Да се смееш ли да плачеш ли?!

  • 2 536
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 719
Ама това е направо ужасно.... ooooh!
Съвсем ще ни откажат от нашето моренце тея хора Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 294
Е сега една колежка в работата ми каза, че се било разбрало, че всичко е изценирано?! Англичаните били излъгали, за да не плащат престоя си там?!?!? Момчето от двойката, която посочили, че се натискали даже не било на работа тогава..Хм..Някой да е чул нещо? Защото мен малко ме съмнява да са излъгали, но знае ли човек-хора всякакви. newsm78

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И на мен ми е трудно да го повярвам... Не само персоналът правил секс в стаята им, но и се натровили и храната била ужасна и какво беше още там. Приемам да е станало едно от всичките неща и после да са доукрасявали. А дали са стояли до края на почивката или са си тръгнали преждевременно? Wink

# 18
  • Мнения: 13 512
Има толкова много места за правене на секс- точно до тяхната стая ще опрат. А за натравянето- имаше вирусна епидемия  във Варна , мало и голямо беше натръшкано с разстройство и повръщане.  И за мен това са нагласени работи.

# 19
  • София
  • Мнения: 11 116
това за сексенето и аз го четох, но ми е трудно да го повярвам.

Не е толкова невероятно, попадала съм на гол мъж в банята НИ (бях на около 14- 15г.) на семейна почивка с нашите ...  Wink

# 20
  • Мнения: 294
Има толкова много места за правене на секс- точно до тяхната стая ще опрат. А за натравянето- имаше вирусна епидемия  във Варна , мало и голямо беше натръшкано с разстройство и повръщане.  И за мен това са нагласени работи.


Ние в началото на месеца бяхме във Варна и мъж ми ден-два беше на тръни от тоя вирус. Мен не ме пипна  Mr. Green
П.П.Варна - страшен град! Фен съм вече!

# 21
  • София, България
  • Мнения: 5 597
http://dnes.dir.bg/2008/07/17/news3203834.html

Ето последните клюки по случая  newsm78
Ако това, което намекват в статията, че всичко е инсценирано заради връщането на пари... тежко и горко на бг хотелиерите с хубавите им платежоспособни чужденци хахаха
Хак да им е!

Като се поразмислих...защо да не е инсценирано? Англичаните дошли, налетували се в аборигенската страна, пък и парите ще им върнат. Екстра.

# 22
  • Мнения: 294
Убеждавам се все повече и повече, че е исценирано.. #Cussing out

# 23
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Хм, ами възможно е да  е инсценирано, но не ми се вярва. А пък този вирус с повръщането и разстройството си е запазена марка на нашето море. Как пък един път не съм го хванала на море в друга държава, а на нашето Черноморие задължително цялото семейство се разболяваме. Даже и в Африка съм била на море и такова нещо не ми се е случвало. А нашите хотелиери да свикват с подобни оплаквания, дали исценирани или не, защото продуктът, който предлагат скоро няма даже и най-бедните туристи да го искат.

Общи условия

Активация на акаунт