Слънцето силно ни пече, септемврийчето отива на море

  • 18 534
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 595
Марис като писа от другия ник първо си помислих, че си ти и пишеш от ника на дъщеря си  Mr. Green Доста 6ци имаш да даваш  Heart Eyes Как са децата, внучето и компания Hug

# 31
  • Мнения: 528
 Heart Eyes wavey newsm10 newsm68 newsm62  bigdance2  ura Tada kiss ppp Stuck Out Tongue Winking Eye smile3539 newsm19 Heart Eyes nuts  action032 Heart Eyes  Kissing Heart  remybussi moresmile perko football tongue pletka kiss dancing Kissing Heart gydi gydi
Маминка-Бабинка wavey познахме те .Ти си ни бабата в отбора.Как е внучето?
Марис първия път помислих че имаме ново попълнение в наще редици и като се загледах в подписа викам а мамата бързала да кажа че е на морето и писала вместо в родени в 2007 е писала в наща тема,после като писа от същия ник и каза че си ти си помислих че явно пак не си видяла как си влязла и ти е sweatingи вече следвашия ти пост умрях от смях hahaha
Съни Еми ние сме добре ,готвиме се за меден месец в Несебър другата седмица да заминеме,но ще видиме да ли ще ми разпишат отпуската SadМоя мъж не е толкова романтичен колкото ти си направила твоя.Цветя ми подарява само на 8-март,и 14 св.Валентин,но подарява на мене и на малката,че и тя имала празник и тя празнувала на св валентин.Все пак освен в мене и в нея е влюбен Heart EyesПодаръците сама си ги правя той само дава MoneyВеднъж в седмицата чисти,с прахосмукачка,всяка вечер къпе Вероника,а аз я обличам.Никога не ме е спрял ако искам да отида някъде било по мъже или където и да е.Не че ходя де Laughingне се следиме кой къде ходи и кога ще се прибере,щото все сме заедно.Като скачени съдове.Когато е на кеф и му се яде нещо готви за всичкини.АЗ не готвя рядко го правя.Само супички за Вероника.Много ни глези с Вероника.Каквото поискаме ни купува.Когато бяхме миналата година с ВЕронка в болинаца с бронхит,той изчистил,изпрал и подредил вкъщи даже беше сготвил нещо.Е верно че с прах за бяло пране изпрал цветни дрехи но карай.Важно е ще ималжелание.Прави си мебелите и даже не казва кога какво прави а само като вземе Money ми ги дава на мене и аз  Shocked ама от къде ама що и той еми Часпром но не ти казах и се справих сам.Бих казала мъж мечта.С конкурс да го бях избирала нямаше да избера такъв. Laughing
Снощи малката ми скри шайбата.Излезнахме на разходка и понеже таткото меси второто и питам малката да ли иска бебе и тя "Дааааааааа  ",но й обясних че ако иска аз няма да мога да я дигам много и тя каза
-Тогава Тате ще има бебе за да мога тебе да си те гушкам и ти мене да си ме гушкаш.Той ще го роди.
След втори опит за обяснение каза че не иска вече бебе щом тати няма да го ражда.- Joy hahaha Joy
Уникални са.Това си говорих с моя позната следващото поколение ще се роди с телефон на ухо и лаптоп в скута Joy hahaha
иначе аз се настройвам със всеки изминат ден за sun travel smile3549 smile3548,но ще видиме щото нещо отпуската не ми разписват,но няма да не карам меден месец-болничен ще си взема но ще си го карам.-
Съни не ти заблазявам как се  1ironing в тази жега.Аз миналата седмица едва изгладих 4 перални се бяха събрали под климатика ги изгладих.Демек дъската за гладене сложих под климатика и се издържаше иначе мама ми ги глади Wink
Лек ден мацки Heart Eyes Blush smile3534 wavey Kissing Heart

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Хей, Роси, голяма скица твойта Они  Joy
и аз му разправям на мъжа, айде поне второто ти да родиш, ама не иска  - вика "не мога", то най-лесно да кажеш "не мога"   Twisted Evil
Ние днес отиваме да си прибираме Бубата  Grinning много ми е гот, че пак ще има кой да бельосва в къщи  Joy адски ми е домъчняло....

