На моренце или не, весело е с ДЕКЕМВРИйското детенце!

  • 8 484
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 153
Привет мами Simple Smile

И аз искам в чата  Sunglasses в Скайпа съм - ......

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 09:04 от poctor

# 61
  • Мнения: 284
и аз ако може да се наредя в чата?   d_v_gochevi

# 62
  • Мнения: 534
...е за къде без "главния модератор" Mr. Green - az_ivata
Турих в спикъка си почти всички, само нещо не разбрах ника на Дари и Мацата newsm78
Мигленче, благодаря мила, но вече ангажирах Дивчето Hug

# 63
  • Мнения: 482
Благодаря на всички за пожеланията! Весело си изкарахме всички - малки, големи, сложих снимки в юлското албумче, дори два пъти /не нарочно/, наистина е много гаден сайта така, както е сега. Моето име в Скайп си е същото като тук. Отивам да лягам, че се прозявам вече.

# 64
  • Мнения: 167
Ама да не зачезнете, ей! Да не ви отнема в тоя скайп. Я да казвате веднага колко от вас ядат попара и какъв чай ползвате ? Ама още ще питам - някой май даваше бисквитки с АМ - та какви бисквитки, колко бисквитки и колко АМ? Ние ядем едни безглутенови, ама те ако не ги смелям в орехомелачката нямат разтваряне.
И да предупреда - ако ме пропуснете и не ми отговорите, пак ще ви питам!
И такаааааа до края на светааааааааааа! Joy Joy Joy
А па снимки на Ая дано успея да кача до септемврийското албумче  Laughing Laughing Laughing. Вие качвате по два пъти, а мене ич ме нема.

# 65
  • София
  • Мнения: 136
Нели Белослава яде попара от няколко дена. Обаче само с вода, с чай някак не и хареса, но тя никога не е и обичала чайове. Дори и масло не и слагам, но то сиренето на бабини е доста мазничко и попарата не става съвсем постна.
Имам една приятелка, която ми е казвала, че яде сирена попара само с мляко. Мисля тези дни да и направя и с АМ да видим. И така
Край на записа!

# 66
  • София
  • Мнения: 165
Нелка, що да не се разтварят ? Ти на плазмон ли си? Ние попара нещем и тва си е. Пробвах всякакви варианти, всички възможни комбинации. Затова закусваме кисело мляко с една лъжица Плазмонови бисквитки ( безглутеновите ) и 2 лъжички сухарчета (стрити в кафемелачката  Joy) . Като количество е около 250 мл ( половин кофичка). Много вкусно става. Сега съм решила да го редувам с кисело млекце с плодове ( или с малко плодово пюренце).
Чайчето което слагах беше един вариант на Хип - ябълка и маточина или шипка, но не го пожела  Thinking

# 67
  • Мнения: 482
Анита още не яде попара, но на Деян я правех с вода, защото никакви чайове не хареса. И аз съм купила бисквите Плазмон - цели, без глутен и много добре се разтварят, вчера сложих в едно плодово пюре стрита и го дадох вместо каша.

# 68
  • Мнения: 280
И аз давам бисквити на Плазмон , разстворени в кърма или кисело мляко. А попара веднъж пробвах , ама не ще я  Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 1 626
Пишете бързо на Нели за попарите, щото аз ще си го запиша  Joy

Нели, аз купих бисквити на Плазмон, смлени направо, в кутия като Фризото. Безглутенови са. Слагам по 1 с.л. в млякото. Ама нещо ми седят като пясък. И бебата като ги усети и се мръщоти. И тия дни покрай проблемите с млякото не съм й слагала, за да не я дразня допълнително. Утояват се в шишето, и накрая като им дойде реда и не иска да пие. Идеи някакви как да постъпвам?  newsm78

