Оризова каша или картофено пюре?

  • 2 259
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 724
Оризова каша! Peace

# 16
  • Мнения: 11 004
И двете са подходящи, но безмлечната безглутенова оризова каша е по-нежна и щадяща храна.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Оризова каша Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 194
Аз захраних дъщеря си с картофено пюре-не сме имали проблеми и много го харесваше.

# 19
  • Мнения: 4 020
С оризова каша ще ти е по-лесно. Поне аз понякога се сблъсквам с големи трудности да забъркам картофеното пюре /или става на бучки, или лепкаво, или воднисто и.т.н, или не преценявам с колко вода да сваря картофите и те загарят/ А не знам дали има готово чисто картофено пюре...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И аз съм за оризовата каша! Simple Smile

Аз също  Peace

# 21
  • Мнения: 5 183
Оризова каша!

# 22
  • Мнения: 308
   Така поставен въпроса, май съм за оризовата каша. За захранване моето лично мнение е да се започне с готови пюрета, защото консинстенцията им е подходяща за стомахчетата на бебетата. Не се знае дали няма да направиш картофеното пюре по-гъсто или по-редко. Затова съм за кашата. Аз захраних с пюрета - първо плодови и после зеленчукови.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Оризова каша  Peace Много по-лесно смилаема е и съответно много по-щадяща все още незрялото и чувствително бебешко стомахче  Simple Smile
Абсолютно!  Peace

# 24
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
С картофено пюре захраних децата си /картофите бяха домашно производство/

# 25
  • София
  • Мнения: 15 222
Млечно-картофено пюре.  Peace

# 26
  • Мнения: 147
Бях решила да захраня с картофено пюре, но ми обясниха, че образува газове. Понеже исках да е със зеленчук- захраних с тиква и после и другите зеленчуци.
Ако детенце има стомашни неразположения може би е по- добре оризова каша Peace

# 27
  • Мнения: 286
И аз захраних малката с картофено пюре и не е имала проблеми baby_neutral. Всичко зависи от желанието на майката, бебоците едва ли имат предпочитания с какво да бъдат захранени Laughing.

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 328
благодаря на всички

# 29
  • Мнения: 31 206
Мисля, че безмлечна оризова каша е чудесен избор. Аз захраних с каша и после дадох домашно приготвено картофено пюре с АМ, но беба не го хареса.

Общи условия

Активация на акаунт