каквато главата - такава и колата

  • 5 416
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Темата не е да си ги мерим.. по-скоро продължение на темата на Зефс. Искам да ви попитам какви са вашите впечатления за марките коли и  хората, които ги предпочитат, има ли връзка между темперамент/интелект и т.н. и предпочитана марка кола?
Знам, че ССФ много мрази обобщенията, но все пак си има анализи и изследвания (всеки голям дилър си ги има на разположение). Тук обаче питам за вашите впечатления.

Никой нищо не казва..ок, ще хвърля бомбата първа  Laughing
Опел - средна и малко под .. класа, хора без излишни претенции.
Японски коли -  интелигентни, хора прагматици.
Френски, италиански - нямам впечатления.
Мерцедес - свързвам го с турчоля и мангали, тук-там някой комплексар.
БМВ - крайна душевна бедност..
Ауди - от сорта на любителите на японките, + известна доза суета
Фолксваген - нещо около Перник ми се върти.. Laughing
Шведски коли - хора, ценящи стойностното и самите те - такива.

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 17:25 от минзухар

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Темата не е да си ги мерим..
Не, и със сигурност няма да се превърне точно в това Laughing
Аз карам Астън Мартин. Ники се вози в багажника, а за бебето сме приспособили столче на горния капак, с чадърче, да не му пече Flutter

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Вече 30мин. не мога да си пусна постинга. Интересът към темата е огромен

# 3
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Карам Ситроен Ксара. Голяма, семейна кола, комби. Има екстри, возията й ми харесва.Практична е за мен! Като цяло френските коли предлагат малко повече лукс, в сравнение с опел и форд, примерно.

# 4
  • Мнения: 851
Пежо, ура-ура! Много ги харесвам и възнамерявам на тая марка да си остана. Само модела ще сменям. Иначе харесвам и Ауди.

# 5
  • Мнения: 2 401
Вече 30мин. не мога да си пусна постинга. Интересът към темата е огромен

А какво всъщност искаше да постнеш?

Пак повтарям, не питам кой какво кара, вижте първия ми пост.
Ама явно трябва да променя заглавието.

# 6
  • Мнения: 1 731
Фиат -Марея.Семейна кола,издръжлива на багаж ,но на мен ми е голяма и изпитвам трудност при паркирането.Има си някакви "слепи зони" дето трябва да и свикнеш ,че да не ти правят впечатление.
Мечтата ми е Мерцедес-Смарт.
Heart Eyes Heart Eyes Party

# 7
  • Мнения: X
Това за японските ми се чини вярно,обаче човекът,за когото се сещам във емоционално-практичната му връзка с колата е най-малко прагматик. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 401
Темата не е да си ги мерим..
Не, и със сигурност няма да се превърне точно в това Laughing

Ох, права излезе .. Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 408
Минзухар, напълно съм съгласна с определенията ти. Само ще добавя за хората, които карат Мерцедес - моята представа е за възрастни и дебели господа с дебели портфейли. Форксваген - млади гъзарчета.

# 10
  • Мнения: 9 865
Имало такава зависимост... това световно ли е или местно за 'нашата' губерния?!

# 11
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Пежо винаги ми е било слабост и се радвам, че имаме такава.

Френска кола ... твърде разностранни асоциации могат да се направят за хората, които ги предпочитат.

Японска кола - здравина, перфектна возия. За практични хора със стил.

Немска кола - Мерцедес, БМВ ... класика, лукс. Опел, Форд - следностатистическо средство на 4 колела на предвиждане.

Италианска кола - нямам впечатления за марките. Единственото ми такова е от автосалоните, които обикаляхме, докато си търсихме семейно бу. В общи линии - италианците като шофьори са пълни мърлячи на n-та степен по отношение поддръжката на колата и салона.

Темата не е да си ги мерим.. по-скоро продължение на темата на Зефс. .....
... БМВ - крайна душевна бедност..

 newsm78


... о, дааа - Голф - класиката за гъзария. Особено, ако е тунингован здраво като луноход

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 13:20 от vesi_vas

# 12
  • Мнения: X
Имах един фен в кю-то  с ник: Ванко-голфа. Mr. Green
Този ник ме наведе на доста размисли относно отъждествяването на личността с колата. Аз лично никога не бих се кръстила buttinsky-ескорта, или -лансера,ама пък току виж се окаже,че ми ходи пусто. ooooh!

# 13
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Френските коли - за хора, които търсят лукс на поносими цени. Мерцедес и аз го свързвам с "чичко паричко"  Peace

# 14
  • Мнения: 575
Аз явно съм бедна душевно Laughing
Май само в България слагаме всички под общ знаменател. Например в Щатите да караш немска кола е класа.

# 15
  • Мнения: 27 524
БМВ - крайна душевна бедност..

Уау  Shocked Мерси много  Simple Smile
Имаме три BMW-та, третото последен модел. Не знех, че със съпруга ми сме душевно бедни  Wink Сега сериозно. Няма такова нещо. Всичко според мен опира първо до доходи и възможности и след това до вкус и лични предпочитания. А иначе и ти може да си права, да, но не е общовалидно все пак  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 550

БМВ - крайна душевна бедност..


О, разбира се, това е мнение на опитен наблюдател  Rolling Eyes

Едит: Съгласна съм с мнението на Блонди

# 17
  • Мнения: 2 401
Имало такава зависимост... това световно ли е или местно за 'нашата' губерния?!

За нашата, за нашата.. навън  е друго.

И другите, айде без да подскачате, моля ви се, просто си говорим. И аз карам кола, и аз няма да подрипна на някой ваш кодош  Wink

# 18
  • Мнения: X
аз познавам доста хора,които карат такива коли,каквито са успели да си купят,а не за каквито цял живот са мечтали. Мисля,че в БГ единствения признак,по който мога да групирам хората е на такива,които карат нови коли,  на такива,които карат втора употреба коли и на такива,които ползват градския транспорт и това няма да има особена връзка с характера им.

# 19
  • Мнения: 27 524
И другите, айде без да подскачате, моля ви се, просто си говорим.

Е, говорим си, не подскачаме, но кодошът ти е лишен от елегантност и финес  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 46 573
Не мога да направя такава връзка, сигурно, защото за 7 г. сменихме 3 коли и сме си все същите  Laughing

... В общи линии - италиянците като шофьори са пълни мърлячи на n-та степен по отношение поддръжката на колата и салона ...

Градски легенди  Laughing взехме си кола от Италия (немска е, но е карана там, от италиАнец). Невероятно поддържана, включително салона.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Обичам големи коли. Не обичам малки дамски коли  Stop Това как ще се изтълкува?

# 22
  • Мнения: X
Обичам големи коли. Не обичам малки дамски коли  Stop Това как ще се изтълкува?

Може би: ти си едно мъжко момиче Hug

# 23
  • Мнения: 9 865
Обичам големи коли. Не обичам малки дамски коли  Stop Това как ще се изтълкува?

Може би обичаш големи... (по Фройд).  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 677
Заменям богата душевност за BMW 6-та серия. Очаквам предложенията ви на ЛС.

# 25
  • Мнения: 27 524
Заменям богата душевност за BMW 6-та серия. Очаквам предложенията ви на ЛС.

 Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 2 768
Уау, като ви чета мненията за японските коли, чак не искам да сляза от нея  Mr. Green

Ама ще се кача скоро на Волво, за него нещо да кажете?

# 27
  • Мнения: 14 654
Преди години много пътувах на автостоп и се опитвах да установя зависимост между човека и колата му, но така и не намерих такава. Най-много са ни качвали такива с опели, след тях - тези с мерцедеси. А тези с фордове най-рядко спират.

# 28
  • Мнения: 2 401
Уау, като ви чета мненията за японските коли, чак не искам да сляза от нея  Mr. Green

Ама ще се кача скоро на Волво, за него нещо да кажете?

Ох как можах да пропусна любимата си марка.. ooooh!
Волво и Сааб - суперлативи и за колите и за собствениците им.  smile3521

# 29
  • Мнения: 2 768
Ги'ми файф!  Grinning

# 30
  • Мнения: 27 524
Волво и Сааб - суперлативи и за колите и за собствениците им.  smile3521

Един от най-големите простаци и пияници, които познавам кара и сменя само Волво  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз явно съм се извисила духовно през годините защото не съм карала БМВ от 93-94 год.

Обичам големи коли. Не обичам малки дамски коли  Stop Това как ще се изтълкува?
Може би обичаш големи... (по Фройд).  Twisted Evil

Или имам големи.../незнам обаче по кой/.

# 32
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Градски легенди  Laughing взехме си кола от Италия (немска е, но е карана там, от италиАнец). Невероятно поддържана, включително салона.

Поправям се - тъпа грешка. "А"
Колкото до произхода на колата - нашата е французойка, но карана в Италия. Също противно на тази градска легенда беше в доста добро състояние, с перфектно попълвана книжка за поддръжката по отношение на масла, ремъци. Изключение на фона на видяното в салоните.

Свързвам не марката, а вида на колата с определени типове хора. Гъзари, семейни ...

# 33
  • Мнения: 677
Волво=дърво. Не се излагайте.
Блонди, не си ли чела правилата?!


Цитат
Ако имаш две BMW-та, дай едното на Тони Сопрано.

# 34
  • Мнения: 6 999
Нямам особени наблюдения.

Джипове - разни семейни тежкари
Спортни -  разни несемейни тежкари  Mr. Green

Според мъжа ми, каращите голфове са някакви диваци.

От както се заглеждам по коли, съм искала все Киа. Също държах на кола комби, 4 врати и с достатъчно място, за да се побират бебешки кошчета и подобни отзад. В бъдеще време мислех, един вид. Sunglasses
Когато тръгнахме да купуваме, прагматичността надделя - искахме някоя, с която бащите ни имат опит. Щяхме да се избием дали да е Сузуки Балено или ФВ Пасат. Тъкмо се прежалих за Сузуки и ни предложиха Киа комби, широка и голяма. Изпаднах в екстаз, когато я видях, и някакси набързо му обърнах упоритостта на водача в семейството. И сега си имаме точната семейна кола, за която съм си мечтала
.

# 35
  • Мнения: 2 401
Волво и Сааб - суперлативи и за колите и за собствениците им.  smile3521

Един от най-големите простаци и пияници, които познавам кара и сменя само Волво  Laughing

Ами попаднал е по някаква причина човека на тази марка (може и да е бил фиркан), обаче към нея има пристрастяване и няма измъкване.

# 36
  • Мнения: 27 524
Блонди, не си ли чела правилата?!

Цитат
Ако имаш две BMW-та, дай едното на Тони Сопрано.

Не съм, не съм  Crossing Arms
Ела си избери  Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 1 893
Винаги съм свързвала Мерцедес с класа, но това май не се отнася за България. Тук сме като полигон на Мерцедес... newsm78 newsm78

# 38
  • Мнения: 154
Дом и душевност - ок, наистина домът отразява личността, ама за колата не съм съгласна. А тия, които нямат моторно возило, а се предвижват с коУЕУо?  Съседът кара Мерцедес. Нямам впечатление да е комплексар, най-нормален човек с добри финансови възможности, даже може да се каже, че е интересен. Ние имаме Опел - стар и поиздишащ, ама искаме джип УАЗ. Да, може би понякога изборът на кола да е показност или екстравагантност, но не бих поставяла притежателите на Пежо например под един общ знаменател.  Naughty

# 39
  • Мнения: 677
Куха тема. Включвам се, защото аз разбирам от коли, за разлика от вас, хохо.
Но ми прилича на - блондинките са тъпи, циганите крадливи, курортите скъпи и други алабалистики.
По-скоро би могло да се съди, по това кой каква кола би искал да има, ако можеше.
Щото Мерцедес има за 1000 и за 1000000 лева.

# 40
  • Мнения: 2 401

..и ти понечи да я изпълниш със съдържание, ама пак Тц..

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз си падап по ретро коли. Ето например мини купър за мен си е чисто трабантче. Кой квото ще да ми говори

# 42
  • Мнения: 10 758
Не ми се четат 3 страници...аз обичам голееееми коли...и карам такава.

Включвам се, защото аз разбирам от коли, за разлика от вас, хохо.