# 70
  • Мнения: 1 065
Здрав и разумен да е момъка голям на Жайгарова! Честито и на малките месечинки! Много целувки за всички  Heart Eyes
Много, много се радвам за Дуци! Да е честита и малката госпожица!  Hug
Аничка, Калина е същия модел като Борката. Тази вечер чак повърна като и сложих едно миниатюрно парченце разкашкан картоф между бузата и венеца. Преди десетина дни пък от микроскопично парченце диня повърна  Close. Такова мръщене, бутане с език, давене и кашляне- прави опити да повърне още преди да е стигнала храната до глътката. Смука една круша с кеф, една кайсия и краставица- със смесени чувства  Laughing. Вярвам, че няма да остане незахранено детето, но много диво се извъди  Grinning.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 675
Маце, на каката разтварях бишкотите на Плазмон, тогава нямаше смлени, и ги ядеше. Едва ли са по-ралични като са в кутия, но знае ли човек.  Ама, сега нали шише не ползваме, та се чудя, ако ги взема и ги разтворя в кърма, ще стане ли нещо изобщо и ще ги яде ли? Може и да пробвам.
И пак да ти благодаря. Добре, че си ти да питаш. Hug И други има, разбира се.

Хайде сега да попитам и аз. Откога започнахте да давате кисело мляко?


Момичета, не е ли препоръчително докато може да редактираме постовете си, да си изтрием скайп адресите?

# 72
  • София
  • Мнения: 1 078
Бисера, това важи май за мейлите само, че имало търсачки на мейли и после те зариват с всякаквиписма и спам.

Аз кис. мляко още не давам, ама от много акъл в главата дадох пюренце на Хип с пълномаслено мляко и сметана Crazy Нищо му нямаше на детето, ама аз уж все много зная, пък... Така че ние май сме захранени вече с млечни, пък нали и в родилното му даваха АМ, така че ще почна и аз май кис. мляко тези дни...Или пък да почакам да навърши 8 месеца? А?

# 73
  • Мнения: 1 144
Анайсче, много се радвам, значи ще се видим най-после Simple Smile)) Хотелът е много хубав, водата е много чиста, има и страхотни процедури, с които аз само се разминавам, за жалост, защото Коко, какъвто ми беше кротанчо, нещо полудя и не се спира да хленчи и реве, явно вади зъбче, подлудил ме е. И като се чудя какво да го правя, май го прехранвам постоянно, защото все иска да дърпа цицката, на всичкото отгоре и тежко му става, батко му пък се разсополеви от басейна, изобщо такива сме картинки, не е истина, ти казвам. Дано се оправим тези дни, че наистина шъ лудна, ви казвам!!!

Обаче.... днес избягах за един час от децата! Приспах Коко, връчих го на майка ми (горката, хич не се оправя с него), скрих се от Косьо да не ме види, че ще иска да дойде с мен и се мушнах в джакузито, после на вулканичната стая (леле, колко е гот, ви казвам, едно топличко, някаква цветотерапия, каквато бях нервна и ми стана едно спокоооооойноооооо, уф, чак ще заспя), после и малко сауна и хайде пак поех дежурството от майка. Утре мисля пак да се спася поне за мъничко. Ми иначе за какво съм я взела тази баба, ако поне за час не успея да се измъкна.

А тази вечер може би за наказание Коко такъв рев му удари, че си видях всичките ангели. Накрая след час дундуркане, гънене, песни и танци на народите, се уригна два пъти могъщо (мина и големия си батко, което е неистово постижение, Теди е готов за конкурс по уригване, като реши да дразни майка си), укроти се и завъртя очички, тоест заспа дълбоко. От това уригване си правя извода, че му беше тежко на детето, като капак на зъбките.

Относно дебелината и разхвърлянето по бански, установих, че само първият път боли Simple Smile)) Вече хич не ми пука. Догодина ще си върна формата, а пък и да не успея, майната му, това да ми е кусурът. Simple Smile))

А хотелът (май взех да се повтарям) определено е хубав, само няма много алеи за разходка с количка, но се справяме някак. Simple Smile)) Иначе из града има много паркове.

Ще ти пратя тел на лични да се обадиш като дойдете.

# 74
  • Мнения: 1 144
Откога се даваше попара? Аз тук няма как да почна да давам, но съм забравила/ Не беше ли след навършване на осми месец? Яйцето май трябва да въвеждам сега, ама като си тръгнем.

На вашите хлапета случва ли им се да откажат пюрето за някой и друг ден? Май покрай зъбките Коко не ще (ама само зеленчуковите ги отказва, месните ги плюска). И кашата нещо не я признава тези дни.

Момичета, лягам си, утер пак ще пиша. Анайсче, утре тел на лични.

Общи условия

Активация на акаунт