Отговори
# 195
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАРИНИТЕ да са живи и здрави :hug
Я кажете някоя от вас да ходи случайно на плуване?
Търся си удобен басейн в района на Люлин или Западен парк - абе с две думи София Запад.

Вита тая гад още не ми е намерил заместник  -  иначе да съм си била камшиците  #Cussing out

# 196
  • Мнения: 34
Gilian  честит имен ден на патерици!  bouquet С пожелания за прекрасно бебче ноември!

Хана  Peace за прегледа.

Руми, благодаря за подробния отговор.  Hug Нямам идея какво точно ще ми изследват. Crazy Даде ми само направление за лабораторията и срок кога да отида. Thinking Аз, нали съм любопитна, питах за какво е изследването и отговора беше захарен диабет. Правело се в тези седмици и се правело стандартно на всички бременни. В къщи се разрових по темата и ...  Crazy Crazy Crazy 

Софиянки, браво на вас!   bouquet

Момичета да се похваля! Купихме рамка за снимката на бебо и сега по цял ден си го гледам.  Heart Eyes Има ли и други луди като мен?  Crazy Crazy Crazy
 
 

# 197
  • Мнения: 24
Юле странна работа аз вече съм 24 седмица и още никой нищо не ми е давал да си изследвам!
На самотек си пуснах една пълна кръвна преди морето- беше си ок де....
Ама се чудя тия в моята ЖК ко праят бре - сигурно пестят направленията  hahaha
Всъщност изобщо не е смешно

# 198
  • Мнения: 33
Yuliya2008, не си само ти така. Ние си имаме рамка още за първата снимка, от 3 седмица, когато беше само една точица. А сега е  Hug ох само да се появи така ще го нацелувкам, че свят ще му се завие    love001

# 199
  • Мнения: 24
Идея за следваща тема - "Ноемврийските цветчета ритат с палави крачета - в седми месец влиза с песен нашия отбор чудесен"
Айде лека от мен - стига толкоз за днес, че прагрях Heart Eyes

# 200
  • Мнения: 34
Денчо, явно има разминаване в изследванията в България и при мен.  ooooh!

Темичка   Hug Мислех че полудявам.  Joy

Софиянки, погледнах снимките.  Heart Eyes Много сте хубави!  bouquet

# 201
  • Мнения: 78
МНого сте ми хубави и весели на срещичката от вчера.Така ми се иска следващия път като съм в София и аз да дойда. Simple SmileНе че знам кога ще бъде.
Честит имен ден на всички именички  bouquetДа сте живи и здрави и ноември с много сили и търпение да се радвате на малките бебоченца!!!!!!Ходихме на църква да си запаля свещичка за мен, бебчо, за близките ми.Мишле, благодаря че ни напомни за празника Simple SmileЧестито и на всички, които са видяли пола на бебето, много е вълнуващо.
Аз не издържам, такива топли вълни ме гонят, чувала съм че жените в критическата са така.Не се издържа.Вчера колкото беше студено и аз пак на климатик....тези хормони ме побъркват.
За калция започнах да хапвам сусамов тахан сутрин по една супена лъжица с мед.Много добре действало, предпочетох пред това да се зобам с витамини.

# 202
  • Мнения: 81
Здравейте ,и аз да се запиша днес  Hug
Пак хубави новинки и празници -честито на всички
...а пък аз май се разболявам нещо -едно ми е гаднооо кашлям ,кихам абе ужас дано не се тръшна Tired
Денчов люлин6 има един басейн ама открит дето не е никак лош R5 се казва -не пускат цигани и е доста чист басейна http://www.r5club.com/
лекинка на всички ,отивам да лягам Laughing

# 203
  • Мнения: 17
Здравейте мамчета!Виждам само хубави новинки!  Hug
Радвам се за всички мами,и гледам срещичката се реализирала.Браво на софиянки много сте хубави! Hug
За меда да кажа ,на лекцията за храненето обърнаха внимание на този въпрос.Казаха че няма никакъв проблем.След като майката не е алергична,детето няма как да се алергизира в утробата.
Да попитам майките които са с отрицателен резус фактор.Здравната каса поема ли ви изследванията,защото предната бременност не плащах ,а сега ми взеха 30 лв,а ме чакат поне още три. Thinking

# 204
  • София
  • Мнения: 3 789
Да попитам майките които са с отрицателен резус фактор.Здравната каса поема ли ви изследванията,защото предната бременност не плащах ,а сега ми взеха 30 лв,а ме чакат поне още три. Thinking

