Пърхут :(

  • 2 770
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 231
И моя приятел беше така с пърхута и само шампоана на Vishy го оттърва нацяло Peace

# 16
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
По принцип на Виши са му доста активни съставките и действа при всички случаи, но аз си взех медицински. Аптекарката ми обясни че са съжаление проблема пърхут не може да се острани веднъж завинаги, когато се лекува изчезва, но след известно време пак се появява, така че аз си взимам на всеки 3 месеца за съжаление медицински шампоан, през останалото време ползвам някакъв козметичен пак против пърхут, но те не са ефективни. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 177
Пробвала съм всички споменати дотук ефекта е временен, но преди три месеца случайно разбрах за шампоана на Виши против пърхут, има за сух скалп и за мазен. Да ви кажа с него се оправих, в момента го ползвам веднъж на две седмици профилактично , а от години бях с пърхут даже някакви маски със сяра съм си правила, стрити низорали в шампоан абе всичко.
Но сега мисля, че шампоана на Виши ме спаси. Но всичко е индивидуално...
Бих го препоръчала на всеки, който е опитвал всичко друго, има си упътване за употребата му, държи се на главата 2-3 минути.
Може ли да пишеш точно как се казва и колко струва приблизително. Аз съм тежък случай-всичко съм пробвала, няма отърване.

# 18
  • Мнения: 84
аз лично се отървах от моя пърхот като ползвам RENE FURTERE шампоан имат и маска за косата на KARITE, взех си и двата продукта и отделно шампоана който е за честа употреба ,гарантирам за тях много са добри но са скъпички нещата им,всичко ми излезе около70 лв. но ми писна да купувам шампоани които после ги хварлям ....абе ефтиното излизало скъпо .... убедих се !!!Има ги само в аптеките,аз лично си ги взех от Марешки там са най -ефтени УСПЕХ.....!!!!

# 19
Здравейте момичета, използвала съм настойка от билката чемирика, направиха ми я в аптека във Варна, след като ми беше предписана от дерматолог за упорит пърхут. Моя съвет е да се консултирате с дерматолог. Поздрави!

# 20
  • Мнения: 247
Какво за него?Има си и почитатели hahaha hahaha hahaha
http://www.vbox7.com/play:0d803d96

# 21
  • Мнения: 247

[/quote]
Може ли да пишеш точно как се казва и колко струва приблизително. Аз съм тежък случай-всичко съм пробвала, няма отърване.
[/quote]
Този е безплатен, а човекът е още по-тежък случай!

Общи условия

Активация на акаунт