Премахване на черни точки на носа

  • 224 399
  • 364
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 720
Още от ученическите години зная за тази маска и я прилагам когато нямам под ръка подходящ продукт. Равни части сода, сол и захаросан мед. Леко се обтрива мокрото лице, без да се натиска много. След това мажа с кремче. Много добре действа здраве, плътно нанесено.
Другото, което се сещам е изцедено кислео мляко. Маха черните точки и кожата става много приятна.
Добре, че прочетох темата и се сетих, отивам да се мацам.  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 407
Цитат
Другото, което се сещам е изцедено кислео мляко. Маха черните точки и кожата става много приятна.


Я разкажи повече за това...като кремче ли го нанасяш по лицето?Оставяш ли го да престои и колко време?

# 62
  • Мнения: 294
Може ли някой да ми обясни точно какъв е ефекта на содата, че почиства черни точки  Thinking
При мен колкото повече ги махам, толкова повече никнат пущините  Crossing Arms

И при мен така.
Тая китайска маска ще я преслушам.

# 63
  • Мнения: 93
Цитат
Цитат на: An в вторник, 29 юли 2008, 13:41
Цитат
Единственото от което ми се махат за продължително време черните точки и ми почиства кожата перфектно е професионалната маска на Амрита с морски соли за почистване  Peace


Намира ли се в аптеките или козметичните магазини?
Да!

БЛАГОДАРЯ!
Ще я изпробвам!

# 64
  • София
  • Мнения: 357
Цитат
Цитат на: An в вторник, 29 юли 2008, 13:41
Цитат
Единственото от което ми се махат за продължително време черните точки и ми почиства кожата перфектно е професионалната маска на Амрита с морски соли за почистване  Peace


Намира ли се в аптеките или козметичните магазини?
Да!

БЛАГОДАРЯ!
Ще я изпробвам!
An, прочети в темата за "Амрита" на 9-та страница към средата е даден адрес на добре заредена аптека с продукти на Амрита. Hug

# 65
  • Мнения: 1 941
Ама на мен отговор "дезинфекция" не ми е достатъчен. В смисъл - нали трябва за да се стиснат да излязат натрупванията? То и сприрта дезинфекцира... Нещо като пилинг ли се получава със содата, моля ви обяснете ми  Tired

# 66
  • Мнения: 720
Я разкажи повече за това...като кремче ли го нанасяш по лицето?Оставяш ли го да престои и колко време?

Мажа дебело една филия с кисело мляко и чакам хляба да попие водата (около 5 мин.). Нанасям на лицето и стоя така 10 - 15 мин. След това измивам. Кожата става много свежа и хидратирана и мекичка, изобщо много хубава. Не мога да го сравня с никой ползван крем или маска. Просто кожата е много приятна и сякаш има избелващ ефект.  Thinking След това не нанасям крем, защото не чувствам необходимост.  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 4 776
Тази маска с кис. мляко и аз съм я пробвала ама не ми се отрза добре. Лицето ми пламна направо, много червено стана Tired

# 68
  • Мнения: 342
Тази маска с кис. мляко и аз съм я пробвала ама не ми се отрза добре. Лицето ми пламна направо, много червено стана Tired
От кисело мляко?? Да нямаш алергия? То действа много успокояващо..
Аз съм правила такава маска много пъти, но в никакъв случай не бих казала, че помага за черните точки.. поне на моята кожа де Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 211
Ама на мен отговор "дезинфекция" не ми е достатъчен. В смисъл - нали трябва за да се стиснат да излязат натрупванията? То и сприрта дезинфекцира... Нещо като пилинг ли се получава със содата, моля ви обяснете ми  Tired
аз не ги стискам никога. маските с глина имат дълбокопочистващо действие, ако и силициева к-на има и дезинфекциращ ефект против пъпки

# 70
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Аз пък съм супер доволна от Лепенките на Нивеа за премахване на черни точки по носа и брадичката-при мен действат. почти всички черни точки се махат и то за доста дълго време.

Препоръчвам ви да пробвате  Simple Smile
Напълно вярно.И аз ги ползвам. Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 4 776
Тази маска с кис. мляко и аз съм я пробвала ама не ми се отрза добре. Лицето ми пламна направо, много червено стана Tired
От кисело мляко?? Да нямаш алергия? То действа много успокояващо..
Аз съм правила такава маска много пъти, но в никакъв случай не бих казала, че помага за черните точки.. поне на моята кожа де Simple Smile

Не знам дали имам алергия, не обичам кислео мляко и не съм яла от години, но не съм била алергична преди. Мазала съм си тялото веднъж при силно изгаряне от слънцето- успокои ми кожата.

# 72
  • Мнения: 93
Radinnna,

Благодаря, ще изпробвам някои продукти!

# 73
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ама на мен отговор "дезинфекция" не ми е достатъчен. В смисъл - нали трябва за да се стиснат да излязат натрупванията? То и сприрта дезинфекцира... Нещо като пилинг ли се получава със содата, моля ви обяснете ми  Tired
Със содата се получава един вид изстъргване на горния слой на кожата и заедно с него на черната част от запушената пора,което всъщност е черната точка или върхът на черната точка.Мазнината си остава в пората,тя може да излезе само с натиск,а със содата изпиляваш,така да се каже черното и окислено връхче.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 481
С лепенките става много лесно! И после се виждат гадовете полепнали, даже направо изтръгнати  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт