Глиганки 7

  • 20 867
  • 443
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 724
Аз пък най-накрая съм под 60, но до заветното тегло имам още цели 8 кила!

# 16
  • Мнения: 2 907
, и аз за шестичка мечтая, в момента съм 70,4, изобщо от 73 до 70 е като омагьосан кръг за мен.

Много познато чувство.

От днес почнах много радикален режим. И вече съм прегладняла.
Продължавам да си взимам карнитина, но в голямата жега не правя всеки ден спорт. Тарти, нали не вреди ако го взимаш без физическо натоварване?

Блонди, блазе ви с Мимката, завиждам да знайте  Wink

# 17
  • Мнения: 737
Честита нова темичка! Hug

Дай боже всеки скоро да си цунка кантарчето!
Е,при мен може и да не е много скоро newsm78

Днес си купих ленено семе,та още му се чудя да го меля или да го счукам!
да не говорим,че започнах всяка сутрин да се поливам със студена вода,че четох как студеният душ засилвал метаболизма! #Crazy

# 18
  • Мнения: 27 524
Блонди, знаеш ли дали има разлика между Карсил и Milk Thistle, на последния пише, че е хранителна добавка и съдържа 80% силимарин, другото е целулоза и дикалциев фосфат. Гледам, че моите капсули са от по 200 мг, не е ли много?

ekaterina, и аз за шестичка мечтая, в момента съм 70,4, изобщо от 73 до 70 е като омагьосан кръг за мен.

Милк-а е нещо си друго, но ефектът ще е същият  Peace Аз от Белгия съм си взимала чист магарешки бодил и пак става. Става и артишок, но по-добре бодила  Peace Пий го спокойно, 200мг не е много, защото ти ще приемаш по една капсула на ден!!!

Онова за килограмите все едно аз съм го написала  Crazy Hug

# 19
  • Мнения: 226
Добър вечер,момичета!
Минавам само да кажа,че днес не бях много режимна.Страшно съм уморена и бързам да си лягам.Днес бях на зъболекар да ми чистят зъбния камък,и сега в устата ми е нещо ужасно.В четвъртък пак съм там.
Дано утре да съм режимна,защото кантара ще си отмъсти.
Лека нощ!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 724
Аз пък си бях режимна, въпреки проблемите bowuu
Детегледачката /новата/ каза сутринта, че се отказва /беше идвала само 1 седмица. Следобяд пък дъщеря и се обади д апита дали не може тя да гледа бебето и изобщооо. Добре, че не съм първи ден, веднага пих си сипала едно вино, но сега - няма как.
Лека нощ, отивам да се мажа с антицелулитното масло на Икаров.

# 21
  • Мнения: 27 524
Днес бях на зъболекар да ми чистят зъбния камък,и сега в устата ми е нещо ужасно.В четвъртък пак съм там.

Ух, Иренче, аз миналата година след това чистене лежах три дни у нас с Т и страшни болки и без да мога нищо да хапна. Много ми се отрази болезнено и кофти  Confused
Стискам палци да си добре утре  Hug

# 22
  • Мнения: 229
Здравейте момичета!
За сетен път се уверявам колко е хубаво при вас в темата!
Днес при нас вали и имах време да ви изчета и дори да драсна някой ред! От другата седмица съм на работа и може би ще имам повече време да пиша, но засега с децата сме непрекъснато в движение. Прибираме се чак към 10 часа и съм много уморена. Имах и кандидатгимназистка. Въобще непрекъснато има нещо за вършене и някакви задачи за решаване.
Относно килограмите - задържам ги, но при мен и това е успех, въпреки, че е хубаво да се използва лятото за слабеене, защото е по-лесно откъм режима повече плодове, повече време за движение. Вече не ме е страх че мога да си върна бързо килограмите. Естествено и сега внимавам какво ям, но и много неща си позволявам, затова и не свалям.
Успех на всички слабеещи! И доста свалени килограми да имаме!  bouquet

# 23
  • Мнения: 10 758
с кво ви чистят тия камъни, че имате такива проблеми бе Shocked

на мен преди две седмици ми го изчистиха с някаква пароструйка, и после само ме довърши с машинката, и нямах никакъв проблем.

# 24
  • Мнения: 27 524
на мен преди две седмици ми го изчистиха с някаква пароструйка, и после само ме довърши с машинката, и нямах никакъв проблем.

Цомбе, то си зависи най-вече от състоянието на венците. Моите като цяло са зле и ми се трупа зъб. камък подвенечно. Ако не го чистя редовно, а той не се ми се натрупва лесно и бързо, отстраняването му ми носи доста болки и проблеми за три-четири дни  Rolling Eyes
А иначе - първо е машинката, коки, после е струята с въздух, вода и миниатюрни частички  Peace

# 25
  • Мнения: 10 758

А иначе - първо е машинката, коки, после е струята с въздух, вода и миниатюрни частички  Peace
Бе мен първо ме чисти с тая пароструйка бе.Сода имаше вътре.И после тук - таме имаше некви остатъци, та включи другото за зъб.камък.

Кравке, ше мине юли и ще си тръгнеш, и няма да ми се обадиш Crossing Arms
Разбра ли моя кво казал на твоя ooooh!Крои си некви пъклени планове, да ме прател при тебе за 1 седмица ooooh!

# 26
  • Мнения: 480
Ех, че хубаво сее раздвижва темата ни! Hug
Блонди, драсни един телефон на лични и ще ти звънна, като пристигна в София, ако остане време де, но все пак дай едно телефонче.
А това за зъбния камък леле, то било гадно май, а пък аз никога не съм правила тази процедура и тъкмо мислех да си я направя някой ден, ама сега май се разколебах!!! Rolling Eyes
Гале , привет душа, радвам се да те видя! Hug
Велева и при теб екшъна е бил пълен, дъщерята колко е голяма, че е готова да гледа бебе?
Аз вчера бях на кръчма, не , че всеки дне не сме де, но вчера си хапнах, че не бях яла , като хората от два дни и вчера ми прегладня и хапнах много вкусна манджа от пилешко , сметана и сирена, идеална комбинация за отслабване и за болна жлъчка Whistling Embarassed Crazy Днес обаче съм си пак по Зоната и да ви кажа момичета добре се чувствам и не ми прилошава така, та ще видим как ще е за по-натък newsm78 то аз и е съм много стриктна де, но все пак е нещо, като се пробера от почивката ще се снабдя с кантарче и ще си готвя и меря продуктите и ще се мъча да съм стриктна, тогава надявам се ще има по-голям ефект Praynig
Лек и режимен ден ви желая! Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 27 524
Разбра ли моя кво казал на твоя ooooh!Крои си некви пъклени планове, да ме прател при тебе за 1 седмица ooooh!

Аз имам ли думата?  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 1 724
Ех, че хубаво сее раздвижва темата ни! Hug

Велева и при теб екшъна е бил пълен, дъщерята колко е голяма, че е готова да гледа бебе?


28 години, но не е гледала бебе.

# 29
  • Мнения: 10 758
Разбра ли моя кво казал на твоя ooooh!Крои си некви пъклени планове, да ме прател при тебе за 1 седмица ooooh!

Аз имам ли думата?  Wink
е то се чува само твоята дума Wink
зарежи го, иска само да се отърве от мен Joy

Общи условия

Активация на акаунт