Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете за срещата в ресторант "Добро" в Заимьова градина?
Какви са мненията за публикуване на множество кратки публикации във форум?
Какви са мненията за публикуване на снимки във форум?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете за срещата в ресторант "Добро" в Заимьова градина?
-
Какви са мненията за публикуване на множество кратки публикации във форум?
-
Какви са мненията за публикуване на снимки във форум?
-
Какви са мненията за консумацията на мед по време на бременност?
-
Какво е препоръчително да правят бащите на своите неродени бебета?

Мозъка ми отказва да функционира пълноценно, ама като сгънах 2 кроасана 
Ами шЪ сЪ трудим, к'во шЪ пра'им 

Щом Саса + Валя = 

Изобщо при нас е лудница. Освен това да ви се похваля, че вече съм и леля - сестра ми роди в неделя момиченце и сега и на нея съм обещала помощ и инфо от извора
в отбора на ноемврийските мами! l
Ама вие така както я давате скоро цялото заведение ще трябва да резервирате


Трябваше да разпъна сушилника, ама има и чаршафи, та уж да съхнат по-бързо, че има и вятър