хохохо Sunglasses

# 43
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Според мъжа ми, каращите голфове са някакви диваци.

О, много благодаря:)

Имаме три.
Сигурно сме ГОЛЕМИ диваци, простаци и каквото кажете там още:)
Сладка тема, която ще всърши доста зле, като че ли.

# 44
  • Мнения: 6 999
Леле, Реза  Mr. Green
Поне не сте с пернишка регистрация, те стоели най-високо в дивото. Т.е. най-некултивирани били. Laughing

# 45
  • Мнения: 3 164
минзухарке, за рашън колите какви са ти наблюденията Mr. Green

# 46
  • Мнения: 14 502


Шведски коли - хора, ценящи стойностното и самите те - такива.


минзухар благодаря за поредния комплимент.
волво Wink

а сега сериозно - доста точни ми изглеждат наблюденията ти. Peace

# 47
  • Мнения: 3 423
... о, дааа - Голф - класиката за гъзария. Особено, ако е тунингован здраво като луноход

Голф и гъзария... Шегуваш се, нали.

При нас всички таксита са мерцедеси.

А какво ще кажете за хората с Лексус?
Само тях, горките, ги пожалихте.

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 14:57 от Liska

# 48
  • Мнения: 307
От Опел до Опел има разлика,също така и от Мерцедес до Мерцедес. Едно е да караш Пежо от 89 г., друго е от 2008 г.- това зависи най-вече от финансите. Връзка между марката и човека мога да направя по скоро по външни характеристики. Ако двама души с еднакви възможности - единият е предпочел Mercedes SLK Cabrio , а другия джип Mercedes G - Classe тогава първата асоциация, която ще направя ще е тази :

Джипове - разни семейни тежкари
Спортни -  разни несемейни тежкари  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 836
Още един комплимент от мен  Wink


Ако някой ми се пъне необмислено на пътя, то със сигурност е с Голф.

Ние сме на японски - толкоз можем засега.
Но, един ден ще карам Макларън.

# 50
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Голф и гъзария... Шегуваш се, нали.

Казвам го с цялата ирония в душата си, която успявам да изкарам на бял свят. Всичките пишман гъзари, които познавам, карат Голф - Аполо 3-4 и т.н.

# 51
  • Мнения: 3 423
Mercedes SLK Cabrio
Джипове - разни семейни тежкари
Спортни -  разни несемейни тежкари  Mr. Green

SLK се кара предимно от жени, бе.

А, всъщност, направило ми е впечатление, че
повече жени карат Рено, отколкото Пежо.

# 52
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ако някой ми се пъне необмислено на пътя, то със сигурност е с Голф.

О, да.
Обезателно.

Всички маршрутки и таксита са голфове.

# 53
  • Мнения: 836
...
Всички маршрутки и таксита са голфове.

И градския транспорт ли ще включваме в проучването?
Аз съм за автобус номер 84.

# 54
  • Мнения: 3 423
Голфът е обикновена малка градска
количка, да си караш детето до яслата,
да врътнеш до магазина за краставици
и ако ти я чопнат, да не те е много яд.
За какво пънене по пътя става дума.
По улиците софийски се пънат предимно
лайнари с лесно запомнящи се номера,
крехки пикли на джипоподобни возила,
и бъркащи си в носовете мусколяги в кабрио.
Изключвам обгорелите от слънцето порове,
каращи нещо-си, дооправяно у наш сервиз.

# 55
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
По улиците софийски, който и да се пъне в крайна сметка пада в дупка.
И тогава има значение колко точно му е трошлива колата.

Не мога да си представя да имам кола, която ако потроша ще трябва да спестявам месеци наред или да тегля заем, за да поправя.
За мен колата е вещ, не знак за социално или психологично състояние на човека.

В този ред на мисли, не бих правила категоризации по този признак.

Иначе, ако ще се шегуваме, най-забавни са ми хората с напълно безсмислените си селски коли в града.
Имам предвид джиповете.
Това са коли за неравен терен - извънградски.

# 56
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз не можах да се самоопределя. С еднакво удоволствие карах дъртофелника Опел - надеждна и евтина за подръжка кола. След Опела - Ситроен - нежен като балерина. Сега карам Ровър. В него все още съм влюбена, та не му намирам дефекти.
Не мога да кажа коя харесвам най-много. Може би с всяка следваща кола се променям?

