На моренце или не, весело е с ДЕКЕМВРИйското детенце!

  • 8 478
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28
Честит рожден ден на батко Деян.Весели игри и много подаръци му пожелаваме.Поздрави и въздушни целувки и за всички празнуващи бебоци.Цвети заинтригува ме твоята рецепта за отслабване.Аз умирам за шоколад-ама не натурален.Може месеци да изкарам само на шоколад,но спорта не го умея. BlushЧакам да се похвалиш с резултата от диетата,Цвети.Ние днес имаме голям успех с кисела.Дадох и няколко лъжички преди малко и много го хареса.Следобяд ще има повече.Щури игри и приятни разходки днес, на мами и бебчовци.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Привет!

Честита малка принцеска на Дуци!   bouquet

Маце, аз вече няколко пъти пасирах плодове на Алекс. Например една нектарина с половин ябълка (защото беше голяма) или банан със сини сливи (пак една, че беше голяма). Всички плодове предварително ги обелвам от люспата. Давах и пъпеш, но не го хареса и мисля пак да пробвам след някой ден. Дано да съм ти била от полза.

Ние 2-3 дни след като се показа 3-тото зъбче изби и 4-тото. Днес сме на консултация и после ще се похвалим колко сме наддали.

# 32
  • Мнения: 219
Ей, много ме е яд. Излязохме за малко, че нашите минаха с автобуса на път за морето, да видят малката, и куриерите точно тогава ще дойдат  #Cussing out Нищо следобяд ще си го взема от офиса им.
dsterzieva аз умирам за спорт, но като съм сама обикновенно мързела ми е по-голям. Ако има с кой да ходя да танцувам ще ми е най-големия кеф (то и време да имах...т.е. на кой да оставям бебка). Дано септ - окт да мога да тренирам. Ама ще видим шоколада как ще се отрази (3-те дни в болницата само шоколад съм яла, няколко мандарини и това си беше). Аз освен него и пържените картофки са ми много вкусни, ама откакто четох Дюкан и вече гледам да не ям  Cry Та сега ще понаваксам  Mr. Green
А аз установих, че трябва да купя по-голям номер биба за шишето на Авент, защото още сме с 1-чката, а някой сокчета не текат там, защото се запушва. Та и това ще взимам. Пробвах да й дам да пие от чаша, ами нищо не пи, а като по-малка по-успяваше. Ама може и да не й се е искало.

# 33
  • Мнения: 280
Привет мамита  Mr. Green аз до де изчета предната тема и то се появила нова Simple Smile ама яко се посмях там.

Честито на рожденици и празнуващи всякакви поводи   bouquet
Честито на мама Дуци , да и е жива и здрава сладката принцеса   bouquet

Ние вече от 3 дни хапваме месце и много ни се ослажда. Правя му пиле с картофи, грах и морков. Следобед сменям плодово пюре, каша или кисело мляко (кърма) с бебешки бисквити. През останалото време се кърмим. Почти се научи да пие вода  Laughing
На последния преглед всичко беше наред , 8250/69см. са ни мерките. Нямам търпение да го заведа на море вече.
По повод почивката , нашата док ни изписа огромна рецепта с лекарства които задължително трябва да вземем с нас. Дадох 70 лева в аптеката и се надявам да не ги ползвам изобщо тия лекарства (ако някой иска мога да ви ги цитирам тука кое какво и за какво се ползва). Иначе съм съставила як списък за там и се надявам да успеем да поберем всичко в колата  Mr. Green иначе мъж ми ще ме остави да се возя на ауспуха  Joy

Мернах някаде нещо за скайп - чат ... ако ще правите такъв ,скайпа ми е darina_bg76 ,да ме добавите и мен ,че така е по лесно да се води кореспонденция  Wink пък може и аз да го направя , ако искате.

Айде лек ден и много  Hug Hug Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 165
Дарии, къде се цагуби бе жена? Дай някоя снимчица на сладкия Филип, пък може и на вилата..
За чата и аз съм навита - katiousha2

# 35
  • Мнения: 543
Голям мерсаж на всички мами, които се отзоваха за гинеколога! Да видим сега кой чичо доктор ще се пребори с моите мухоморки.

Макси, каква ти мушмула, тя мойта Лора цяла тиква Simple Smile Такива бузи не си виждала Simple Smile Честито със закъснение на твойто КрисЕ:) Аааа, днеска и ние сме месечинки. Не знам как го правите номера с почерпките, ама чувствайте се почерпени. И честито на наборчетата!

Мацата, веднага ще приложа рецептата ти за кисела.

ЧРД на баткото на Жайгарова! Ми той мъж за женене бе Simple Smile Кога порастват, ей...

Аничка, мойта понеже най-много уважава моркова, а пък той наистина запича, й го смесвам  с разхлабващи. Не обичала карфиол - хоп малко морков вътре и глей кво става Simple Smile

Цветито, и моят мъж едно време практикуваше такива шоколадови диети, не знам дали дават резултат, ама добре действат на психиката Simple Smile

Честито на пролазилите и зъбчовците, а на плажуващите - много слънце!

Айде, хуквам по доктори, че много питали за мен, чувам.

# 36
  • Мнения: 534
Дари, я дай списъка с кое за какво е, че при нас надали педито ще знае за какво иде реч newsm78
...много пък елегантен този Фил, лелеееееееее  Flutter Hug
Честито на Лорка Кокорка и да радва мама и тати с големи бузи и дупе Heart Eyes Hug

# 37
  • Мнения: 534
ПОМОЩ ОТ ВАРНЕНКИ!!!

Момичета от Варна, една мама от Варна иска да ми купи люлката, но се оказа, че не мога да я пратя по куриер така, че на тях да се плати, а те да ми преведат парите по някакъв начин. Мога да използвам куриера само да я достави. Тъй като не се познавам с тази мама, дали ще е възможно да пратя люлката на адреса на някоя от вас, тази мама да дойде до вас, да вземе люлката, да я плати на вас и вие ще ми пратите паричките!!!!!

# 38
  • Мнения: 127
Честито на днешните месечинковци,да растат здрави и послушни!Честит рожденик и на Жайгарова,да е жив и здрав и да радва мама и татко!

Иве,не е ли по-лесно ти да  пратиш люлката по куриер,а да кажеш на варненската мама мама твоя банкова сметка и тя да ти прати парите? newsm78

# 39
  • Мнения: 167
Вещи, права си. Така като се позамисля, то ич даже не е малко. Ма с тоя затормозен мозък... #Cussing out
А да ви се похваля сегичка. Малката си посъдра задника от рев, но заспа самичка наобяд. Щото тука 15 дни свеки я гледаше. И я научила да я люшка на ръце. Вчера си викам - аааа не! Никакви такива. И я оставих да си реве. И оная, свеки де, влита в стаята и директно я взима от кревата и почва да я люшка. На мен ми падна ченето. Едвам устисках да си дойде мъжо и му викам "Ако само още веднъж майка ти си позволи да влети в мое присъствие без да я викам, за да приспи детето или още по-лошо - да се наложи да я гледа и да я хвана, че пак я люшка, ще я гледа, ама като я дават по телевизията!!! " Кога я е инструктирал, незнам, ама лежеше и мълчеше в другата стая. И ме гледаше злобно. Много ми дреме, обаче.
Край на похвалата! Joy

# 40
  • Мнения: 280
Иве , веднага душо ...

Enterol - при повръщане
Hidrasec - при повръщане и разстройство
Natrium Citricum - при повръщане
Hidratin Alpha - при обезводняване

Bromhexine - при кашлица
Nurofen - температура
Hexalgin - температура
Efferalgan - температура
Панадол

Otipax - капки за уши
Vibrocil - капки за нос

И в краен случай антибиотик - Duracef

Тези за повръщане са няколко защото зависи от какво и как повръща, някой са по слаби други са по силни при силна дехидратация. За температурата също са така и може да се редуват без проблем.
Та тези се взимат след задължителен консулт по телефона , ако не дай си боже се наложи. Надявам се да си ги върна в къщи неразопаковани  Praynig


Нели  Peace  Laughing

# 41
# 42
  • Мнения: 2 641
ей дари ама ти верно си изкупила аптеката  Grinning аз за сандански бях взела само панадол и така си го върнах. но за морето май си трябват и тези за повръщане макар на нас да не ни се е налагало някога и там да ги ползваме. а и септември ще ходим ама без орлин, само с сестра му. пък от догодина и той с нас.

иве дъщеря ти изглежда вече като момиченце и то голямо, а мойта мома дето е на 3 години си има още бебешка физиономия  Thinking

# 43
  • Мнения: 28
Иве,не се чуди.Стягай куфарите товари и люлката и газ към Варна. LaughingСъчетаваш почивка и продажба Peace

# 44
  • Мнения: 280
Девойки , скайп-чата вече е факт , та пускайте си скайповете и да става каквото ще става   lalalala

Общи условия

Активация на акаунт