Цветни лещи FreshLook и Boush & Lomb- II

  • 38 730
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 231
Ей tsuts за лещите незнам, ама вие с малката сте много сладки Flutter
 Значи и ти виждаш замъглено като мен,аз си мисля че понеже оше не съм овладяла слагането мъча се сто часа и сигурно замъглявам лещата Tired Капнах и малко от разтвора в окото докато съм с лещата ама нищо не стана.Ти от колко време ги носиш?

# 16
  • Мнения: 2 229
Не е от "пипане" замъгляването, а от това, че цветното се измества над зеницата...

# 17
  • Мнения: 231
Не е от "пипане" замъгляването, а от това, че цветното се измества над зеницата...
Ужас! Което означава че така ще си ходим нищо не виждащи ли ooooh! А моите уж са с голям отвор Tired

# 18
  • Мнения: 142
Благодаря за комплимента "карамелче" Simple Smile.....а що се отнася до слагането-наистина е така-просто като се овладее слагането-няма проблем!Моята приятелка ги махаше и слагаше по улиците даже и нямаше проблем,но аз понеже ги слагам рядко се мъча повече време и после ми е малко замъглено или в най-добрият случай-странно Laughing Имам ги от 1 година но съм ги слагала за периода общо 3-4 пъти.
Аз знам даже че имат някакъв срок на годност тези лещи,но незнам колко е ?!Ако вие знаете -споделете:)

# 19
  • Мнения: 142
.......оппп ,извинявам се кокетче.....не карамелче....... Confused

# 20
  • Мнения: 231
За срока на годност беше изписано доста в старата тема и от там разбрах,че по принцип в България се внасят само едномесечни лещи,но по оптиките ги продават за едногодишни.Ако не ги носиш всеки ден може да ги ползваш по дълго време.......и ако не ти дразнят на очите разбира се

# 21
  • Мнения: 10
Нося контактни лещи от години/може би вече 10/ и всеки път, когато ги сменям с нови, виждам замъглено в продължение на една-две седмици. Последните, които си купих са цветни на Boush & Lomb и ги нося всеки ден от началото на месец февруари. Винаги съм носила лещи, когато съм на басейн или на море и не съм имала никакви оплаквания, но  с цветните направо се изненадах, че като се намокрят се разместват.

# 22
  • Мнения: 339
Нося контактни лещи от години/може би вече 10/ и всеки път, когато ги сменям с нови, виждам замъглено в продължение на една-две седмици.
Това не е нормална реакция, аз също нося лещи близо 15 години и такъв ефект съм имала когато лещата е вече стара, ако не е измита добре, ако е носена по-дълго време (повече от 8 часа) или ако съм спала с нея и първия един - два часа ми е мъгляво. Веднъж системно виждах замъглено и се оказа че съм хванала гъбички и трябваше да махна лещите за няколко месеца докато се излекувам.
За цветните лещи обаче не мога да кажа дали не е нормално, защо не попитате там от където сте ги купили те най добре трябва да знаят.
Обсъждано ли е в предишната тема цветни лещи с диоптер, чудя се дали да се ровя да я чета (40страници ми се виждат много Rolling Eyes) ако някой знае до какъв диоптер могат да се слагат цветни и от къде  се поръчват нека ми каже.

# 23
  • Мнения: 1
New Bellina Ice Blue  Hug 50% водно съдържание, изобщо не ги усещам, без диоптър







п.с Знам, че не ми е мястото тук, но да се похваля, защото съм много доволен  Joy Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 229
Лелеее и мъжете ли почнаха да си слагат цветни лещи! Joy

# 25
  • Мнения: 153
мацки ...помагайте  Praynig.... имала ли е някоя от вас цветни лещи на FreshLook Colors цвят Blue ? Ако да искам снимка за да видя как стоят и какъв е основният цвят ...интересува ме имеенно на тази фирма синьото защото аз имах сиво и съм доволна  newsm03 ноооооо искам да сменя малко ...първо се навих за Violet ...... ама никъде не мога да го открия или поне не във кратки срокове....говорят ми зьа чакане на месец двааааа  ooooh!

# 26
  • Мнения: 428
Roroana  , аз носих в продължение на година цветни лещи с диоптър. Диоптърът ми е висок -4,5. Беше преди 7 години, купих си ги от оптика. Ако в момента нямат в наличност, си ги поръчваш и ти доставят. Това не е проблем.
Сега като попаднах на темата, отново ме подпалихте по цветните лещи. Дали да не сменя моите обикновени с цветни?  Thinking
 

# 27
  • Мнения: 153
Сега като попаднах на темата, отново ме подпалихте по цветните лещи. Дали да не сменя моите обикновени с цветни?  Thinking
 

не чакай а действаааай   newsm44 newsm03
аз имам и цветни и безцветни (само диоптрични)  Wink

# 28
  • Мнения: 428
Ashanti79 , да, наистина ще се задействам  Mr. Green, но не знам каква марка да си купя. Кои стоят най-естествено.
Изобщо не си спомням преди 7 години какви бях купила. Освен, че бяха сини.  hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 24
От къде може да си купя от тези ръчно рисувани лещи и на каква цена са горе-долу?

Общи условия

Активация на акаунт