Доколкото знам изследването за антитела се поема от касата. Изследва се в 20, 28 и 34 г.с (май така беше newsm78) Аз съм с платен абонамент и не плащам нищо допълнително, др. седмица трябва да ми ги пуснат и по ЗК

# 205
  • Мнения: 329
Честито на именничките!!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Yuliya2008-през два месеца заедно със всички други изследвания и кръвна захар ми пускат, ако случайно там нещо се покаже нежелателно вече изследват за диабет.А с глюкоза не е желателно да те обременяват напразно, защото в това състояние/бременност/ само ще ти стане лошо. no
А за срещата, аз като ви слушам вече съжалявам, ама и така като гледам няма да мога скоро да се доредя за среща, с тая работа......... Cry  newsm45Иначе така ми се иска, друго си е да обмениш опит наживо на по питие и хапване.....Den4o  с теб сме закъсали с тея заместници…. CryА и в моята ЖК, явно като в твоята си пестят труда...Аз с такова голямо нетърпение чаках днес прегледа, те само ми погледнаха резултатите от изследванята, мернаха ми кръвно и коремче със сантиметър и толкоз...че нито бебо погледнаха, нито ми обърнаха внимание на оплакванията за стягането долу ниско от време на време / само да пия нож па / ...нищо, ми аз ако не бях ходила на триизмерен, нито пола щях да знам, нито дали бебо се развива добре.... Thinking
Vita-не ми се е случвало да се подписвам на два празни листа / само амнулаторните от прегледа/, още повече аз личната я виждам от дъжд на вятър, даде си ми направлението в началото, казала ми е че не е толкова належащо да и давам амбулаторните листове. На изследванята се подписвам само на направленията, че сами направени и това е.
 

# 206
  • Мнения: 827
Нелчо я кажи от къде да си намеря и аз такъв сусам?
Шопи а каква му е цената на плажа- ако знаеш де? Ние ходихме миналата седмица на плаж в Обеля ама уж не пускали и там цигани а имаше няколко по едно време ooooh! Crossing Arms Та ако е сравнително добре от към цена може да го посетим Flutter

# 207
  • Мнения: 81
лейди нямам идея сега колко е ама май някой ми каза 7лв ...ама да не те излъжа

# 208
  • София
  • Мнения: 4
Това с басейна е добра идея.Ако избягам от работа след 2 седмици ще се пробвам и аз Hug
Нещо ми омръзна да ходя на работа, пък и шефката ме дразни непоносимо с глупости.Днес ми се виеше свят, май ми беше паднало кръвното и си тръгнах по-рано...така хубаво си поспах следобеда.Жалко, че не мога така да си поспивам всеки ден Tired

Някой ходи ли на училище за бъдещи родители?

# 209
  • Мнения: 78
Нелчо я кажи от къде да си намеря и аз такъв сусам?
Шопи а каква му е цената на плажа- ако знаеш де? Ние ходихме миналата седмица на плаж в Обеля ама уж не пускали и там цигани а имаше няколко по едно време ooooh! Crossing Arms Та ако е сравнително добре от към цена може да го посетим Flutter
Лейдибеби, милото ми го купи от магазин за диетични храни, мюслита, семена и т.н Поръчах сусам на семена, той даже ми даде да се чуя с продавачката и останах с впечатление, че ще си имам семена.Той пристига с тази кутия и като я видях, стреснах се, защото отгоре имаше около пръст като олио, но прочетох в нета, на етикета и се оказа, че е много полезен, та си го похапвам.Разбърках се да се получи еднородна консистенция.Тежичко е малко, но по една лъжичка на ден е добре.А някъде у мама имам и семенца.Като се замислих тахана е по-добрия вариант, защото е смляно и по-добре се възприема от организма предполагам.от два дни си припомних и овесените ядки, режа си по прасковка, две  и кисело млекце и много вкусничко става.И аз нямам търпение да ходим в събота и неделя на басейн.В моето родно градче басейните са с минерална водичка, оххх че кеф.Една приятелка с бебе на 3мес ми каза да внимавам, че някои води не били полезни за бременни, но ми се струва прекалено.Е, дано не гъбясам, но няма да мисля такива неща.Запазих си час за ЖК, че от два месеца не съм ходила.Надявам се да ми пуснат ПКК и урина, за да видим как са, че май отдавна беше.
Лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт