Въпрос към некърмаящите чуждоземни мами пътуващи към БГ!

  • 1 156
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 634
Сами ли Ще си пътувате или и баба ви Ще си идва с вас?
Онзи елемент (Финьо #Cussing out) все пак ви е подписал ,4е е съгласен Hug
Исках да те питам:Оливер и Неа само финско гражданство ли имат Thinking

Под "баба ви" да разбирам майка ми ли? Те в момента са там с брат ми. 5 седмици на хотел на Златните (1500 евро общо с летенето... представа нямам от де мъжа на майка ми го е изровил туй). Пращат СМСи, дразнят ме... и аз искам да съм там с тях... ама да се бях сетила по-рано... Карай... до година.
Иначе снощи се чух с братчеда, майка ми, брат ми и баба ми. Та баба ми веднага се глави за главен детегледач... ама не я виждам на 73 години как ще хукне след Оливер... а той спиране няма... и на какъв език ще му вика да спре и да се върне... той български уж разбира де... Та сами ще пътуваме... И май ще пусна друга тема... дааа... ще....

Anyways...

И Оливер и Неа (петела и кокошката... тъй им викам, ама ми казаха да не съм ги наричала така като съм в БГ... що?) са само с финско гражданство. Нещо нямам сили да се разправям с това да ги правя български граждани... аз самата след като си взема шофьорската книжка и готовите паспорти на децата и се върна от БГ и почвам да се занимавам с подаването на документи за финско гражданство.

А Финския... ми ъъъ... като дойде да подпиша за развода и се скарахме за попечителството над децата. Той искаше общо, аз исках само за мене... та той след като заяви, че на кукуво лято ще ми даде попечителство само на мене, аз му казах, че общо, но само да смее да ми откаже паспорти за децата или да предотврати излизането ни от страната с цел посещаване на България. Та изпълнява си думата човека... ама как се вбеси... олеле... В събота му се обадих да му кажа... като настръхна целия и като почна да ме обвинява, че съм заминавала точно когато той има отпуска и смята да види децата... Аз да не му остана длъжна му казах: Виж кво, отпуската ти почва на 13 юли, ние заминаваме на 29 юли... имаш цели 2 седмици да ги видиш... Оня мисли мисли... вика: Ми нямам пари!
Е па моя ли е вината бе???

А днес ми се обади да се хвали, че бил платил издръжката... въх... голяма работа... аз смятам с нея да си платя билета до родината.
Ама се отнесох де... сори!

# 16
  • Мнения: 4 244
И Оливер и Неа (петела и кокошката... тъй им викам, ама ми казаха да не съм ги наричала така като съм в БГ... що?) са само с финско гражданство.
Хихи, накара ме да се смея за петела и кокошката и ме подсети за моите обръщения
Аз например имам забрана да наричам докато сме на българска територия сина си "пич мръсен" като съм ядосана, щото щерката повтаря след мен и ставало мноооооого неудобно за слушащите Thinking
Ми да не слушат слушащите - да не би да са ми в къщата.
Та на тебе МОФче - хич да не ти пука как ги наричаш. Нали са си твои, гледаш си ги сама - няма да плащаш данък обществено мнение, я!

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Браво Моф4е,само така няма да му се даваШ на Финеца:ти трябва да командваШ парада,не той. Наистина много се радвам за вас:имате нужда и ти и де4ица да разпуснете малко. А тази оферта дето са набарали ваШте на Златните е меко казано супер PeaceИскам и аааааааааааз Cry Wink
Не се коси за баба ти:по незнайно какъв на4ин бабите и вну4етата имат странното умение да се сработват Wink Моята баба и тя е на по4ти 73г ама ела да видиШ миналата година как се набираШе след дребното  Wink

# 18
  • Мнения: 3 634
Тя моята баба от как разбра, че съм самичка и жива ме оплаква. Все ми подмята, как би ми помагала ако дойде тука... ама аз да не чуя за това, че няма да има форум нон стоп и няма да има висене до 2 часа посред нощ и няма да има сума ти и други неща. Помня как едно време, аз жена на 20 години... та бабата ми вика в 22:00: Хайде, изгасяй лампите и заспивай. Стига си чела!... Та такъв кошмар, ноу тенкю.

# 19
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тя моята баба от как разбра, че съм самичка и жива ме оплаква. Все ми подмята, как би ми помагала ако дойде тука... ама аз да не чуя за това, че няма да има форум нон стоп и няма да има висене до 2 часа посред нощ и няма да има сума ти и други неща. Помня как едно време, аз жена на 20 години... та бабата ми вика в 22:00: Хайде, изгасяй лампите и заспивай. Стига си чела!... Та такъв кошмар, ноу тенкю.
Хе хе  Joy мойто бабе и то е 4еШит (бивШа даскалка Twisted Evil) ама 4ак така не е  Joy

# 20
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
информация за Пазарджик.
отиваш в БИЛЛА там има вси4ко-храна ,памперси, козметика- и български и на Нестле и Милупа.
аз си готвя вси4ки пюрета и купувам само каши, но не се притеснявай,има вси4ко дори в аптеките.

Общи условия

Активация на акаунт