# 33
  • Мнения: 529
Ооооо, Пипилоткееее   Hug за малко да си помисля, че е Даниспорт  Mr. Green А дали пък не е Даниспорт  Rolling Eyes Thinking

Мамо Роси, ти какво работиш? Или по скоро: кой ти е шеф, да го пречакам някъде  #2gunfire как така няма в отпуск да те пусне  #Cussing out  Ще ми се да му видя физиономията, като му кажеш хубавата новина като стане  Mr. Green

Аз гладенето съм го изоставила като бизнес от много отдавна  Embarassed използвам дъската за закачалка и правя природонаучни изследвания кога ще зеленяса малкото останала вода в ютийката  Naughty  

Кат' сме се заприказвали за мъжове.....ми много пък са послушни и добри вашите  Crossing Arms Моят дава акъл дистанционно докато аз къпя Дарко и го обличам, купува ми цветя на 7 март, защото на 8 имало опашки и било лудница  ooooh! подаръците ми ги купува под мое ръководство. Сега вече чисти веднъж в седмицата с прахосмукачка, защото на мен ми е противопоказно  Blush, но пък откакто той се зае с тази работа, смята, че е много чисто у нас и няма нужда всяка седмица  hahaha Joy Не готви, защото после трябва да правим ремонт в кухнята след него, но ми дава идеи за готвене  Whistling Обаче е спец по салатите   chef И други неща не прави, но като гледам списъка и се притесних, че не звучи много добре  Thinking Но пък има няколко неща, в които е мноооого добър  Flutter и само заради тях съм си го взела  Blush      

# 34
  • Мнения: 1 599
Здравейте от българското черноморие  Joy
Ние си прекаарваме доста добре, с изключение на това, че съм тръгнала да се разболявам и се моля да не заразя мъниците покрай мен.  Mr. Green
Днес се видяхме с Алекс и Иви и дружина. Мони е такава кротушанка, а Магито е душичка. Елито с тези сини очи не знам как ще се оправя баща й с ухажорите, а Бобчо си малка душинка! Ади се вози с Мони на влака (искаха да ни побъркат с цели 5 обикалоки вместо 2), а с Елито скача на надуваемите замъци и се вози на пате-влакче. Едва ли оцени женската компания, ама мъжка му работа. Алекс, сори душа, че не ви казахме чао. Дани пак да се видим  Hug
Иви направи малко снимки, та с нейно разрешение ще ни видите как се вихрим по Варненско!
Съни, ти нямаше ли да идваш към Варна?
Роси, ама как няма да те пуснат в отпуска тези гадове  Crossing Arms
Галче, ти да се пазиш и да вземеш ти да поемеш даването на акъл, а Иван останалото  Joy и няма да има нужда нито да ядете, нито да се къпе и Дарко  Mr. Green
Аз отивам да се проскам до Ади, че си е изтощително това разходките, после ни чакат и басейни, мани мани...

# 35
  • Мнения: 1 812
 Само поздрав от мен ! Утре вечер ще пиша, гледам снимки, чета и се прехласвам по вас и сладките ни дечица ! Heart Eyes Върнах се от малка отпуска и от утре съм на къщата да си правя най-различни ремонти Crazy
  Магде, мисля, че си разконспирирана Mr. Green
  Лека вечер дами Hug

# 36
  • Мнения: 3 595
Марис е пропуснала да каже какъв сладур е Ади Mr. Green Амиии освен да точа снимки и да качвам друго не ми остава  hahaha
Алекс сори, че докато се натуткам да се домъкна си тръгнахте, следващия път ще се напъна повечко  Blush Ама пък като му излязох и се прибрахме в 10-11 и то само защото Боян си изсипа половин шише минерална вода отгоре и наводни количката hahaha

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Марис, страхотен отчет  Laughing И на мен ми беше много приятно, Ади е сладур и половина  Heart Eyes
Иве,  Hug

# 38
  • Мнения: 823
Поли, весело копунясване  Hug

Ради, а снимки от отпуската?   Heart Eyes Къде бяхте, как изкарахте?

