Премахване на черни точки на носа

  • 224 334
  • 364
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 926
Най-добре на козметик, ама внимавай с козметика, че да е някоя пишман такава и да те направи на торта с орехи.

# 16
  • Мнения: 1 596
Благодаря за съветите момичета Heart Eyes
Там е работата,че кожата си ми е добра.Само на носът(явно наследствено)имам по-уголемени пори.На всякъде другаде по лицето нямам.Чисто ми е,поддържам си го колкото мога.
Вече съм на 36.Никога не са ми излизали такива черни точки.Чудя се от жегата ли е било,от какво ,но явно се появиха от силното потене през последните горещини.
И като ги видях " Оооо ужас"
Вчера направих парна баня,потърках със сода,малко стиснах и днес......
Ужас,носът ми е в големи кафяви петна Cry Cry
Сложих и маска след това самозатопляща се на Гарние.
Подейства чудесно но носът ми е в рани сега.
Дали щи ми зарастнат?
И днес да ви кажа,дадох сумати пари да си купя коректор,да замажа положението,че ме е срам като ходя по улиците Sad
Купих си и един лосион на Джонсън против черни точки.Дано бъде ефективен,но чак като ми минат раните ще го ползвам Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 294
Нормално е след стискане кожата на лицето ти да е подпухнала и зачервена. Слагай си кремчета - да ти поуспокоят кожата.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 179
За да станеш на рани значи си прекалила с търкането. Аз също веднъж не се усетих до колко да търкам и в желанието си да си почистя носа като хората след това ходех червена и на рани сума време.  Sick
Някой по-горе беше писал със сода да се пробва. как по-точно става, на мокра кожа се търка с малко сода и после ..? А коя е тази маска на Гарние самозатопляща се?  Rolling Eyes  bouquet

На мокра кожа се търка, но лекичко.  Naughty
А маската е ето тази: http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_64&products_id=414

# 19
  • Мнения: 212
Лепенките премахват много добре черните точки,стига да се използват правилно.

# 20
  • Мнения: 70
Това със содата не го бях чувала, но мисля още довечера да пробвам.
Аз съм си с малки, черни и невъзможни за изстискване точки от пубертета насам. Хем порите са стегнати, хем се пълнят с тези гадости Sick А пада чистене с какво ли не.

Аз пък съм супер доволна от Лепенките на Нивеа за премахване на черни точки по носа и брадичката-при мен действат. почти всички черни точки се махат и то за доста дълго време.
И това за лепенките ме интересува - има ли някакъв трик, някакъв майсторлък при ползването им? Защото вече ми е писнало да купувам козметика и тя все да не действа smile3507

# 21
  • София
  • Мнения: 1 176
И аз съм виждала лепенки, на различни фирми има. Против акне, черни точки.
В пикадили има няколко вида.
Условието е да се слагат на добре почистено лице.

# 22
  • Мнения: 190
И аз съм виждала лепенки, на различни фирми има. Против акне, черни точки.
В пикадили има няколко вида.
Условието е да се слагат на добре почистено лице.
Да и освен това,кожата да е още съвсем мокра след къпане,да не е избърсано лицето с кърпа,а съвсем лекичко да се е изпарила водата.Слагаш,изчакваш и готово.

# 23
  • София
  • Мнения: 357
И аз съм виждала лепенки, на различни фирми има. Против акне, черни точки.
В пикадили има няколко вида.
Условието е да се слагат на добре почистено лице.
Да и освен това,кожата да е още съвсем мокра след къпане,да не е избърсано лицето с кърпа,а съвсем лекичко да се е изпарила водата.Слагаш,изчакваш и готово.
Още днес ще пробвам! Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 2 430
Колко струват тези лепенки? newsm78

# 25
  • Мнения: 916
А възможно ли е да стане като кола маска и да премахнат мъхчето на носа? При мен лепенката въобще не залепна, явно кожата ми не е била достатъчно мокра.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 430
А възможно ли е да стане като кола маска и да премахнат мъхчето на носа? При мен лепенката въобще не залепна, явно кожата ми не е била достатъчно мокра.

 Laughingи аз винаги съм се чудила,тези лепенки нямат ли ефекта на кола маска лентички,след като действат в дълбочина на кожата

# 27
  • София
  • Мнения: 1 176
Колко струват тези лепенки? newsm78
Около 6 лева, не погледнах колко са обаче като бройка.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
Довечера ще си взема и ще ги пробвам.Мерси за инфото  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 176
После да споделиш ефекта от тях и бройката все пак.  Grinning Днес ги гледах, толкова съм гледала.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт