Вярно ли е,че билката "Майчин лист"/сена/ е канцерогенна?

  • 35 177
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
употребява се от хиляди години! Не знам и за цигарите казват същото...

# 16
  • Мнения: 7 418
употребява се от хиляди години! Не знам и за цигарите казват същото...
  Викаш,и те са билка! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 700
Вечер преди лягане 1-2 ябълки и успеха е гарантиран.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
Вечер преди лягане 1-2 ябълки и успеха е гарантиран.
Е ябълките не запичат ли?

# 19
  • Мнения: 212
незнам дали ще ви помогна че ви нямам проблема но...... трябва да ходите до тоалетна клекнали а не да седите на гърнето /тоалетната/
      Peace Така е!
      Хатха-йога го препоръчва.И,може би,не само.........

Айде стига бе. И как ще клекнеш на тоалетна чиния пригодена и изчислена за сядане а не за клякане. Кляка се когато чинията е на пода, но аз досега не съм видял в някоя баня да се монтира чиния за клякане. И сега какво - да си разбием баните и да монтираме подови клекала за да можем да клечим а не да седим удобно и да си четем вестник. Голям съвет, няма що....

# 20
  • Мнения: 7 418
  Борис,това беше само съвет,а не приказ.Що се отбраняваш така! Simple Smile

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 23:37 от Селма

# 21
  • Мнения: 3 034
купи си фибри, продават ги на прах, разтварят се във вода и са като нектар. пиенето на много вода (2 литра на ден) е задължително. ефектът е много добър, макар и не мигновен, но до два-три дни се нормализират нещата. само че фибрите трябва да ти станат настолно питие - веднъж дневно, всеки ден  Peace

за тоалетните има едно изследване на СЗО, което беше правено в държави, в които седящите тоалетни не са често срещани. в такива държави запекът, хемородидите и по-сериозните заболявания на дебелото черво са в пъти по-малко отколкото в развитите общества. отделно, че хората в тези държави имат и далеч по-здравословно хранене с непреработени продукти. в последствие се появиха луксозни клекала, натам вървят нещата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт