какво за подарък за рожден ден на 2 год. супер задоволено дете?

  • 27 746
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Дете на две годинки не осъзнава колко има и доколко е задоволено. И синът ми е презадоволен, но се радва на всичко ново. И не е необходимо да е скъпо или специално. Най-често най-простичките играчки предизвикват най-голям интерес. Една приятелка скоро му подари обикновени дървени кубчета с картинки. Умира за тях, а не са нищо музикално, изчанчено или скъпо.
Вземи й детска раничка или чантичка  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 849
Кое дете не се радва на играчка ?Добри съвети са ти дали по-горе .
Аз съм улеснена в това отношение ,ако много се чудя ,подарявам гифт карта и самото дете решава в магазина какво да си избере .

# 17
  • Мнения: 27 524
Аз съм улеснена в това отношение ,ако много се чудя ,подарявам гифт карта и самото дете решава в магазина какво да си избере .

Е, в БГ май го няма още това, за съжаление  Confused

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз не съм чувала тук за гифт карта. Но за малките деца най голямата веселба е да получат играчка. Момиченцата най много се радват на кукли.

# 19
  • Мнения: 6 206
Аз съм улеснена в това отношение ,ако много се чудя ,подарявам гифт карта и самото дете решава в магазина какво да си избере .

Е, в БГ май го няма още това, за съжаление  Confused
има го в почти всеки магазин по съвсем примитивен начин обаче
чукат касова бележка и я лепят на една визитка и после отива човекът с визитката и бележката и си избира неща за сумата
има и магазини с направени предварително гифт карти, но не са толкова често
аз съм го правила, като съм опаковала самата визитка с бележка  Crazy обемно и с много балони. Става много красиво
Когато правя подарък за дете, винаги слагам хелийни балони отгоре, повечето случаи и фолийни, като го види детето, още преди да го е разопоковало очичките му грейват

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 221



Когато правя подарък за дете, винаги слагам хелийни балони отгоре, повечето случаи и фолийни, като го види детето, още преди да го е разопоковало очичките му грейват
Дъщеря ми ги обожава. Любимите и балони за празниците. Наистина е ефектно.

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Аз бих се спряла на книга. Повечето деца обичат да им  четат книжки. Има толкова богат избор на книги и при това оформени невероятно.

# 22
  • Мнения: 3 367
Билети за представление/ театър/ шоу

Карта за посещение на зоологическа градина / друго подобно място

(това и книги са 2та подаръка к искам за децата ако ме попитат,играчките са отдавна забравени,но преживявания помнят много ; децата ни имат много неща от подаръци,аз не купувам от години, и разбирам за какво говори авторката,има момент на тотална липса на интерес и уважение към вещи когато са затрупани)

# 23
  • Мнения: 2 807

Книжки и мноооого балони  Grinning

# 24
  • Мнения: 118
Супер разглезено и презадоволено?
Карта за 'СПА' процедури ,за него и талон за консултация с психолог за родителите му.

# 25
  • Мнения: 473
благодаря на всички за съветите, въпреки че не очаквах някой толкова крайни мнения....

# 26
  • Мнения: 118
Извинявам се.
Мисля че,книжка ще е най -подходяща.

Общи условия

Активация на акаунт