Помощ - цирей

  • 74 715
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Да , но на мене ми е на място кадето незнам дали ше може въобще да се слага компрес точно да Д..... и то точно на Дуп...  Cry

# 16
  • Мнения: 7 723
Циреите са досадно нещо, мдаааааа  Crazy
Пробвай с компрес с хляб (мек, като тесто), забъркан с мед.
Ихтиола също издърпва гнойта Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 10 332
Да , но на мене ми е на място кадето незнам дали ше може въобще да се слага компрес точно да Д..... и то точно на Дуп...  Cry
А сигурна ли си, че е цирей? Да не са хемороиди? Със сигурност трябва да идеш на лекар, мястото е доста деликатно за да си позволиш самолечение.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Най-добре лекар да прецени какво да правиш . Нищо не бива да се приема на шега по време на бременност.

# 19
  • София
  • Мнения: 169
Ако е цирей компрес от синапено семе, изпитано е, извлича гнойта.Но според мен си се заблудила и мисля, че става въпрос за хемороиди.

# 20
  • Мнения: 7 723
Ако е цирей компрес от синапено семе, изпитано е, извлича гнойта.Но според мен си се заблудила и мисля, че става въпрос за хемороиди.
Shocked За първи път чувам за хемороиди по бедрата! Shocked

# 21
  • Мнения: 4 187
 Shocked И аз! Хемороидите представляват разширения на вените в долната част на дебелото черво.....

# 22
  • Мнения: 651
Ихтиол вързваш през нощта,а през деня оставаш без нищо и така редуваш!  Hug
Домат или дъвчеш захар и хляб и налагаш.Пробвай с ихтиола-помага.Само не го стискай,че белята става голяма!

# 23
  • Мнения: 2 013
Намажи го обилно с ихтиол и сложи лепенка.Почти сигурна съм,че на сутринта гнойта ще я няма. Peace

# 24
  • Мнения: 968
Дори да се справиш сама, като ходиш при гинеколога си поискай да ти изследват кръвната захар. Не искам да те плаша, но това може да е първа проява на гестационен диабет. По добре да се изследваш и да се отхвърли.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 332
Ако е цирей компрес от синапено семе, изпитано е, извлича гнойта.Но според мен си се заблудила и мисля, че става въпрос за хемороиди.
Shocked За първи път чувам за хемороиди по бедрата! Shocked
Става въпрос за ето този пост, а не на авторката:
Да , но на мене ми е на място кадето незнам дали ше може въобще да се слага компрес точно да Д..... и то точно на Дуп...  Cry

# 26
  • Мнения: 1 155
Преди да направиш каквото и да е, отиди на лекар. Това е съвет Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 169
Да , но на мене ми е на място кадето незнам дали ше може въобще да се слага компрес точно да Д..... и то точно на Дуп...  Cry
Да, извинявам се ставаше въпрос за този цитат.

Общи условия

Активация на акаунт