.

  • 3 606
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 133
Абе има нещо гнило в тази история, ама айде няма да задълбаваме.......  В затвора не се влиза просто така #Crazy

# 16
  • Мнения: 4 841
Всъщност в коя страна се развива действието? Имам чувството, че не е в България...

По темата не мога да взема отношение, защото в случая ти си страничен наблюдател (вярно, пряко засегнат, но все пак страничен)... Какво ТОЧНО се е случило между тях, знаят само те. Все пак е доста съмнително, че е пъхнат в затвора просто ей така - нейната дума, срещу неговата... Би трябвало да има някакви доказателства.

Понеже си бременна, не се главоболи толкова много, три месеца ще минат и ще заминат, щом си още във втория, значи няма да родиш сама, не се шашкай.
И все пак можеш да решиш (поне вътре в себе си) доколко одобряваш проблемите да се решават с шамари, и готова ли си да понесеш подобно отношение.

# 17
  • Мнения: 2 197
В затвор не се влиза на"честна дума".  Naughty Тя казала,че той я бие и хоп-3 месеца затвор! Ти наистина ли се връзваш на това? Без съд, без нищо-решили хората,че я бие и в затвора. Колко са големи децата, могат ли да свидетелстват? Сложете си тел. секретар и записвайте разговорите- поне ще стане ясно кой-какво.
И аз така мисля.
Абе що не си  намерите някакво занимание вместо да си правите литературни съчинения и то неграмотно написани? В България за убийство се влиза за по 5 години, а тук за няколко шамара без медицинско и свидетели ще влезе в затвора. И как пък делото за 1 месец е минало и присъдата е обнародвана като знам как се точат подобни дела. Да не говорим, че по това време вече е сезона на отпуските. И как така си във втория месец, присъдата е за 3 месеца пък ще раждаш сама - моите сметки показват друго.

# 18
  • Мнения: 1 062
След като пишеш от профила на Линда, предполагам че си в същата страна. Аларма не се дава току така, значи е имало нещо, което ти не знаеш. Не пишеш кога се е случило това. Ако е било миналата седмица, на фона на убийството на жената с аларма, не би ме учудило някой да се е престарал по бързата процедура. НО......това означава, че адвоката ви не е на мястото си. Ти казваш че той е бил на работа - това може лесно да се провери; казваш за детето - и това може да се провери. Мъжа ти не е ли бил в предварителен арест? Директно в затвора? А и за да се разведе тук, особено пък с 2 деца, трябва да са чакали 1 година и да са минали през помирителни събирания.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако е било миналата седмица, на фона на убийството на жената с аларма, не би ме учудило някой да се е престарал по бързата процедура.

За какви неща си говорите, бре хора?!
Къде се намира авторката на темата в крайна сметка?

# 20
  • Мнения: 307
 хайде на новата

# 21
  • Мнения: 93
 ooooh! Ако мъжът ти е бил на работа,може много лесно да се докаже,че не е бил в апартамента на бившата си по времето на подадения от алармата сигнал.Току-така не могат да го вкарат в затвора,само заради честната дума на някой си ooooh! Преди мен вече са го казали.

П.П. трябваше да измислиш по-добър сценарий.Никой не се върза

# 22
  • Мнения: 2 169
Действието би трябвало да се развива в Норвегия, ако наистина се пише от името на Линда, и въпросният съпруг по националност би трябвало да е кюрд  Hug

# 23
  • Мнения: 378
много е сладка newsm62,по темата:аз пък не разбрах защо трябва да стоиш цяла бременност сама и да раждаш сама нали само 3 месеца ще лежи сигурно ли е,че още 5 ще му дадът? newsm78

# 24
  • Мнения: 2 169
На мен ми е изключително съмнителна тази тема, тези съпрузи, но както и да е....а иначе DENIGALI специално за теб - "го осъдиха на 3 месеца затвор, като след тези 3 месеца, пак ще има дело и присъдата може да бъде удължена с още до 5 месеца"          Абе явно работата е сериозна, а авторката ни спести доста нещица...

# 25
  • Мнения: 1 455
Или авторката ни спестява доста неща,или е много наивна и си затваря очите..според мен по-вероятен е втория вариант.

# 26
  • на село
  • Мнения: 3 926
И сега, ако кажете за какво става въпрос, че първият пост изцяло липсва  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 062
Моля ви се момичета  Praynig, кажете за какво става въпрос, че ще се изям от любопитство. Някой набил някой, някой ще ражда във 5 -ти месец, я някой пратил детето си болно на училище. Ох, не мога вече ще се пръсна  Laughing. Разкажете ми не бъдете лоши.

# 28
  • Мнения: 4 668
Ще ти разкажа -  Laughing
Авторката живее с мъж , който има две деца от бившата си жена .
Бившата , обаче била к..ваи той се разделил с нея . Двете му деца са при него и новата жена / авторката /.
Бившата обаче исценирала пред полицията , че той я тормози , те и осигурили място в център за жени претърпели насилие и и дали някаква аларма , типична за там - да сигнализираш , ако те тормози насилника .
При едно от посещенията на децата при майка им , съпругът се обадил уж само да попита , къде са децата , а бевшата истерично крещяла , натискала алармата и го натопила пред ченгетата .
Те дошли , заключили го и го тикнали в затвора за 3 месеца . чака се обаче още пет да му дадат .
Това беше разказа в началото на темата .

Съмненията идват от това , че жената няма медецинско , той уж е света вода ненапита ... обаче , нито аларма се дава току - така , нито без доказателства някой може да те вкара в затвора ...  Thinking

# 29
Явно в този форум, за вас всичко е пързалка, няма значение, изтрих постовете. Само ще кажа че, съжалявам че писах тук, макар че бях предупредена от линда за това, че всеки втори се присмива и гледа на другия като  на .......
Няма значение вече, нито съм линда, нито мъжът ми е кюрд, или някакъв подобен, поляк е, за тези който толкова се интересуваха.
Много моля да спрете да пишете по темата, и нека модераторите да я изтрият ако може. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт