След противозачатъяните

  • 1 151
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Извинявам се на авторката,не съм я разбрала правилно.
Дано скоро се похвалиш с желаните две чертички EFP

# 16
  • София
  • Мнения: 4 589
При мен след спиране на противозачатъчните цикълът ми се забавя. След последното спиране изобщо не се появи. Laughing Забременях веднага след спирането на хапчетата. Дано се похвалиш и ти скоро със същото. Успех! Hug

# 17
  • Мнения: 18
Благодаря момичета, но днес ми се появи леко зацапване и по всяка вероятност ще ми дойде тези дни.

# 18
  • Мнения: 5 026
Благодаря момичета, но днес ми се появи леко зацапване и по всяка вероятност ще ми дойде тези дни.
И въпреки всичко се консултирай с лекар!  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 44 128
лекото зацапване също може да значи много неща...
поне по телефона обясни на лекаря ти, та нека спец каже има ли нещо притеснително....

# 20
  • Мнения: 18
Angel_Dust не ме шашкай така. Какво например имаш предвид? Цикълът ми попринцип не е от най редовните и аз затова не съм се притеснила особено.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 128
Няма защо да се шашкаш....факт е , че има доста бременностти например протичащи с по-леко или по-силно кървене...
Например на мен ми дойде навреме, но на втория ден спря, след няколко часа пак тръгна, беше ту, леко, ту по-силно така 3 дни...на четвъртия имах положителен тест.....и на мен никога не ми е бил от редовните....
Като ако е бременност може да е "цветна", но с кървене може и да е извънматочна...
Ако няма бременност, може наистина просто да ти дойде цикала, но може пък и да има леки хормонални отклонения....
И изобщо какво значи - леко зацапване - ще ми дойде тези дни...или ти е дошло, или не ти е...нали така....

Няма нужда да се шашкаш....ако в момента всичко ти изглежда нормално и ок...както всеки друг път като ти идва - най-вероятно си е така.

# 22
  • Мнения: 1 796
Не е нужно да се шашкаш, но е добре да идеш на лекар, за да ти е по-спокойно, аз също често пиех противозачатъчни заради нередовен цикъл, понякога се получават аномалии, но е най-добре да те види специалист.

Общи условия

Активация на акаунт