Заете ли за този нов метод за отслабване?

  • 2 040
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302
Пила съм Редукцията. За 10 дни свалих само 1 килограм (а бях 61). Вие преценете.

# 16
  • Мнения: 636
А колко си висока, каката? Наистина не вярвам как така при 400кал. не успявате да свалите Rolling Eyes Ти с коя диета свали излишните килограми?

# 17
  • Мнения: 959
А колко си висока, каката? Наистина не вярвам как така при 400кал. не успявате да свалите Rolling Eyes Ти с коя диета свали излишните килограми?
да и на мен ми е странно, колкото и организва да се запасява с 400 кал. трябва да се свали  newsm78

# 18
  • Мнения: 302
А колко си висока, каката? Наистина не вярвам как така при 400кал. не успявате да свалите Rolling Eyes Ти с коя диета свали излишните килограми?

1.60. Според мен е нормално да не се сваля от разни изкуствени неща на прах, които може да не са калорични, но при всички случаи не са "здравословни", както се опитват рекламите да ги изкарат...

# 19
  • Мнения: 959
и аз съм висока 1,60 и в момента съм 52 кг., но искам да сваля още 2 кг. но не става с нищо. Ех жалко в това ми беше надеждата  Rolling Eyes
Ям през деня плодове, но не прекалявам, а вечерта само салата и някакво месо на скара, лунувам също по 3 дни но и това не дава резултат Sad
Като видях този метод ми светнаха очичките и надеждата се появи, но вие бързо ме обезнадеждихте пак, но какво да се прави ще се търси други начини. Аз се отказвам от тези прахчета  Hug
Благодаря за отговорите и споделените резултати   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт