Усмихната седмица и пожелания за работещ форум

  • 7 715
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Много приятно изкарах аз и ДАни!
МОмичета, мерси за хубавата среща! Много се радвам, че ви има - всички са наистина толкова добри - колкото си личи от писаното във форума!
А дечицата ни... ми наистина са най-специаллните, мили и добри   Wink

# 91
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Мили мами,много се радвам да ви видя накуп.Снимките са си супер!Пловдивски мами,време е и ние да се организираме.По малко сме и по лесно ще стане.Другата неделя?Та и татковците да са на линия да помагат.Бим бам,ти отдавна ме каниш на среща,ама аз с тези дечурлига...Бебчо поотрасна,вече не го кърмя и съм на линия.За подходящо място не се сещам,чакам предложения.

Последна редакция: нд, 26 юни 2005, 08:26 от ljuboznatelna

# 92
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
всички снимки са много хубави, на живо децата са обаче още по-сладки Grinning

# 93
  • Мнения: 882
Жалко, че не живеем в София.
Направо Ви завиждам. Как бихме искали и ние да се присъеденим към Вас.
Снимките са чудесни!
честно казано всяка една от Вас съм си я представяла по различен начин!
Има ли варненки в този форум?

# 94
  • София
  • Мнения: 2 262
Да напиша и аз малко за срещата. Включвам се по-късно, че имахме и други мероприятия...Имах малко опасения, но трябва да си призная срещата беше много хубава, дойдоха доста майки и аз не успях да обърна внимание на всички, за което се извинявам, а и децата се разбягаха и трябваше да им обърнем внимание. Момичета много сте мили и красиви, много се радвам, че ви има и че ви видях най-после, чувствам ви близки като приятелки, и в този смисъл да знаете, че можете винаги да разчитате на нас за някаква  помощ и даже само за морална подкрепа.
Целувки
http://store2.data.bg/igiboro/bg_mamma_sreshta/  - а ето и снимки от мен (а като щракнете на самата снимка ще можете да я видите по-голяма)

Последна редакция: нд, 26 юни 2005, 17:35 от Mama Igi

# 95
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Пловдивски мами,време е и ние да се организираме.По малко сме и по лесно ще стане.Другата неделя?Та и татковците да са на линия да помагат.Бим бам,ти отдавна ме каниш на среща,ама аз с тези дечурлига...Бебчо поотрасна,вече не го кърмя и съм на линия.За подходящо място не се сещам,чакам предложения.

  Нашият татко работи и в неделя, но аз свикнах да се придвижвам с малката сама, дори до най - недостъпните точки, дет`се вика  Mr. Green
  Така че, когато и където кажеш Simple Smile само една молба имам: да е по - раничко през деня или след 17ч., че хем е голям пек преди това, хем мойта щерка не спи навън, а подремва до към 16-16,30 вкъщи.

# 96
  • Мнения: 3 743
Здравейте момичета, вчера пристигнах в София и видях, че съм пропуснала срещата  smile3518
Разгледах снимките - много сте сладки и сте изкарали чудесно  Wink
Няма ли да има скоро нова среща? newsm51

# 97
  • София
  • Мнения: 708
Да напиша и аз малко за срещата.

срещата беше много хубава

Mamo Igi, страхотно си го направила това със снимките, направо е върхът..поздрави от нас и до скоро..

# 98
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
еееееееееееееееееееееееее.................................много хубави снимки от срещата.........
Така ме е яд, че неразбрах за нея!!! ние бяхме малко на пътешествие.......
Хайде пак среща:))))
пък аз, ако искате, де - ще ви показвам снимки от Покривчица.....както казваше едно момиченце в ресторанта:)

Общи условия

Активация на акаунт