Слънце, вятър и вълни - нека да е пълно с две черти! - 14.07.-20.07.2008

  • 6 871
  • 186
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честит рожден ден на Лимунатка и Вкас  bouquet
Бъдете много здрави и щастливи,мили момичета.Нека вашите желания са мои пожелания Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 179
Привет и от мен, момичета!
   До сега не съм писала в седмичната на този подфорум, но се надявам, да нямате нищо против Simple Smile
   Успешна нова седмица за всички! Hug
Весело изкарване на празника и много здраве и щастие за рожденничките!  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 309
Ето ме,вече съм в родната страна...хе-хе,малко остана да пропиша в Родители в чужбина ooooh!

Мише,прочетох за малката душичка и ми стана много неприятно предвид това което ни събира и това което ни заобикаля,но освен да се молим това да не се случва вече...друго не ни остава!Надявам се детенцето да се стабилизира,вярвам в това Praynig Praynig Praynig

Пожелавам на всички,приятни емоции Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 246
Здравейте и от мен
Първо честит рожден ден на Лимунатка и Вкас и на Галисис на патерица да сте живи и здрави момичета, да сте много обичани, да се сбъднат мечтите те ви  bouquet  bouquet  bouquet
Мишинка много съжалявам Sad Sad, много тъжно ми стана за бебчо, такава мъничка душичка, ще се моля за него Praynig Praynig Praynigмисля си че това което ние преживяваме не е нищо в сравнение с тази болка
Хари радвам се че Вашата душичка е по-добре Hug
Самурайче пази леглото  Peace Hug
Цветунчо благодаря - ще ти пиша Hug
Лея  Hug
Сврачето ми се губи, сигурно още не се е завърнала newsm78
Момичета аз тези дни нямах нет, та искам сега да ви благодаря на всички за съчувствието миналата седмица Hug, вярно че няма да разбера кой ми е взел парите, но вече не се ядосвам ,но пък днес като видях какво сте писали, няма да му стане добре на този човек Mr. Green да сте ми живи и здрави всички, лека седмица ви пожелавам

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Здравейте и от мен!
Гея, поздравления за хубавото заглавие!  bouquet

Честит Рожден Ден на Лимунатка и на Вкас!!! Бъдете живи и здрави, обичани и щастливи и вечно усмихнати...!!!  newsm59  party023  Gift

Леичка, страхотно момченце имаш! Я какъв е капитан ... Laughing Жив и здрав да ти е!

Пожелавам на всички ви много усмивки и късмет през новата седмица!!!  bouquet newsm10

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Блек Роуз, как е твоето бебче? Дай малко снимчици на душичката да се порадваме... Grinning

Кали, знам че е кофти за парите и на мен са ми открадвали  Sad Но нека в близко бъдеще това да ти е нещастието, другото да се оправи. Пари се печелят, гледай да си здрава и да постигнеш мечтата си! Hug

# 21
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Връхлитам в хубавата ви тема за да честитя празника на Лимунатка.

Мила ми приятелко, бъди жива и здрава! Нека ти се случат най-хубавите неща, защото го заслужаваш.
Много те обичам и много ми липсваш! Благодаря ти за приятелството и че си до мен въпреки километрите! Бъди много щастлива! Целувки и поздрави от мен, Каруми и Акрам!


Да е честито и на другата рожденничка! Весел празник!

Лек ден, момичета!  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 4 272
Хариела, мерси за комплиментите от името на моя капитан.  Flutter Да уточня - по време на разходка с корабче по р. Ропотамо навръщане той е управлявал  bowuu Сдушили са се с капитана...и така. Това е снимка отпреди 10 дни. Тогава Боби беше на море с майка ми и баща ми. Сега предстои едно по-кратко моренце с мама и татко. Заминаваме в сряда за Каваците  Grinning  Вече само море и вълни са ми в главата  Crazy
Кали  Hug Аз чак сега разбирам, че са ти откраднали парите  Sad Наистина е много неприятно /меко казано/. Дано да си нямала и документи, че тогава картинката става гадна....Както Хариела казва, пари се печелят. И все пак дано не са били много.

# 23
  • Мнения: 2 422
Честит рожден рожден на двете кукли... Hug
  bouquet
  bouquet
  bouquet
Да сте живи и здрави .. Wink
Много обичани..... Heart Eyes
Много събличани...... Twisted Evil и в потходящото време Sunglasses
И най голямото щастие на земята да ви се стовари на главата ....БЕБЕ.... може и две кво ся  Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 2 343
 happy bdЧистито но рожденичките baloni
Нека мечтите ви се сбъднат!

# 25
  • Мнения: 290
Честито на всички рожденнички   bouquet ,добре започва днешната седмичка
ама вече си личи,че започна отпускарския сезон - много е празно,и само 2 странички
и на мен ми остана още малко до почивката  Sunglasses

# 26
  • София
  • Мнения: 1 220
Хайде и аз да се пльосна в новата тема  Hug
Успешна седмица мацки и много хубави новини да има ..  bouquet
Честит рожден ден на двете хубавици -  да са много щастливи и от късмет и сбъднати мечти да не се отърват  Hug
Момичета на всички ви пожелавам безоблачно небе над главите и много щастие.. Hug Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 3 246
Лея  Hug и понеже съм много завеяна чак сега видях подписа ти  Hug Hug Peace
гледам покрили сте се от жегата и няма кой да каже наздраве с по една биричка Laughing
 

# 28
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Благодаря ви за пожеланията, мили откачалчици Heart Eyes
Честит рожден ден и на днешните празнуващи - пожелавам ви най-прекрасните моменти на този свят да бъдат част от вашето ежедневие!  bouquet
Кали, и аз не знаех, че са ти взели парите - нищо хубаво не го чака този човек. Когато ни сполети нещо такова, не ни е яд толкова за парите, които са ни взели, а самата обида от постъпката. Дано ти се случва за последен път.
А, и мерси за биричката - страхотно идва в тази жежка вечер...... Crazy

# 29
  • Мнения: 1 950
Аз докато стигна до седмичната и вече станало вторник Mr. Green

Честит рожден ден на Жълта Лимуната и Вкас, да сте живи и здрави, много късмет, сбъднати мечти и усмивки Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Моите работни подвизи продължават да видим до кога, накрая ще ми писне и ще зарежа всичко Mr. Green

Успешна и по-хладна седмица ви пожелавам Hug

Общи условия

Активация на акаунт