Съгласявам се с Реза.

# 57
  • Мнения: 10 758


Иначе, ако ще се шегуваме, най-забавни са ми хората с напълно безсмислените си селски коли в града.
Имам предвид джиповете.
Това са коли за неравен терен - извънградски.
Crossing Arms

# 58
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бомбе, ти си имаш оправдание.
Всички знаем, че живееш на село:))))
 Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 10 758
Бомбе, ти си имаш оправдание.
Всички знаем, че живееш на село:))))
 Heart Eyes
а, така става Flutter Heart Eyes
особено сега, когато затвориха околовръстното и минавам през "офроуд" терена Crazy

# 60
  • Мнения: 3 423
Имам предвид джиповете.
Това са коли за неравен терен - извънградски.

Че той и градският терен е неравен.
Значи са си на мястото джиповете.

# 61
  • Мнения: 2 161
Добър ден Simple Smile
Оказа се,че аз съм чисто и просто турчоля и мангалка.Благодаря,засега ме устройва идеално.

# 62
  • Мнения: 836
Reza, къде го видя тоз равен градски терен у наше селУ?

Хич не са безсмислени джиповете, има си централни улици, по-екстремни и от офроуд.  Laughing


пп. Ех, Лиска е по-бърза в писането.

# 63
  • Мнения: 10 758
Имам предвид джиповете.
Това са коли за неравен терен - извънградски.

Че той и градският терен е неравен.
Значи са си на мястото джиповете.
Говориш само за София, нали?

# 64
  • Мнения: 3 423
Оказа се,че аз съм чисто и просто турчоля и мангалка.

Или таксиджия в Германия.

Да, Бомбич, при нас няма толкова
джипове на глава от населението.

# 65
  • Мнения: 3 576
Че той и градският терен е неравен.
Значи са си на мястото джиповете.
Напълно съм съгласна!

Не мога да определя тип човек според марка кола, въпрос на възможности и класа е.
Който има възможности си купува Мерцедес, Порше, Ферари, яхти...

# 66
  • Мнения: 2 309
Не си мислех,че профила ми е на бездушна циганка Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 1 058
Не мисля, че има връзка между кола и типа човек. Всичко е въпрос на възможности.  Аз карам една и съща марка от години, защото съм и фен.

# 68
здравеите карал сьм през годините различни марки има нещо вярно в това марка -човек неискам да се обиждате минал сьм над1500 000км наи опасни са шофьорите с голф регистрация тх   и   ст опасни са и малките спортни коли регистрация со -село

# 69
  • Мнения: 750
Аз съм "за" мнението , че си купуваме каквото можем да си позволим, не е задължително това да е мечтата ни. Карам Rover, в коя ли категория ще попадна  newsm78

# 70
когато колите са стари цените се изравняват заедно с вьзможностите но стила на каране предролага и марката

# 71
темата е наистина неизчерпаема можем да си даваме примери с дни това няма да промени мисленето ни важното е да караме с мисал и да предвиждаме мислено какво да очакваме от колегите на пьтя

# 72
  • Мнения: 830
така мечтата ми- е ферари,червено Twisted Evil
реално погледнато  и като стъпя на земята-искам тойота
купихме си -рено меган Mr. Green

който ми каже къв човек съм... ще му дам 20лв Hug

# 73
  • Мнения: 3 447
Не сън шофьор и никога няма да бъда, така че ще се изкажа съвсем блондински: обичам да се возя в просторни коли, с големи багажници, с елегантна линия, достатъчно борбени и здрави, за да карат офроуд, ако се наложи. Приликата със себе си я виждам в големия багажник Grinning

# 74
  • Мнения: 662
По улиците софийски, който и да се пъне в крайна сметка пада в дупка.
И тогава има значение колко точно му е трошлива колата.

Не мога да си представя да имам кола, която ако потроша ще трябва да спестявам месеци наред или да тегля заем, за да поправя.
За мен колата е вещ, не знак за социално или психологично състояние на човека.

В този ред на мисли, не бих правила категоризации по този признак.

Иначе, ако ще се шегуваме, най-забавни са ми хората с напълно безсмислените си селски коли в града.
Имам предвид джиповете.
Това са коли за неравен терен - извънградски.

Не е така, има и "градски" джипове-тоест абсолютно непригодими за неравен терен. Почти всяка марка коли има по един такъв модел "шосеен" джип. Иначе темата ми наподобява на: "приличат ли стопаните на кучетата си?" Joy. Може би има някаква логика да е така, защото семеен човек няма да си купи двуместна "гъзарийка" Wink, в която няма място за нищо, дори за невероятната му гъзария  Sunglasses. Или човек, за който колата е средство, с което си изкарва парите няма да се метне на спортна кола. Колкото до шофьорите с голф, колкото и преди да ми се струваше глупаво, май са най-големите камикадзета и селски гъзари Rolling Eyes. Всеки ден съм в кола и редовно ни засичат или с мръсна газ изпреварват точно такива екземпляри. Класиката си е голф с пернишка или врачанска регистрация  Laughing.

# 75
  • Мнения: 152
...ноу сте зуе!  Crazy
ЛИСКЕ, къф "лексус" ма...то си е "тойота"! Mr. Green И теб тъ пере сачмата , ама дай да си придаваме важност със знания , а?!  Whistling

# 76
  • Мнения: 301
Може би има някаква логика да е така, защото семеен човек няма да си купи двуместна "гъзарийка" Wink, в която няма място за нищо, дори за невероятната му гъзария  Sunglasses. Или човек, за който колата е средство, с което си изкарва парите няма да се метне на спортна кола.

аз съм несемейна значи newsm78 ще кажа на мЪжо, че 4 години брак са невалидни, щото колата ми е спортна Mr. Green

Точно пък по колата да определяш човек за мен е меко казано смешно. Карахме и микробус с мъжо - Пежо, и баничарка -Рено. Сега караме Хонди - аз акорд купе (спортна, както казвате, двувратка) той - акорд (семеен ooooh!). Багажа и в двете се събира, и даже и детето успява да се повози в моята  hahaha hahaha hahaha Имали сме и Форд и Фиат. Какъв тип съм щом карам и спортната и семейната  newsm78. Сигурно съм наполовина американка защото колите ни са правени за Америка  hahaha hahaha

# 77
  • Мнения: 662
Може би има някаква логика да е така, защото семеен човек няма да си купи двуместна "гъзарийка" Wink, в която няма място за нищо, дори за невероятната му гъзария  Sunglasses. Или човек, за който колата е средство, с което си изкарва парите няма да се метне на спортна кола.

аз съм несемейна значи newsm78 ще кажа на мЪжо, че 4 години брак са невалидни, щото колата ми е спортна Mr. Green

Точно пък по колата да определяш човек за мен е меко казано смешно. Карахме и микробус с мъжо - Пежо, и баничарка -Рено. Сега караме Хонди - аз акорд купе (спортна, както казвате, двувратка) той - акорд (семеен ooooh!). Багажа и в двете се събира, и даже и детето успява да се повози в моята  hahaha hahaha hahaha Имали сме и Форд и Фиат. Какъв тип съм щом карам и спортната и семейната  newsm78. Сигурно съм наполовина американка защото колите ни са правени за Америка  hahaha hahaha



Да, но имате и втора кола  Wink. Не си представям едно например четиричленно семейство да си купува първа кола и да предпочете спортната пред "семейната"  Rolling Eyes.

# 78
  • Мнения: 1 150
Волво и Сааб - суперлативи и за колите и за собствениците им.  smile3521

Един от най-големите простаци и пияници, които познавам кара и сменя само Волво  Laughing

Карам Волво, алкохол не пия, изпростявам поне веднъж месечно за да "избия" напрежението - явно не се вписвам в профила на Волво фена  Tired
Ще търся голф 2 с пернишки тунинг, дано ме приеме братството  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 152
Не си представям едно например четиричленно семейство да си купува първа кола и да предпочете спортната пред "семейната"  Rolling Eyes.
Моята е по-скоро спортна... с три врати,а сме 4 членно семейство... е, представи си сега!
На всичкото от горе...се разделих с Пасат, за да вземем тази  Peace

# 80
  • Мнения: 662
Не си представям едно например четиричленно семейство да си купува първа кола и да предпочете спортната пред "семейната"  Rolling Eyes.
Моята е по-скоро спортна... с три врати,а сме 4 членно семейство... е, представи си сега!

