Близнаците на Джей Ло не носят една и съща дреха 2 пъти

  • 3 719
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
като си представя кадри с разни деца из Индия, Африка (че и България), облечени в дрипи, или просто голи...
дано поне се занимава с благотворителност, както Анджелина.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 430
Има жената пари купува  Mr. GreenВъпреки,че ми изглежда живо прахосничество това нейното,дрехи за по 1000$ Money

# 17
  • Мнения: 160
жената има 10 000 закачалки за дрехи все пак нали трябва да ги оползотвори  Wink

http://www.femalefirst.co.uk/celebrity/Jennifer+Lopez-152.html

# 18
  • Мнения: 27 524
Ово е стандарт. Дай Боже всекиму!

Абсолютно  Peace

# 19
  • Мнения: 764
Твърде глупаво е, дори и да си милионер.....

# 20
  • Мнения: 669
Не, не е стандарт, глупост и коплексарщина е. Според мен!

# 21
  • София
  • Мнения: 7 191
Сигурно е стандарт.
Ама ми се струва малко неудобно честно казано. Особено за домашните дрешки.
Всеки път да се чудиш дали ти е удобно да сложиш дрешката на малчото...
Но пък сигурно не си ги облича тя децата, да му мислят бавачките.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Иии, чудо голямо, и ние вкъщи сме така   Flutter Да ви кажа, доста се озорвам докато намеря бебешко боди за хилядарка, но мъж ми не дава да се издума да обличам децата в евтинии  Naughty

# 23
  • Мнения: 4 753

Цитат
...а тя разрешавала на малките да носят една и съща дреха само веднъж.

Бахти па тая...  Sick  Тия малките кога се родиха, кога започнаха да се обличат сами... пък тя не им "разрешава" да носят повече от веднъж една и съща дреха... Сигурно им тегли ританките от ръцете като почнат да се обличат...  Mr. Green

# 24
  • Мнения: X
Аз ако някога си навия на масрафа до там,че да не обличам една дреха повече от веднъж, пък и да го афиширам пред медиите, след това не бих опявала,че видиш ли съм дала хиляда евро за ританки и сега няма как да ги пробутам в аукциона.

# 25
Много важно GrinningТо бива ,бива звездомания,ма чак пък толкова....Понякога хората се забравят,че чак са смешни Naughty

# 26
  • Мнения: 14 133
Много важно GrinningТо бива ,бива звездомания,ма чак пък толкова....Понякога хората се забравят,че чак са смешни Naughty

Правилно, някои хора от шоубизнеса съвсем се самозабравиха.  ooooh!

# 27
  • Мнения: 592

Бахти па тая...  Sick  Тия малките кога се родиха, кога започнаха да се обличат сами... пък тя не им "разрешава" да носят повече от веднъж една и съща дреха... Сигурно им тегли ританките от ръцете като почнат да се обличат...  Mr. Green


Joy Joy Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 2 229
Аз ако някога си навия на масрафа до там,че да не обличам една дреха повече от веднъж, пък и да го афиширам пред медиите...

Аз не видях къде ТЯ го е афиширала, медиите се бутат и между мръсните пелени на бебетата просто...

# 29
  • Мнения: 3 034
на мен написаното (доста нескопосано) изречение "тя ги е дала на аукцион" ми звучи като дрехи дадени да се продават на търг, а такива търгове са най-често с благотворителна цел.

Общи условия

Активация на акаунт