Марис, големи сте хаймани  Mr. Green Ама така трябва! Колко време ще сте на моренце? То нали в Доха все вали, студ, няма пясък, няма плаж, та на Черноморието отидохте, че да видите каво беше, нали  Joy Чакам снимки от Варна с нетърпение  Hug Hug Hug

Галл, хубаво предложение е дала Марис - сменяйте ролите и ти давай съветите, пък мъжо да върши каквото е нужно   Grinning 

При нас нищо ново, още сме без дете. Първите две седмици ми беше добре, но вече ми е мъчно и нямам търпение да си дойде.

Вчера с ходихме да играем боулинг. На мен ми беше за първи път и се справих най-зле от всички. Нооо, не се отказвам и пак ще ходим, че да се поправя Simple Smile Вечерта бяхме на гости. Сега чакам една позната да ми се обади и да ми донесе материали за курс по навигация на ветроходни лодки, на който ще ходя на 2ри и 9ти Август  Mr. Green

Лек ден ви пожелавам   bouquet

# 39
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
здравейте,
Прочетох Ви по диагонал Confused
Аз съм мама с две дечица за известно време и е някакъв малък ад Laughing
Поклон пред всичките Ви с две, три, внученца, кученца......  bouquet
Голяма бъркотия и грижа си е.Е, и веселбата не е малка PeaceДнес сутринта седях в полумрака с мъж ми и тайно се подхилвахме, че къщата пълна и като катунари се бяхме събрали всички в една стая и беше някак много топло, мило и щастливо. Simple Smile
mama rosi Ми, че имало какво да ни разкажеш Hug
Maris, Alexsandra, лято Еееее събрахте се бе. Grinning
Сбиха ли се големите мацки за сладурана на мама? Laughing

Оооххх да бягам, че ще стане някоя беля, беля, беляяяя Crazy

# 40
  • Мнения: 3 595
Да не помислите, че снимките са много Naughty Цели 6  Mr. Green То не стига, че закъснях с час и нещо, ами и батерията на фотото падна ooooh! За Ади не успяха да се скарат, така го изчислихме че беше първо с едната мацка (пардон двете), после с другата Heart Eyes

Съни лудница е само в началото, после свикваш, че и време ти остава (ако спят по нощите имам предвид).

Ние днес го ударихме пак на почивка, но и от това трябва по малко, Елито е тотално ужасена от пясъка, морето и басейните и можем билетчета за цирк да предлагаме, за сметка на това брат и гъбяса да стои във водата и ако не заспиваше накрая в лодката сигурно още можеше да останем Crazy Дремнахме му едно хубаво до 5:30, после с баща им като никога ходихме на кино, уцелихме най-тъпия възможен филм (не си правете труда да ходите на Неуловим) и пак метнахме домочадието.

Щях да забравя ето снимките

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 13:40 от лято

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
6 снимки, ама качествени....  Hug  Всички са толкоз готини, представям си каква среща гореща е била...  Joy
Марис, Ади вече е почти колкото теб  Shocked страшно голям ми изглежда. Сигурно догодина той ще те носи  Grinning
Ние си прибрахме Рали от село и сега всички й се радваме. Сигурно август пак ще я пратим. Много добре й се отразява селото. Позаякнала е в крачетата, тича по-добре, изобщо е по-здраво дете.
Сега се занимавам усилено с реклама на детската градина - колко е гот там и т.н., но нещо май не ми се връзва много  Joy Трябва май и режима да  оправим, че заспива към 3-4, а разбрах, че там ги слагат към 1. Имате ли някаква идея към колко часа трябва да ходя да я взимам?

Лека и успешна седмица от мен. Целувки на всички малчугани и бъдете здрави!  Wink  Hug

# 42
  • Мнения: 3 595
Тайги загледах се по албума ви толкова сте хубави  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 529
Аз ли нещо, такова.......не съм видяла или ..... Ади на Марис се натиска с едната мацка в автомобила  Whistling Joy hahaha

Иви, много добри снимки  Mr. Green

Мечо Пух нещо ми се загуби  newsm78 Все се сещам и за Еци, някой дали не знае какво става с тях?

Изчезвам да бачкам...

# 44
  • Мнения: 3 595
Всичко виждаш ей  Mr. Green ние ги подстрекавахме отвън  hahaha

Много момичета се изгубиха, ще се присетят те, като се включат с второто  Joy Пък ако четете включете се, липсвате Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт