Конкурс за красиво дете!!

  • 14 278
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Аз съм виждала наистина красиви деца.Само преди седмица видях едно изключително красиво 8 месечно момиченце.Беше като звездичка.А съм виждала и грозни деца,колкото и грубо да звучи.

Никак не ми звучи грубо на мен. Има красиви, има и грозни деца, толкова.
Относно конкурсите- като бебе дъщеря ми се е появявала в 2-3 списания. После ми секна меракът да я показвам наоколо  Mr. Green Сега се радвам на одобрителните погледи и размисли у съвсем случайни хора, които явно я намират за чаровна и красива, знам ли...

# 46
  • Мнения: 12
Не зная за такива конкурси, но и не ме интересуват. Още повече, ако детето е още в бебешка възраст.

Не мисля за добро децата от ранна възраст да участват в конкурси за красота. Неразумно ми се струва от страна на майките. В един момент има опасност детето да се възприема за красиво/грозно единствено в зависимост от представянето си и оценката на външни хора. Ако някоя майка толкова иска конкурси за красота, да вземе да си праща тя снимките, а не да тормози детето.

и аз мисля така!

# 47
  • Мнения: 2 755
Пълно безумие са тези конкурси за най-красиво дете. Но, нали трябва да се задоволят болните родителски амбиции.  Crazy
Виждала съм красиви деца, които се превръщат в грозни възрастни, както и обратният вариант - грозното патенце се превръща в лебед.

# 48
  • Мнения: 27 524
да се задоволят болните родителски амбиции.  Crazy

Е, болни е силна дума. Всяка майка би се гордяла детенцето й да бъде оценено като красиво, да е на корица на списание и да му го запази след години като скъп спомен. Това не е толкова лошо  Blush

# 49
  • Мнения: 5 940
Не бих изпратила снимка на сина ми, искам той да си избере състезанията, в които ще участва. Бабите обаче са на друго мнение, вече се мъдрят снимки тук там.
Има красиви и грозни хора, така е и при децата. Няма какво да се лъжем. Макар красивото уж да е субективно... Просто някои деца се харесват на много повече хора от други. И родителите са доволни от прекрасното творение, неповторима игра на гени.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 673
Темата не беше ли друга?  newsm78

# 51
  • Мнения: 4
Здравейте мами!Знаете ли имейл адреси на списания или вестници където се публикуват снимки на деца и по специално за Конкурси за красиви деца?Ние сме се запалили-вече имаме 2 публикации,но все в един и същ вестник....очаквам да ми пишете.  bouquet
ne i iskam da go razbera Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт