Как пиете кафе?

  • 12 340
  • 169
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 214
пия 3-4 кафета . 2 сутрин и 1-2 следобяд. Предпочитано Якобс монарх

# 91
  • Мнения: 98
винаги чисто, без захар, ноо задължително с нещо сладичко - предимно шоколад и производните му.

# 92
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Пия по едно кафе на ден,или чисто еспресо, или 3 в 1.

# 93
  • Мнения: 119
Сутрин правя 1 кубинска кафеварка за 4 кафета-едно за мен едно за мъжа ми,останалото за работа си го вземам-с кафява захар и сметана/кофе мате/,ако имам може и с прясно мляко,задължително с няколко цигари а остатъка на работа което пия до обяд.Следобяд не пия само при много редки изключения.Обичам и айс кафе на Якобс.Пия го когато не мога да си направя с кафеварката!!!

# 94
  • Мнения: 3 356
Сутрин първо се хващам за кафе машината   food010,сядам пред компа и проревям обявите за работа,хороскопите и форума.
Всичките останали кафета ги пия с колегите на работа.Понякога прекалявам,за това в офиса пия само безкофеиново.

# 95
  • Мнения: 1 058
Сутрин задължително двойно, без захар. Иначе не мога да се събудя.

# 96
  • Мнения: 1 477
Кафе мога да пия по всяко време на денонощието.Като се събудя първо правя кафе.Най-често пия 3в1.До обяд изпивам поне 2.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Сутрин първо се добирам до кафе машината, зареждам кафе и тогава отивам в банята. Пия по 2 кафета дневно, обикновено по едно в нас и едно на работа. А понякога пия и безкофеиново след обяд.

# 98
  • Мнения: 143
Задължително пия сутрин кафе.В България това е нормално да се събудим с чаша в ръка.

# 99
  • Мнения: 146
Пия кафе с удоволствие, цигара, захар, сметана, топло, студено, без канела. Обичам всякакво кафе - еспресо, турско, капучино, лате, фредо. Нес кафето само за фрапе става, но тогава все едно пия натурален сок. Изобщо много обичам кафе  Laughing

# 100
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Обичам кафе,пия само разтворимо,подсладено с мед.

# 101
  • Мнения: 2 111
Както се вижда от ника ми - с канела, а също така и с мляко. Любимото ми е дълго кафе с мляко и канела и три захарчета. Преди да спра цигарите пиех до пет кафета дневно Confused, но откакто съм непушачка се задоволявам с едно, понякога две кафета на ден.

# 102
  • Мнения: 1 919
пия нес кафе-чисто без захар и сметана.

# 103
  • Мнения: 4 434
Пия кафето си с мляко

# 104
  • Мнения: 1 128
Пия каквото направи един колега в работата (винаги пристига пръв). Проблема е, че много слабо го върти. Слагам студено мляко, без захар. Сядам на стола и го пия на нервни глътки, защото започва напрежение от първата минута. Мога да го пия и по два часа. Обичам го в порцеланова чаша, не в кристална. Надявам се скоро да ми подарят някаква специална и само моя си. Изпросих си, да видим дали ще ме огрее.
Иска ми се да го пия сама и на спокойствие, с музиката на Роберто Фонсека или Таня Мария или Мана. НО не би.

Общи условия

Активация на акаунт