Критична ли е седмата година?

  • 3 904
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не знам, тамън свършихме седмата- не е имало катаклизми, но през 5-тата се карахме повече от обикновено....  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 929
Не знам, дали е вярно, и по принцип не вярвам. Обаче сега като се "върнах лентата назад", установих, че при нас точно 7-та година беше критична. Странно съвпадение, въпреки че не вярвам в случайности.

# 17
  • Мнения: 239
7 година е толкова критична колкото и всяка друга. Ако не се работи zа един брак или връzка всеки момент може да е критичен. Суеверието идва може би оттам, че живота на човека малко или повече е раЗделен на 7 годиШни периоди и преминаването от един период в следваЩия е свърzано с промени.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 537
Аз пък съм чувала за 8-та, не за седмата. Нашата 7-ма още не е приключила, така че не мога да кажа.

# 19
  • Мнения: 2 478
Нашата връзка е в 6-та си година и незнам за 7-мата.
Дано не е критична.

# 20
  • Мнения: 1 313
Според мен това са глупости. Трудните моменти не идват по рецепта.
За протокола - на нас това ни е седмата година заедно и след по-малко от месец се женим, чувстваме се добре. Ако има критична година, при нас явно ще е по-късно Wink

# 21
  • Мнения: 1 062
Хм, зависи от кога броиш. От както сте гаджета, от както живеете заедно, а ако по-късно сте сключили брак, от както е сключен той от тогава ли? Така се събират много седми години. И във всички случаи е измишльотина. Не се притеснявай. С моя мъж преживяхме цели 3 седми години, а още сме заедно и се обичаме много, всъщност на нас май ни е критичен седмия ден от седмицата, май все тогава имаме раздори.

# 22
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
На нас всяка година от брака ни е критична - и така 16 години. А ако броим и годините като сме били гаджета - стават още повече Mr. Green

# 23
  • Мнения: 177
Ние сега влезнахме в шестата от брака,иначе сме 10 г. заедно,но  миналата (5 от брака)беше толкова критична,че за малко да се разведем Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 3 390
абе, нашата беше доста критична, честно казано.Беше изпълнена с много напрежение и нерви. Whistling

# 25
  • Мнения: 2 175
Хм..най-голямата ни криза беше точно на седмата година.. newsm78
Чак си събрах багажа и за близо 3 год. се изнесох по работа в друг град..
Тази година станаха 14..и до преди месец кроях планове как да си тръгна завинаги.. Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 554
ужасно крити4на е Whistling забременях Mr. Green

# 27
  • Мнения: 13 191
А, не. По- скоро всяка седма минута е критична. Thinking

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Магаренсето и Бубаст ме разбиха....какво може да се нарече чак критично? За какво деяние можеш да си изнесеш багажа? Фантазията ми засича...или аз съм прекалено дебелокожа....  Shocked Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 1 455
Сигурно е съвпадение,но като се замисля най-трудната ни година беше точно 7-мата.

Общи условия

Активация на акаунт