Въпросната тапа

  • 1 405
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 108
Беше ли съпроводено със силна болка ниско долу??
На мен вчера след прегледа ми текна кръв , "по скоро направи пльок"- тя беше ярко червена и спря.
Значи е възможно да е била тапата ??? newsm78


извън темата,но ти желая скорошно и бързо раждане!


Не разбирам
Какво имаш предвид ???

# 16
  • Мнения: 346
Днес след гинекологичен преглед иаз имах кръв като в началото на менструацията...Но леларя каза че е нормално след преглед...Дали може да е била тапата Thinking Все пак след прегледа заключението беше че още нямам статус за раждане newsm78

# 17
  • Мнения: 1 108
Днес след гинекологичен преглед иаз имах кръв като в началото на менструацията...Но леларя каза че е нормално след преглед...Дали може да е била тапата Thinking Все пак след прегледа заключението беше че още нямам статус за раждане newsm78

Възможно да е била. Но от това което прочетох разбрах , чце може и месец да стоиш с паднала тапа и пак да не си родила.Не се притеснявай.Ако все пак си разтроена - отиди за всеки случай на преглед , да си имаш и заключението.

# 18
  • Мнения: 1 722
Момичета - раждането започва като почнат регулярните контракции - препоръчва се на 10-15 мин. да тръгнеш за болницата ИЛИ ако ти изтекат водите - тръгваш веднага. Има случаи на паднала тапа и раждане след 2-3 седмици, така че това не е сигурен признак.

# 19
  • Мнения: 1 645
На мен тапат ми падна в болницата(преносвах и щяха да ми предизвикват раждането) след геникологичен приглед за разкритие.Представляваше нещо като слуз със кафеникав цвят.

Даниел - 21.04.2004г.

# 20
  • Мнения: 3 550
Моята беше слузеста с кръв, количество колкото 1 чаена лъжичка. Падна след вагиналната промивка в болницата вечерта преди секциото.

Общи условия

Активация на акаунт