люлка за кола,вибриращ шезлонг,активна гимнастика,възглавница за подпиране на бебо/тупкаща като сърцето на мама/
Направо големи мераци имаме с мъжа ми за това бебе.
Купила съм си електрическа помпа на Don baby,термобокс и т.н..Остават само шишета/мисля да е едно на Bi free и едно на Bebe confort/,стерилизатор и нагревател-но има време,че всичко е парички...
Изобщо не разчитам на роднините ми и на погачата/с какво ще го обличам 40дни до погачата???/Всичко да сме купили пък ,ако някой иска ще наричаме от него.

Общи условия

Активация на акаунт