Ккаво значи "по-скоро спортна"?  Wink Не съм казала, че няма да се съберат и 6 човека в "спортна" кола, с малко повече усилие. Но нали идеята е не да се пътува един върху друг, а удобството за децата например Thinking. А колкото до желанието и аз мисля да си купя Ауди ТТ, но просто ще сме голяма картинка наблъскани като риби в консерва  Laughing.

# 81
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Колкото до шофьорите с голф, колкото и преди да ми се струваше глупаво, май са най-големите камикадзета и селски гъзари Rolling Eyes.

Как мило ме нарече само:)
Много нежна тема, наистина.

И умна.

# 82
  • Мнения: 3 423
ЛИСКЕ, къф "лексус" ма...то си е "тойота"! Mr. Green И теб тъ пере сачмата , ама дай да си придаваме важност със знания , а?!  Whistling
Така ли, пиле, ами като говорим за мерцедеси,
значи визираме смартчетата, така ли излиза?

# 83
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Обичам големи коли. Не обичам малки дамски коли  Stop Това как ще се изтълкува?


Малка ти е пишката и аз съм като теб  Wink

За Фолксвагена не съм съгласна- Пасат е един чудесен избор за уравновесени, практични и семейни хора.
Ситроени- карат ги хора мазохисти.  Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 662
Колкото до шофьорите с голф, колкото и преди да ми се струваше глупаво, май са най-големите камикадзета и селски гъзари Rolling Eyes.

Как мило ме нарече само:)
Много нежна тема, наистина.

И умна.

Сори, за което  Embarassed.Разбира се, че има и изключения. Но масово голфовете се управляват от надъхани младежи, най-често и подпийнали, със самочувствието, че Шумахер е никой пред тях  ooooh!.

# 85
  • Мнения: 152
Не си представям едно например четиричленно семейство да си купува първа кола и да предпочете спортната пред "семейната"  Rolling Eyes.
Моята е по-скоро спортна... с три врати,а сме 4 членно семейство... е, представи си сега!

Ккаво значи "по-скоро спортна"?  Wink Не съм казала, че няма да се съберат и 6 човека в "спортна" кола, с малко повече усилие. Но нали идеята е не да се пътува един върху друг, а удобството за децата например Thinking. А колкото до желанието и аз мисля да си купя Ауди ТТ, но просто ще сме голяма картинка наблъскани като риби в консерва  Laughing.
ще ти направя снимка от вътре...специално за теб...
е, водих цялото домочадие в Каварна на Меноар... има си бебешко столче...а баткото си дремна по пътя към къщи!
За мен е абсурдно да се твърди, че малката кола е неудобна...е, за секс сигурно, но иначе... то секса в кола все си е неудобен...пък ако ще и в ЛИНКЪЛН да си...
Недостатъкът е, че не мога да събера целия гардероб вътре, но аз и без това твърдя, че съм практичен човек...и не бих тръгнал за някъде с 18 куфара дрехи!

# 86
  • Мнения: 152
ЛИСКЕ, къф "лексус" ма...то си е "тойота"! Mr. Green И теб тъ пере сачмата , ама дай да си придаваме важност със знания , а?!  Whistling
Така ли, пиле, ами като говорим за мерцедеси,
значи визираме смартчетата, така ли излиза?

Не си далеч от истината миличка!  Hug
... най-хубавата кола е новата кола...и евентуално служебната!  Crazy
Всичко друго е ..ташак!  Mr. Green
За къф манталитет ми пишат тука - ей това не разбирам!
Пък и кат глеам кви спецове все... неа спирка ей!  Crazy

# 87
  • Мнения: 606
БМВ - крайна душевна бедност..
Ей! Гадино. Ще ти кажа аз душевна бедност. Завистта край няма!  Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 662
Не си представям едно например четиричленно семейство да си купува първа кола и да предпочете спортната пред "семейната"  Rolling Eyes.
Моята е по-скоро спортна... с три врати,а сме 4 членно семейство... е, представи си сега!

Ккаво значи "по-скоро спортна"?  Wink Не съм казала, че няма да се съберат и 6 човека в "спортна" кола, с малко повече усилие. Но нали идеята е не да се пътува един върху друг, а удобството за децата например Thinking. А колкото до желанието и аз мисля да си купя Ауди ТТ, но просто ще сме голяма картинка наблъскани като риби в консерва  Laughing.
ще ти направя снимка от вътре...специално за теб...
е, водих цялото домочадие в Каварна на Меноар... има си бебешко столче...а баткото си дремна по пътя към къщи!
За мен е абсурдно да се твърди, че малката кола е неудобна...е, за секс сигурно, но иначе... то секса в кола все си е неудобен...пък ако ще и в ЛИНКЪЛН да си...
Недостатъкът е, че не мога да събера целия гардероб вътре, но аз и без това твърдя, че съм практичен човек...и не бих тръгнал за някъде с 18 куфара дрехи!

Може, всеки си знае най-добре за себе си  Peace. Просто говоря от личен опит-миналата година имахме форд ескорт комби. Когато си стегнахме багажа се оказа, че сме претъпкани като циганска лада  Embarassed. А дори беба още не беше родена. Мисълта ми беше, че масово женените предпочитат т.нар. "семейни коли" заради пространството, което предлагат. Ние например, в момента имаме ауди B4, не е от най-малките коли, но вече въобще не ни устройва. Като тръгнем на път с бебока става мазало в багажника и на задните седалки.

# 89
  • Мнения: 6 155
Който има възможности си купува Мерцедес, Порше, Ферари, яхти...
...а, който няма - завижда и ръси тъпи обобщения по форумите... Whistling

Права е Реза - много хубава тема...показателна...много интелект лъха от нея... Mr. Green

# 90
  • Мнения: 2 401
БМВ - крайна душевна бедност..
Ей! Гадино. Ще ти кажа аз душевна бедност. Завистта край няма!  Crossing Arms

Eйййй писнахте ми вие с беембетата  Laughing Кажете какво да напиша срешу БМВ и ще се редактирам - мир да има.

П.п. Биби, що не си ...

# 91
  • Мнения: 152
Който има възможности си купува Мерцедес, Порше, Ферари, яхти...
...а, който няма - завижда и ръси тъпи обобщения по форумите... Whistling
И двете явно сте  спецове..големи! 'що търсите да се ядете с хората само не разбирам?! И да имам парите - няма да си взема никога "мерцедес"...нито "БМВ"... и "Ауди" никога няма да си взема...
Ще си купя "ягуар"...това е кола със стил! ...и яхта няма да си купя..,'щото това е поредната снобария, ама на русите кукли им прави впечатление. Ако искам да еба някоя - ще си наема за седмица яхта...ама от къф зор да я държа да гние през по-голямата част от годината? Аааааааа, сетих се... - за да покажа на всички колко много кинти имам...

п.п.- невероятно впечатлен съм...уникално!  Mr. Green

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 18:05 от Фиатаджия

# 92
  • Мнения: 1 150

И да си ... и да не си ...
Все тая, кашлица и прочие ...  не могат да се скрият Stop

# 93
  • Мнения: 6 155
След теб ... Flutter

# 94
  • Мнения: 6 155

Ще си купя "ягуар"...това е кола със стил! ...
Ти пък какво подскачаш?  Mr. Green Не прочетох да си правил псевдопсихологически обобщения, че да се засягаш. Ама може и да не съм дочела...сега ще върна да видя Laughing

Иначе, ягуара е добър избор  Wink

# 95
Караме Рено Laguna-последен модел.За мъжът ми няма по-хубави коли от френските,особено ,ако са Рено.Колата никак не е лоша,голяма,меко вози,сравнително евтина подръжка.АЗ съм фенка н Volvo-но мъжът ми не дава дума да се издума за друга марка(абсолютен сектант в това отношение) Laughing

# 96
  • Мнения: 275
Карам Запорожец. Какво ли е в главата ми? Thinking

п.п. Като че ли това е поредната комплексарка тема.

# 97
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
За да не ви развалям впечатлението за голфаджиите, ще взема да заключа тази тема:)

Общи условия

Активация на акаунт